Sony ericson arc s

neverclas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar sony ericson arc s in bi zaman sonra sarardığı hakkında yorumlar okudum kullanan arkadaşlar acil yorum yapabilir mi :?

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
2 aydır kullanıyorum böyle bi sorun yaşamadım, o kadar kullanıcı arasından da ilk defa sizden duyuyorum sararma sorunu olduğunu

neverclas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok ben kullnmıyorum ama bi sitede böyle bi yorum okudum millet evet filan deyip onaylamıştı o yüzden kararsız kaldım bu teli almayı düşünüyorum.

tapuli75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
xperia s modellerınde o sıkıntı yaşanmıştı oda ilk çıkan sürümlerinde,ama arc s modelinde öyle bir sorun yok sadece dış çerçevesinde çatlama sorunu var, mavi ve gri olan modellerinde oda,beyaz ve siyah modellerinde bi sıkıntı yok.

neverclas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki sizce beyaz mı daha iyi görüntü olarak yoksa siyah mı ben beyaz almayı düşünüyorum beyaz arc s modelinde renginden dolayı ne gibi sıkıntılar ortaya çıkabilir

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
peki sizce beyaz mı daha iyi görüntü olarak yoksa siyah mı ben beyaz almayı düşünüyorum beyaz arc s modelinde renginden dolayı ne gibi sıkıntılar ortaya çıkabilir

ben beyazı aldım herkes hayran kaldı her gören iphone 5 almışım gibi yanıma geldi o derece :D

duruşu çok klas gerçekten beyazın

Premium1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sararma problemi arc modellerinden vardı arc s'te yok diye biliyorum.

neverclas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hm bende o sararma problemi yüzünden beyazını almaktan vazgeçmiştim bilen bilmeyen herkes yorum yapiyo kafa karıştırıyo iki haftadır telefon araştırıyorum en mantıklısı arc s geldi bana

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bende beyaz kullanıyorum çok şık duruyor :)

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
bir telefonda sararma haa daha neler görücem acaba:D

neverclas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende pek inanmadım ama ister istemez insan düşünüyo işte ama teli araştırdım çok güzel bir tel fiyatına göre süper diyebilirim en kısa zamanda beyazını alacam :)

lcn95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Sony Center larda Sony Ericsson xperia arc s satılıyormu bilgisi lan varmı ?