Sonunda HTC One aldım

d3aNJoka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba , bugun itibariyle vatanbilgisayar ' dan hTC one almış bulunmaktayım...
Nakit 1999 tl ' ye aldım ( nakit alanlar 1 lira para üstü almayı unutmayın :) )
Telefon kutu içerigi herkes az cok biliyordur ...
- standart bir kulaklık , şarj aleti , bilgisayar'a takmaya yarayan kablo , kullanım klavuzları v.b. ( garantisi de kutu içerisindeydi )

Nasıl desem bilemiyorum telefonu anlatmaya cümleler yetmez... O şık duruşu , zarifligi ... elinize aldıgınızda vermiş oldugu o his...
ekrandaki o renk bolluğu , yani tek kelimeyle telefon muhteşem...
ilk boomsound özelligini merak edip bir video actım youtube'den... ve 'yok arkadas böyle bir ses' inanın dedirtiyor...
youtube de izlemiş oldugum videolarda ki kamera'ya nazaran daha iyi diyebilirim... canlı olarak bakmak cok farklı...
Blinkfeed ekranıma su an facebook koydum sadece , çok kullanışlı duruyor...
Gün içerisinde cekmiş oldugum videoları sizlerle paylaşacagım Allah nasip ederse... slowmotion olsun bir kac Zoe özellikleri veya boomsound ses kalitesi ile ilgili bir - iki video.
Henüz telefon hakkında pek bilgili degilim kusura bakmayın , kurcalaya kurcalaya birşeyler ögrenmeye calısıyorum :) Kafanıza birsey takılırsa elimden geldigince yardımcı olmaktan mutluluk duyarım... Herkese iyi forumlar ...

enderknt

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Hocam fotoğraf kalitesi konusunda da bilgi verebilir misin, bende almayın düşünüyorumda.

oraycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı olsun en ykaın zamanda incelemerini bekliyoruz :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
foto, video, ses, oyun ve web browser testlerini bekliyoruz. video olarak.

kulaklik kalitesi nasil? beats kadar olmasada yüksek ses veriyor mu? bass falan nasil? isinma falan oluyormu birde bazilari oluyor demişte ?

tapuli75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
valla hayırlı olsun ,güle güle kullan.bu senenin en baba telefonu..

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Çekmiş ve çekecek olduğun foto ve videoları merakla bekliyoruz @d3aNJoka. :)

Redbl4ck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam bende bugün aldım sonunda turkcellden samsung filan boş bence çok fark yaratıyor herşeyiyle mükemmel bence tavsiye ediyorumm :)

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hayırlı olsun. Ben de bugün MediMarkt'ta inceledim telefonu. Ancak içinde hiçbir şey yüklü olmadığı için oyun performansını inceleyemedim. Olması imkansız gibi gerçi ama telefonda herhangi bir kasma vs. olursa söylerseniz sevinirim. Tekrardan hayırlı olsun. :)

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Kendimi kızarmış tavuk camekanına ekmek banıp yiyen Kemal Sunal gibi hissediyorum.

Hayırlı olsun kardeşim, güle güle kullan.

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
hayır hayırlı olsun arkadasım ama bana elımdekı telefonu kırdırtacaksınız bak :D :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
KaGe LoRd dostum hangi mediamarket magazasında inceledin ? telefonu alıcamda bulamadım henüz :)

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Hayırlı olsun güle güle kullan :) imrendim sana :D çektiklerini koy da görelim biz de :)

boxer39585

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı olsun ne diyelim darısı bizim başımıza :D

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bursa Anatolium mağazasında inceledim. Orada da fiyatı 1999TL, gerçekten ince hissettiriyor ve renkleri göz kamaştıracak kadar mükemmel. İncelemeden bile alabilirsiniz. :D

benjamin14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vodafone dan simdi ciktim. Yaklasik yirmi dakika inceledim telefonu, adam kendine aldigini soyledi daha iki saat once gelmis telefon. Almak istersem 1900 e satarim dedi sana. vodafone 1950 ye satiyor. Adamin teklifini reddedip siparis verdim, sali gunu elimde insallah. Deneyimlemek harikaydi gercekten super bi cihaz :)

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Htc one beni tek teşvik eden ekranı ve ses özelliği sony xperia z alıcaktım ses konusunda çok iyi değil gibi o yüzden şuan bende htc one düşüniyorum fakat ram konusu kafamı karıştırdı?

acar1234

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oncelıkle herkese merhaba, htc one aldım,fakat almanyadan aldıgım ıcın kullanma klavuzunu okuyamıyorum... aklımda bır kac soru var kullanan arkadaslar cevaplarsa cok sevınırım...

1-hani samsung s3te cıkma tusuna basılı tutunca acık uygulamalar gozukuyor ve kapatıyoruz ya bu işlemi htc one da nasıl yapıyoruz, acık uygulamaları nasıl kapatıyoruz?

2-galeriye tıklayınca facebooktakı arkadaslarımın oradakı gereksız resımlerı gozukuyor, ben bu galerıyı nasıl duzenleyebılırım sadece benım cektıgım resımler ve vıdeolar gozukse?

Hypnotize35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Home tusuna iki kere hizli bir sekilde basarsan aktif uygulamalari gorebilirsin ve temizleyebilirsin.

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
oncelıkle herkese merhaba, htc one aldım,fakat almanyadan aldıgım ıcın kullanma klavuzunu okuyamıyorum... aklımda bır kac soru var kullanan arkadaslar cevaplarsa cok sevınırım...

1-hani samsung s3te cıkma tusuna basılı tutunca acık uygulamalar gozukuyor ve kapatıyoruz ya bu işlemi htc one da nasıl yapıyoruz, acık uygulamaları nasıl kapatıyoruz?

2-galeriye tıklayınca facebooktakı arkadaslarımın oradakı gereksız resımlerı gozukuyor, ben bu galerıyı nasıl duzenleyebılırım sadece benım cektıgım resımler ve vıdeolar gozukse?

almanyada nereden aldın kaç'a aldın bende alıcamda

redick61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

1, sagddaki kapasitif tuşa hızlıca 2 defa bas bi ekran acılacak çalışanları göreceksin. Istediğini tut yukarı dogru itekle kapatacak.

2 . Sorun üzrrinde bende çalışmakdayım çözemedim daha

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Htc one beni tek teşvik eden ekranı ve ses özelliği sony xperia z alıcaktım ses konusunda çok iyi değil gibi o yüzden şuan bende htc one düşüniyorum fakat ram konusu kafamı karıştırdı?

Ram konusu benide rahatsız etmişti ama şuan tel bende sürekli bileyler yüklüyorum uygulamalat acık dendipi gibi az ram kalmıyor 1,5 gb ram boşta şuanda . Ram kalmıyo diyen arkadaş yanlış söylemiş

GhostX

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Ram konusu benide rahatsız etmişti ama şuan tel bende sürekli bileyler yüklüyorum uygulamalat acık dendipi gibi az ram kalmıyor 1,5 gb ram boşta şuanda . Ram kalmıyo diyen arkadaş yanlış söylemiş

Bilmiyorumki bazı arkadaşlar yok ram 300 400 mb boşta görüniyor vs diyordu aklıma takılmıştı teşekkürler.

Hypnotize35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haklisin bendede ram 1.5 gb bos gosteriyor. Gayet iyi bence. Pilde butun senk. acik internete giriyorum forumlara bakiyorum 1 gunu geciyor. Telefonda isinma dahi yok.

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
en büyük hatayı yaptın bence s4 daha güzel.