Yardım Skyrim her düşmandan kara duman çıkıyor

Keledoş1111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Skyrim'e hileli olarak yeni bir oyun başlattım.
Bütün büyüleri edinme magicka artırma god mode gibi bazı hileleri yaptım nedenini bilmediğim bir şekilde dövüş içine girdiğim bütün düşmanlara belli bir mesafe yaklaşınca üstlerinden kara dumanlar çıkartarak kısa süre içerisinde zehirler gibi ölmelerine sebep oluyorum neyi yanlış yaptım? Neyi düzeltmem gerekir?

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,543
Skyrim'e hileli olarak yeni bir oyun başlattım.
Bütün büyüleri edinme magicka artırma god mode gibi bazı hileleri yaptım nedenini bilmediğim bir şekilde dövüş içine girdiğim bütün düşmanlara belli bir mesafe yaklaşınca üstlerinden kara dumanlar çıkartarak kısa süre içerisinde zehirler gibi ölmelerine sebep oluyorum neyi yanlış yaptım? Neyi düzeltmem gerekir?
Modlu mu oynuyorsun modsuz mu?

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
2,543
Sadece türkçe yama kurulu
Kullandığın hile kodları sadece hasar arttırmakla kalmayıp sis-duman vb. bazı partiküllerin oluşturulmasını da arttırmış olabilir. Eğer sağlam hasar veren bir büyücü ile epik bir şekilde oynamak istersen tavsiyem büyü hasarını arttıran modlar var bunları kullanarak yapman.

Bunun yanında modsuz bu işi çözmek istiyorsan söylediğin etki mage skillerinde "Flame Cloak" isimli skillin etkisi olabilir. Bu sana yaklaşan düşmanlara hasar veren etrafında ateşten bir pelerin oluşturan yetenektir. Belki bunu bir şekilde hiç kapanmayacak şekilde aktif etmiş olabilirsin. Ya bu skili unuttur, yada efektlerini kapat oda player.removespell miydi yoksa dispel miydi. Tam hatırlayamıyorum.