Sizce de yanlış mıyım?

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Merhaba arkadaşlar telefon alma konuları acmayla burda kafanızı şişirdim kusra bakmayın.Artik satın aldım.Fakat teknosa daki ilgilenen abiler beni yanlışa götürdüğünü düşündüm.Beni vestel Venüs e ve casper vıa e1 e ittiğini düşündüm.Neden diye sorarsanız adam mağazada gezdirmedi bile ben size söyleyeyim isterseniz her yeri gezin bunu alacaksınız en sağlamı bu falan dedi.Bende altta venus yazısı yerine tuş olsaymis ceske dedim bana maalesef her isteğiniz olmuyor falan diye tersledi.Vestel 3 ram dedi diğerleri 1 ram mis güya bende abi yanlışın var casper vıa e1 asus zenfone 2 laser vb 2 ram dedim yok 1 hepsi dedi bende tamam dedim.Sonra asus almaya çalıştım yok kronik sorunu varmış ekranında lenovo k5 dedim iyi değil dediler bayağı birşeyler soylediler.Bende tamam o zaman casper vıa e1 alayim dedim adam tamam da o 1 ram dedi bende.Maalesef her istediğim olmuyor dedim adam beni bıraktı başka biri geldi sordum onlara onlar 2 ram dedi iyi anlastik Sonunda Casper Vıa E1 aldim.Beni zorladiklarini dusunuyorum 6.0 daha almadı alacak. :( Ama telefon muhteşem.Yorumlarinizi merak ettim.Biraz uzun fakat değer

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
almayıp çıkabilirdin ki çıkmalıydın. casper'dan sattıkları cihaz başına prim alıyor olmalılar o yüzden bu kadar ısrar ederler diye düşünüyorum.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Teknoloji marketlerinde terslediklerinde,en iyisi gidip şikayet maili atmak.Ben öyle yapıyordum.
Bir ara Decathlon'da bisikletleri deniyordum.Adam (herhalde beni fazla küçük gördü) ebeveynleriniz olmadan giremezsiniz dedi.Annemlerde mağazanın öbür tarafındaydı.Annemin Yanıma geldiğini görünce topukladı tabi.Ben de bisikleti yerine koydum ve adamın Yanına gidip teslim ettim çok Kıymetli malınızı dedim :D içimde kalacaktı ben de Yaptım.Üzerine titrediği bisiklette 400 tl market bisikletlerinin bir üstü gibi bir şey.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Media markt adanadakiler insan değil ustumuz başımız musait değildi pek yanlış anlamayı aceleyle çıktık adamlar bize güle güle arkada 5 çalışan telefonlara bakıyorum ordan saçma saçma şeyler söylüyorlar.Elime casper aldım o iyi hediyesi de var diyerek güldüler.Hediye de taşınabikir sarj sonra HTC falan elimr aliyorum HTC android in babasıdır falan diye gülüyorlar babam da bırak babalarını biz başka yerden alırız dedi çıktık

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Adana lılar insan değil derken yanlış anlamayin adanalılar bir numaralı insan fakat media markttakiler insan degildi

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Bana öyleleri denk gelince kaale almıyorum. Onlar Teknosa elemanı olmuyorlar, marka satış elemanları oluyorlar genelde. Vatan'da da aynı.. Sana da Vestel'in satış elemanı denk gelmiş.. Reeder p10S'i şahlandıran Reeder elemanına P9'u gösterdim, "çok iyi bir seçim yapmışsınız" dedi ve sustu..

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Ya heycanlandim biraz da ya belki de telefon alacakken tek eli ayağı titreyen benimdir :D

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Adam benle selfie çekildi casper övmek icin.Adam asus zenfone 2 laserin kamerası casper vıa e1 den başlayan daha kötü dedi :D bunu kanıtlamaya çalışmak için ise benimle selfie çekildi adam :D

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Geçmiş olsun öyleyse. Lenovo K5 note ya da P1 de alınabilirdi.

vindovs ikspi

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Merhaba arkadaşlar telefon alma konuları acmayla burda kafanızı şişirdim kusra bakmayın.Artik satın aldım.Fakat teknosa daki ilgilenen abiler beni yanlışa götürdüğünü düşündüm.Beni vestel Venüs e ve casper vıa e1 e ittiğini düşündüm.Neden diye sorarsanız adam mağazada gezdirmedi bile ben size söyleyeyim isterseniz her yeri gezin bunu alacaksınız en sağlamı bu falan dedi.Bende altta venus yazısı yerine tuş olsaymis ceske dedim bana maalesef her isteğiniz olmuyor falan diye tersledi.Vestel 3 ram dedi diğerleri 1 ram mis güya bende abi yanlışın var casper vıa e1 asus zenfone 2 laser vb 2 ram dedim yok 1 hepsi dedi bende tamam dedim.Sonra asus almaya çalıştım yok kronik sorunu varmış ekranında lenovo k5 dedim iyi değil dediler bayağı birşeyler soylediler.Bende tamam o zaman casper vıa e1 alayim dedim adam tamam da o 1 ram dedi bende.Maalesef her istediğim olmuyor dedim adam beni bıraktı başka biri geldi sordum onlara onlar 2 ram dedi iyi anlastik Sonunda Casper Vıa E1 aldim.Beni zorladiklarini dusunuyorum 6.0 daha almadı alacak. :( Ama telefon muhteşem.Yorumlarinizi merak ettim.Biraz uzun fakat değer

istediğim cihazi almak istiyorum sanane kardeşim deseydin anlasma yapmıslar galiba casperle
zf2 laserde 2gb ram var

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Biliyorum ama zenfone almaya çıktım adamlar öyle yerin dibine soktu ki.Babam zaten anlamaz sen niye bozuk telefonu aliyorsun der.Adamlar ekrani sıkıntılı kronik sorunlari var dedi.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Ben de adanalıyım :)Ve Katılıyorum Adana'da gerçekten de insana insan muamelesi yapan satış elemanı bulmak zor.Media Markt'a büyük olmadan almıyorlar Yetişkin değilseniz.En iyisi şikayet edin.Bana da tek Başıma girdiğimde öyle muamele yapıyorlar.Babam gelince buyrun efendim nasıl bir şey istiyor küçük bey vs. Vs. Konuşuyorlar. :D

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Bir keresinde deneme sınavından ciktim acayip yağmur yağıyor du bende bekliyordum yağmurun altında teknosa daki televizyon da dans eden adamları izliyoedum içeri bi girdim adam defol diye bağırdı o yağmurda içeri 2 adım attım sadece bu da başka bir teknosada yaşadığım olay adana insanlarına benzeserler biraz

vindovs ikspi

Asistan
Reaksiyon puanı
18
sen meizu m1 noteye bak ama türkiyede garantisi yok yada xioami ye bak casperden daha iyi casperde bir sürü sıkıntı var sen zorla ben casper veya vestel almamde

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Bir keresinde deneme sınavından ciktim acayip yağmur yağıyor du bende bekliyordum yağmurun altında teknosa daki televizyon da dans eden adamları izliyoedum içeri bi girdim adam defol diye bağırdı o yağmurda içeri 2 adım attım sadece bu da başka bir teknosada yaşadığım olay adana insanlarına benzeserler biraz
Valla ben en az 3 defa şikayet maili yazdım.Yetişkin olmamam,teknolojiye ilgi duymadığım anlamına gelmez.Defol diye bağırmak nedir?Nazikçe Söyler,anlarım.Ama defol deseydi gerçekten de onu her yere şikayet ederdim,gerekirse yaka kardından ad soyadını bulur öyle şikayet ederdim.Hakkınızı savunun,bu ülkede müşteri memnuniyetinin gelişmesi için en az 5-10 sene var.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Bizim ailede herkes marka tutkunu.B bilmedikleri markayu aldirmazlar

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Valla ben en az 3 defa şikayet maili yazdım.Yetişkin olmamam,teknolojiye ilgi duymadığım anlamına gelmez.Defol diye bağırmak nedir?Nazikçe Söyler,anlarım.Ama defol deseydi gerçekten de onu her yere şikayet ederdim,gerekirse yaka kardından ad soyadını bulur öyle şikayet ederdim.Hakkınızı savunun,bu ülkede müşteri memnuniyetinin gelişmesi için en az 5-10 sene var.
Hayır yağmurdan dolayı girdim o ara yağmur o kadar çoktu ki beklemek zorundaydım annem ayrılma ordan dedi ev bizden çok uzakta 1 saatte annem geldi.

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Bazen de en çok 2001 liler bilmez falan lafina kiziyorum.hayır bizde neşat Ertaş dinliyoruz bizde mirkelam in efsane koşu şunu izledik siz çok bilmiyorsunuz yani ben de bacağımi küçükken bilyalı ya cizdirdim :D yani siz çok bilmiyorsunuz bursan onlara da diyeyim

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Araştırdım fakat onlar da bilir kişi dedim ama kotu yönlendirdi

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Sağol un telefon güzel yinede ama bu kadar övüleck bir yanı yok bi parmak izi var.Cok güzel sorunu vardı çözdüm.Cok seri tabi 700 tl lik telefonda parmak izi ne kadar hızlı olacak 1.5 sn falan en geç açılma

Apocalypse_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,271
Bu tür teknoloji mağazalarında sattığı üründen puan gibi birşey topluyorlar bu yüzden dolayı müşterileri sürekli bunlara iteliyorlar

Yunus Emre MARŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
asusun bazı cihazlarında kronik sorun olduğu doğru ama adam sana kakalamaya çalışmış resmen.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
bence almadan çıkmalıydın.