Siz olsanız hangisini alırdınız nedeni ile birlikte yazar mısınız

Siz olsanız hangisini alırdınız

• Note 9

Kullanılan: 1 2.4%
  • S10+

Kullanılan: 16 39.0%
  • S10

Kullanılan: 2 4.9%
  • S9+

Kullanılan: 0 0.0%
  • İphone 11

Kullanılan: 18 43.9%
  • X

Kullanılan: 0 0.0%
  • Xs

• Xr

• Kullanılan toplam oy
    41

GanimKARAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar telefonu yurtdışından alacam fiyatları türkiye ile aynı değil fiyata takılmayın çok,android olarak aklımda note 9 s9+ s10 s10+ ios ta da x xr 11 xs kararsızım yardımcı olur musunuz

Isaac42

Profesör
Reaksiyon puanı
2,527
Şimdi daha önce ios kullandıysanız ve kullanımdan memnun kaldıysanız ios ile devam etmenizi öneririm. Xs ve 11 i karşılaştırın derim ama ben olsam xs alırım ve iphone 11, xs ten daha iyi ama xs i tercih etmemin tek nedeni çerçevelerin metal olması ve ekranın oled olması aynı zamanda daha ince ve ekran kasa oranının daha iyi olması. Tabii ki iphone 11 daha güçlü daha yeni kamera özellikleri taşıyor.

Veya ios kullanıpta Androide geçmek istiyorum derseniz s10 plus en iyi tercih olur sizin için ama biraz param cepte kalsın derseniz aynı güçte Mi9 ve mi9t pro modelleri var. Daha farklı tasarımlı ve aynı güçte oppo reno 10x var. P30 pro var. Ama en çok beğenilen s10 plus'tur onu tavsiye ederim.

Yani önce işletim sisteminizi karar verin daha sonra bu benim yazdıklarımdan yola çıkmanızı tavsiye ederim.

GanimKARAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Samsung ve apple dışında başka bir marka düşünmüyorum android kullanıyorum bu arada

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,998
S10+ öneririm. Kamerasıyla, performansıyla, bataryasıyla, şarj süresiyle her anlamda memnun edecek bir telefon. Hangi ülkeden alacağınıza da bağlı. Bulunduğunuz ülkede Pixel 4XL veya OP 7-7T Pro varsa bu modellere de bakın derim.

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Arkadaşlar telefonu yurtdışından alacam fiyatları türkiye ile aynı değil fiyata takılmayın çok,android olarak aklımda note 9 s9+ s10 s10+ ios ta da x xr 11 xs kararsızım yardımcı olur musunuz

İşletim sistemleri kişiden kişiye göre değişen durumlardır.

İphone olarak 11, Android olarak S10+ öneririm.

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Bence şuan telefon alma yeni telefonlar çıkacak biraz daha beekle s11 al yoksa keşke almayp bekleseydim dersin

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Ben olsam yurtdışından alıp uğraşacağım yerime tr garantili mi 9 veya mi9t pro alır kullanırdım bir telefona bu paralar çok fazla

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Direk s10 Plus alırdım keyfime bakardım.Kamera şarj tasarım güncel telefon ve 4 5 sene sorunsuz kullanabileceğini düşünerek tavsiye ediyorum

Sardaukar

Profesör
Reaksiyon puanı
903
en ucuzu olan 7000 lik iphone 11

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ben S10 derim çünkü ergonomik bir tasarıma hızlı şarja iyi bir kameraya sahip bu telefonu da 4 sene kullanırdım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Direk s10 Plus alırdım keyfime bakardım.Kamera şarj tasarım güncel telefon ve 4 5 sene sorunsuz kullanabileceğini düşünerek tavsiye ediyorum
kimse bir telefonu 5 sene kullanmak istemez kendimden biliyorum 5 sene 5s kullandım 3.seneden sonra telefon bana her yönden yetersiz gelmeye başladı son 2 sene ise hor kullandım

kimse bir telefonu 5 sene kullanmak istemez kendimden biliyorum 5 sene 5s kullandım 3.seneden sonra telefon bana her yönden yetersiz gelmeye başladı son 2 sene ise hor kullandım 5s bırak artık beni seni istemiyorum diyorum :D:D:D:D
5 sene boyunca aynı telefonu kullanmak cidden kolay değil özellikle ekran ve bataryası bana cinnet geçirtti

Son düzenleme:

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Ben S10 derim çünkü ergonomik bir tasarıma hızlı şarja iyi bir kameraya sahip bu telefonu da 4 sene kullanırdım

kimse bir telefonu 5 sene kullanmak istemez kendimden biliyorum 5 sene 5s kullandım 3.seneden sonra telefon bana her yönden yetersiz gelmeye başladı son 2 sene ise hor kullandım

kimse bir telefonu 5 sene kullanmak istemez kendimden biliyorum 5 sene 5s kullandım 3.seneden sonra telefon bana her yönden yetersiz gelmeye başladı son 2 sene ise hor kullandım 5s bırak artık beni seni istemiyorum diyorum :D:D:D:D
5 sene boyunca aynı telefonu kullanmak cidden kolay değil özellikle ekran ve bataryası bana cinnet geçirtti

Hocam siz yeni telefon aldinizmi? 5s devammi [emoji28]

İPHONE UĞUR BJK

Profesör
Reaksiyon puanı
296
iphone 11 çünkü daha stabil ve 4-5 sene güncelleme alabiliyor samsungun servis kalitesi berbat

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hocam siz yeni telefon aldinizmi? 5s devammi [emoji28]
BF günü bir aksilik çıkmazsa Mİ9T'ye geçecem inşallah
5s ise 5 senedir kullanıyorum daha nereme kullanacam :p:p:p:p:p şuanda ise Mİ9T'ye geçene kadar idareten kullanıyorum telefon ekranı üst köşeden kırık ve batarya konusunda bana cinnet geçirtiyor 3 hafta sonra inşallah bu durum son bulacak

_MusTy_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,310
Ben olsam p30 pro aliridim ama illa bunlardan alacaksanız s10+

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Bence öncelikle işletim sisteminin kararını ver derim. iOS dersen en mantıklı seçim iPhone 11 olur.
Eğer Android dersen S10+ derim. Çünkü Android bir amiral gemisi ile iOS bir cihazın donanımsal bakımdan karşılaştırılmasını yanlış buluyorum.
Ama bana soracak olursa tercihimi S10+ 'dan yana kullanırım. Yurtdışından alacağın için Snapdragonlu versiyonu olacağı için tanından yenmez.
Kendim bir alt modelini kullanıyorum ve gerçekten çok iyi bir deneyim yaşıyorum.
Ama güncelleme artısı bakımından Pixel'e de bak derim.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ben OnePlus 7T alırdım çünkü bütün ihtiyaçlarıma kulak veriyor tasarım stereo hoparlör ekrandan parmak izi kamera ve tabiki de muhteşem Oxygen arayüzü ve yazılım desteği
Ankete göre bir tercih yapacak olsaydım S10 alırdım tabi onu da en fazla 3 sene falan kullanırdım ve temiz kullanırdım çünkü Samsung'un servisi rezalet
IOS tarafında seçim yapmıyorum çünkü yeni modeller hem ilgimi çekmiyor hemde 5 yıl 5s kullanmış biri olarak IOS artık ilgimi çekmiyor

RobertoSoldado

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Ben olsam iPhone 11 alırım. Listedeki diğer telefonlara kıyasla gerek ana gerek ultra geniş kamera olsun en iyi kamera performansına sahip en gerçekçi ve en doğru renkleri veriyor, gece modu da çok güzel. Ön kamerada geniş açı özelliği var. Video performansı olarak diğerleri yanına bile yaklaşamaz. Güncelleme desteği olarak rahat 4-5 yıl güncelleme alır. Hızlı şarj özelliği var ama kutudan maalesef çıkmıyor. Ayrıca üst modelleri olan 11 Pro ve 11 Pro Max ile aralarında Xr ile Xs serisi arasındaki fark kadar çok da fark yok.

GanimKARAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar s10+ ve iphone 11 arasında kalmıştım normalde diğerleri ihtimaldi sadece anket ve cevaplar da aynı sonuca ulaştırdı beni malesef kararsızım ?

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Arkadaşlar s10+ ve iphone 11 arasında kalmıştım normalde diğerleri ihtimaldi sadece anket ve cevaplar da aynı sonuca ulaştırdı beni malesef kararsızım ?
Önce hangi işletim sistemini kullanmak istediğine karar vermelisin
Bütçe durumunu bilmiyorum ama ankete göre bütçe sıkıntın yok gibi görünüyor

engintd1

Asistan
Reaksiyon puanı
22
BF günü bir aksilik çıkmazsa Mİ9T'ye geçecem inşallah
5s ise 5 senedir kullanıyorum daha nereme kullanacam :p:p:p:p:p şuanda ise Mİ9T'ye geçene kadar idareten kullanıyorum telefon ekranı üst köşeden kırık ve batarya konusunda bana cinnet geçirtiyor 3 hafta sonra inşallah bu durum son bulacak

bf ne olacak bende merakla bekliyorum seninle birlikte usta:D

İphone 11 baba candır gerisi heycan biraz daha koyarım üstüne ekran boyutu önemli değil dersen 11 pro ekran önemli dersen 11 pro max derim sosyal ağlardan gezinip foto koyuyorsan tek geçerim :D

hakketen bu sefer level atlamış millet ıps ekran diye takmış kafayı 11 ama bi fark var mı oled ile var inkar etmem ama o kadar etkileyici değil benim için

Son mesajlar