Sitemiz hacklenmedi!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ie10 & ie11 e el at ikiside aynı sayılır aynı hatalar mevcut parasını verip bi wordpress tema alamadınız ha

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Explorer dan giriyorum haberin içeriğine tıklayınca haber sayfasında sadece sağdaki resim ve forum başlıkları geliyor. Explorer 11 surface pro3

ReDxxLiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yani yazıldı mı bilmiyorum ama ana sayfadaki haber başlıkları arasındaki geçiş berbat daha doğrusu geçiş bile yok illa habere tıklamamız gerekiyor. Ayrıca fotolar çok küçük yenilikçi biriyimdir ama eski hali çok daha iyiydi.:((

tapuli75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaş sitenin ana sayfasında bir haber için tıklıyorum acılan sayfa boş gösteriyor.bir tek forumları görebiliyorum oda hepsini açamıyor.en sevdiğim teknoloji sitesi idi günde 4-5 kere sitenizi ziyaret ediyordum bu sorunlardan dolayı artık siteye bakmak içimden gelmiyor lütfen ilgilenin düzeltin şu problemi.ya biz sizin ana sayfanızdan memnunduk neden değişiklik ihtiyacı duydunuzki ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
önceden sırf haber baslıklarına yapılan yorumları okumak için bile girdigim sitede simdi 1 yorum bile yazılmıyor kendi ayagına sıktı ana sayfa cok karısık hangi haber yeni hangisi eski bilemiyorsun haberlerin devamını göremiyorsun benim gibi cogu insan yeni teknoloji haberleri okumak istiyor ve bunun için geliyordu ama bunu elimizden aldınız olmadı arkadaslar olmadı tutmadı bu yenilik

teknobaycan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
guzel olmus, reklamlarin olması guzel ama duzenli olması daha da guzel...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok kötü çok göz alıo en siteniz daha hızlı ve daha stabil çalışıyordu ve daha sade idi ...

OrbitaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haberlerin ön izlenmesi neden kalktı acaba ? Daha çok tık alacağınızı sanıyorsunuz ama ekte resim'de ki sitelere girer oldum ana sayfa'da ki haberlerin ön izlemesini kaldırdığınız için.

V23YYy.png

bugrabugra001

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bu benımde dıkkatımı cektı ama sanırım benım pc den kardesımın pc de gozukuyor

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Evet son haberler sistemi de değişti ve blog şeklinde alt alta yapıldı, sanırım bu daha anlaşılır ve güzel oldu.

Site bayağı oturdu bence, siz ne dersiniz? :)

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
anasayfada forumdan son baslıklar guncellemıyor. 16 saatttir aynı​

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
dun aksamdan bu yana anasayfada forumdan son baslıklar guncellemıyor

teoboz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anasayfa da forumdan son başlıklar daki sayfalar a tıkladığımda ilk iki sayfa tıklama da diğer sayfalara geçiş yapıyor. 3-4-5 ve diğerlerine tıkladığımda sayfayı yeniliyor. Bu sizde de var mı bendeki Firefox dan mı kaynaklanıyor ?

wasp071

Doçent
Reaksiyon puanı
1
An itibari ile forumdan son başlıklar kısmı güncellenmiyor.Bilginizee [MENTION=2]Troy[/MENTION]

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlarında söylediği gibi forumdan son başlıklarda sıkıntı mevcut. 1 ve 2 ye bastıktan sonra 3 de yada 4 de sayfayı yeniliyor. bazen donup sadece bir sayfada kalıyor ve diğer numaralara tıklanmıyor. ayrıca güncellenmiyor.

schumi42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ana sayfada üstteki haberlerin altındaki küçük hallerinin üzerine mouse ile gelindiğinde üstte o haber görünmeli. küçük fotoğrafın üzerinde mouse tekerlek tuşuna basıldığında haber yeni sayfada açılmalı.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ana sayfada üstteki haberlerin altındaki küçük hallerinin üzerine mouse ile gelindiğinde üstte o haber görünmeli. küçük fotoğrafın üzerinde mouse tekerlek tuşuna basıldığında haber yeni sayfada açılmalı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
küçük karelere tıklayınca haber başlıkları arasında geziniyor, başlıklara bakıyor ve istediğimize tıklayıp okuyorduk şimdi yapamıyoruz, karelere tıklayınca ilgili haber açılıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba güzel olmuş
yanlız manşet sistemi bir çerçeve içine alınsa çok daha güzel bir görüm olacağını düşünüyorum
ve haberler bölümü de
teşekkürler