Şimdi Ananı Belledûm ! :D

Abdurahman

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Temel yabancı bir ülkede ; Trafik Polisi Olarak çalışıyormuş.. Bir gün sabahdan akşama kadar beklemiş ama kimseye ceza kesememiş.. İşte :D Akşam olmuş fiLan Temel Dertli Dertli Düşünürken.. Birden ilerden bir bisikletli görünmüş :D Bisikleti süren :ph34r: Bir RAHİP miş :D Temelin Aklına Kurnazlık gelmiş demişki içinden '' aha buldum şu gelen bisikletliye bi ceza keseyimde gideyim '' diye düşünmüş.. Bisikletli yaklaşmış .. Temel bisikleti durdurmuş.. Sana Ceza Kesecem Demiş ... Rahipde Ben Rahipim bana ceza kesemezsin demiş.. :D Sağ omzumda İsa :D Sol Omzumda Meryem ana var demiş :D Temel de hemen '' Şimdi Ananı Belledûm ! :D '' Bi Bisiklete 3 kişi bindunuz haa :D yaktum ula sizi demiş :D

__________ SON _________

respector

Asistan
Reaksiyon puanı
2
"Şimdi ananı belledüm!" diye başlık açılır mı arkadaşlar???

Bu ne kadar çirkin, ne kadar bizim terbiyemizden uzak bir söz... Fıkra olunca affetmek mi lazım? Ayıpladım. :(

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Fıkra güzel ;)
Temel haklı

asterix*

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Adamın canı sıkılıyo n'apsın ! Ben de olsan uçan kuşa bile ceza yazardım ! :D

Zachary

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bu başlık CMYLMZ'ın deyimiyle esprilerine gülen kişilerin onun için söylediği söze benziyor : ne o...çocuğu l*n bu :D hahaha. deyip aslında argo ve terbiye sınırlarını aşan bir cümle.

Demekki cmylmz2008 gösterisinin reklamını sen yapsan vay halimize ! :)

Bence de başlık olmamış.

crazyboys90001

Profesör
Reaksiyon puanı
32
İĞRENÇÇ.silinsin bu mesaj.ne demek yani.aptal adam.

fıkra başlığını okuyunca anladım saçma bir yazı olduğunu.birde içinde MERYEM anamız var..senin gerizekalı esprini okumak zorundamıyız.

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
iğrenç bi fıkra. Hıristiyan dinine saygısızlık. hiç beğenmedim.