ShiftDelete.Net'in yeni tasarımı için görüş bekliyoruz

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
ben anasayfayı yeterli buluyorum. önemli olan tasarımdan çok içerik bence. bunun en güzel örneği de donanımhaber. yıllardır değişmeyen ve tüm kullanıcılarının eleştirdiği bir tasarımı var. buna rağmen içerikleri sayesinde iş yapıyorlar. :)

Bilgisayar yazılım ve donanım alanında profesiyonel değilim ama ilgi duyuyorum. Tasarım bence, benim gibi kullanıcıları cezbediyo.. donanımhaber e neden girmediğimi de belirtmiş oldum :D çorba gibi...

Nötr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Site ortalanmalı yada genişletilmeli. Sağ taraftaki reklam alanları küçültülmeli veya taşınmalı

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Panik yok forumun yeni renkleri Siyah-Beyaz olacak mis gibi :D

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Site kesinlikle genişletilmeli. Buna bende katılıyorum.Kullanıcının ekran çözünürlüğüne göre otomatik olarak ayarlamalı.

[MENTION=39818]Mai Nai[/MENTION] biraz turuncu falan katsak içimiz açılır, dı hani.:D

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Ana sayfa rengi değişmesi önemli

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Bence anasayfaya Seni forumumda görmek istiyorum grafiği konulmalı. :D

[MENTION=101322]serkan94[/MENTION], [MENTION=2]Troy[/MENTION] :D

--- Mesaj Güncellendi ---

Bence anasayfaya Seni forumumda görmek istiyorum grafiği konulmalı. :D

[MENTION=101322]serkan94[/MENTION], [MENTION=2]Troy[/MENTION] :D

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Karşılaştığım bir kaç problemi yazayım.

3. Haber sayfası
Haber birden fazla sayfadan oluşuyorsa forum linki için illa son sayfanın açılması bir saçmalık. Eğer haber çok sayfadan oluşuyorsa son sayfaya gitmek için biraz mücadele etmek gerekiyor. Haberdeki forum linkine ulaştığımızda bazen hüsrana uğruyoruz. Ya tıklanacak link olmuyor (salt metin) yada saçma sapan sayfaya link verilmiş oluyor. Örneğin editörün profil sayfası.
Ayrıca haber tek sayfadan oluşmalı. Çoğu zaman çok sayfa haberleri okumuyorum.
Haberdeki resimlerde problem yaşıyorum. Resimler sayfanın genişliğine orantılı gösteriliyor ancak bazen yazı ve grafikler okunamıyor. Resme tıklanmıyor. Resmi yeni pencerede açtığımda boyut aynı.

Forumdaki vidyolar
Videolar genelde problemli. İzlemek için alternatif link gerekiyor.

Mobil sürüm
Telefonda anasayfadan bir forum sayfasına tıkladığımda önce orjinal görüntü açılıyor. Sayfa ikiye tıkladığımda bu sefer mobil sürüm birinci sayfa açılıyor. Tekrar orjinal sürüme geçmek mümkün değil. açıkçası mobil sürüm çok ilkel duruyor.

Banlanan üyeler
Hangi üyenin kaç gün banlandığını öğrenmek için uçuşan üyeler sayfasını görmek gerekiyor. Tabi oraya yazılmışsa. Forumda üye ismi çizik ancak kaç gün?

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
[MENTION=39332]engerex[/MENTION] forum değil site anasayfasında değişiklik yapılacak. Forum en son iş.

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Forum değil arkadaşlar anasayfa.

ibozer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Video incelemelerinde daha çok kayıt kalitesi içermesi bence daha çekici hale getirir birde arayüz biraz daha görselleştirilip diğerllerinden farkımız biraz daha gün yüzüne çıkarılabilir =)

kowalskii

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Anasayfada beyaz renkli büyük yüzeyler düşünüşüyorsa eğer, onlar gri tonlarıda olmalı. Daha okunaklı ve parlamayı önleyici bir seçim olur gibi :)

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
forum yeşil arka plan yada yazılar yeşil falan olsa daha çevreci görünmez mi ?

Video incelemelerinde daha çok kayıt kalitesi içermesi bence daha çekici hale getirir birde arayüz biraz daha görselleştirilip diğerllerinden farkımız biraz daha gün yüzüne çıkarılabilir =)

buda güzel olur

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
portal ile forum üyeliğinin bir olmasını isterdim.
ayrı ayrı üyeliklerle uğraş dur, çok can sıkıcı.

Hafiye

Profesör
Reaksiyon puanı
14
portal ile forum üyeliğinin bir olmasını isterdim.
ayrı ayrı üyeliklerle uğraş dur, çok can sıkıcı.

Bencede anasayfa ile forum arasında bir bağ kurulmalı. Ayrıca anasayfa artık çok daha modern, kullanışlı ve boş alanların iyi organize edildiği derli toplu bir yapıya getirilmeli. Belli bir çözünürlük yerine responsive yapıda olmalı (video oynatıcı içinde aynısı).

gretna989

Asistan
Reaksiyon puanı
2
10 gün içinde uzuuun bir yolculuğa çıkıyorum :/ yardımcı olmayı çok isterdim, umarım iyi bir tasarımcı bulursunuz :)

cincoz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence anasayfa yı kesinlikle değiştirmelisiniz zaten de değiştireceksiniz neyse ben görüşlerimi bildiriyim benim için SDN anasayfa çok ama çok sade ana sayfada renk denen birşey yok üstte sadece SDN banner ı var üstünde sade menüler falan var bence birazda olsa flash kullanılmasını tavsiye ederim flashın kitlesi geniş çok güzel işler çıkabiliyor onun için anasayfa da flash gerekli arkaplan için söyleyeceklerim ise arkaplan çok boş biraz daha dolgun olsun en azından boş bir şekilde görünmez mesela haber bandını biraz daha yayabilirsiniz forumdan son başlıkları ise haber bandını güzel bir şekilde yaydıktan sonra hemen yanına koymalısınız şimdilik bildireceğim görüşler bu kadar daha bir sürü görüşlerim var onları da şimdi paylaştıklarım hoşunuza gittiyse paylaşırım hoşunuza gitmediyse sorun değil bunlar sadece benim kişisel görüşlerim saygılarımla...

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
ana sayfanın tasarımı gerçekten çok kötü sade gibi gözüküyor ama altlara indikçe her şey çok karışık daha derli toplu kolay ulaşabilir, daha uygun renklerle bir tasarım olabilir.

kolay gelsin

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
bence öyle değil değiştirilmeye gerek olmayan tasarım bence bu .
böyle iyi (benim fikrim)

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Daha modern bir Anasayfa zamanımıza uygun olması daha güzel olacaktır.

Mastaryem

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güzel Mavi Tema İçerikli Bir Ana Sayfa Olabilir

Mckilic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android icindd bir program tasarlanabilir.her paylasim bildirim olarak gelir. Favori bolum secilip o bolumle ilgili her paylasim bildirim olarak gelir. Sitede populer konular seklinde bir bolum iyi olur. Yeni tema cok iyi olur VIP UYELIK sistemi olabilir. Herseyeden once onlarin haberi olur