@shiftdelete.net

AntiCode_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam 2 ay olcak hala @shiftdelete.net uzantılı mail alamadım :wacko::(

0ReiS0

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Bende 1 yıllık üyeyim ama benim bile yok sana nasıl versinler:)

AntiCode_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Olamazmı kardeşim burda herkezden çok benim ihticayım var xD

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
kimin ne kadar ihtiyacı olduğunu neyle ölçtün? benim de admin yetkilerine ihtiyacım var misal, troy'a söyleyeyim hemen bana devretsin değil mi? ayrıca bir şeyi istemenin de bir adabı var...

altug14

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Banada o zaman çok acil lazım:D:D
hatta sınıftaki ark.lara ayarlarsak süper olur:D

şaka bi yana, 0ReiS0,kesekci,DaY_WalkeR,justsetmefree
ark.ların 1000'in üzerinde mesajları var, vakitlerini burada harcıyorlar mail adresi alamamışlar, yeni üye(üyecik:D) mail adresi istiyor:D
o zaman bende mail hesabı isterim::D:D

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
heheheh çatlayın bende var :D :D

yalnız olsada olur olmasa da bi işe yaramıyor :D :D yani en azından ben kullanmıyorum :D

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
şşşşiittt noluyo burda
bu mail öyle mesaj sayısıyla olmuyo
troy konu açıyo sdn mailleri veriliyo diye sonra ilk 10 mesajdaki kişilere verliyo

AntiCode_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kimin ne kadar ihtiyacı olduğunu neyle ölçtün? benim de admin yetkilerine ihtiyacım var misal, troy'a söyleyeyim hemen bana devretsin değil mi? ayrıca bir şeyi istemenin de bir adabı var...

Kardeşim benim bişi bilmeden önyargı yapıp adamın asabını bozma msn adresim hacklendi ve @hotmail açmak istemiyorum sanane ???;)

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Kardeşim benim bişi bilmeden önyargı yapıp adamın asabını bozma msn adresim hacklendi ve @hotmail açmak istemiyorum sanane ???;)
konuşma tarzına biraz daha dikkat etmeni tavsiye ederim."asabımı bozma", "sanane" tarzı klavye delikanlısı ağzıyla konuşma benimle.forumda yeni olmana bağlıyorum bunu, forum kurallarını oku, bi insanla nasıl konuşulması gerektiğini öğren, ondan sonra muhatap olurum seninle.

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15

firariçocuk

Doçent
Reaksiyon puanı
7
ya varya alemsiniz.veribilecekse verirler.vermeselerde yine şimdiki mailinizi kullanamayacakmısınız sanki.çok büyük eksiklik değil bence:)eğer eksiklik olarak düşünürsen yukardaki eski arkadaşların eleştrisine hatta ti ye almalarına maruz kalırsın:)

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
arkadaşım mesaj sayısıyla alakası yok dedim ya istersen 1 mesajın olsun ister 7000 farketmez ama mail hesabı verilirken ilk 10 a girmen lazım

doğru söylüyosun da mesaj sayısına bakarak uzun süredir forumda olduğunu, ve böyle bir dağıtım başladığında hemen bir tane kapmasının normal olduğu anlamında söyledim ;)
mesela ben birkaç aydır burdayım ve ben üye olduktan sonra dağıtım olduğunu görmedim hiç.onun için eski üyelerde olması daha normal.

MeLankoLia

Profesör
Reaksiyon puanı
1
her isteyen alamıyo malesef ben buraya nereedeyse 1.5 yıldır takılıyorum ama daha yeni üye oldum
mail adresi almak için uyanık olman lazım hatta eski üyeliğim vardı burada ben gece 3 e kadar uyumadığımı biliyorum mail adresi için ama alamadım şimdiye kadar :D

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
doğru söylüyosun da mesaj sayısına bakarak uzun süredir forumda olduğunu, ve böyle bir dağıtım başladığında hemen bir tane kapmasının normal olduğu anlamında söyledim ;)
mesela ben birkaç aydır burdayım ve ben üye olduktan sonra dağıtım olduğunu görmedim hiç.onun için eski üyelerde olması daha normal.

bak istersen pek yakında verildi bende aldım

http://forum.shiftdelete.net/sdn-duyurulari/63483-@shiftdelete-hesabi-dagitimi-basladi-10-adet.html

AntiCode_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konuşma tarzına biraz daha dikkat etmeni tavsiye ederim."asabımı bozma", "sanane" tarzı klavye delikanlısı ağzıyla konuşma benimle.forumda yeni olmana bağlıyorum bunu, forum kurallarını oku, bi insanla nasıl konuşulması gerektiğini öğren, ondan sonra muhatap olurum seninle.
Ben senle muhattap olmuyorumki zaten :S olamazsında msj sayısı na göre mi adamı degerlendırıon senın gıbı flood yapsam benımde olurdu ama ıhtıcayım yok ortamı germeyede hakkın yok yorum yapma konuma.;)

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
AntiCode_ şişşşşşşşşşşttt sakin olun bakiiimmm :)

Böle gereksiz tartışmalara lüzum yok. Lütfen herkes üslubunu düzeltsin.