Seyredilebilecek En İyi Gerilim - Korku Filmleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

SDN Okuru

SDN Okuru
Gulyabani benim en çok korktuğum filmdi öyle bakmayın o filmi izlediğimde 10 yaşındaydım o yaşlardaki bir çocuk karanlıkta gaz çıkarsa kendi ossuruğunun sesinden ödü kopar ossuruk ve öd kokusu içinde halkadaki kız gibi ağzı ayrılır kayar gider adam abi Gul yabaniyi izleyin...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
listedeki filmlerin çoğu çok güzel filmler tavsiye ederim bi kaç tanesini izlemedim bazı filmlerin yerine başka filmler olabilirdi mesela 4.tür hostel gibi filmlerin yerine wrong turn iskelet anahtar gibi filmler mutlaka olmalı listede

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mesela bu sezon sinemalarda El cin filmi var ona gidicem +18 hem gerçek yasanmıs olay hemde cok korkuns yani fragmanını izlerken bile napıcagımı sasırıyodum tavsiye ederm gidin bence :):cool:

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
teksas-katliami-3d-1365756855.jpg

• Teksas Katliamı 3D
    [*=center]Vizyondaki
  • Texas Chainsaw 3D
    [*=center]2. haftası
  • Sinemalar Puanı:7.2/10

İmdb:5.0

kotu-ruh-1362752139.jpg

• Kötü Ruh
    [*=center]Vizyondaki
  • Evil Dead
    [*=center][h=3]2. haftası[/h]
  • [h=3]Sinemalar Puanı:7.0/10[/h]

İmdb Puanı:7.1

- - - Mesaj Güncellendi - - -

mama-1354699142.jpg

İmdb Puanı : 6.4

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Mama'yı bende tavsiye ediyorum.gecenin 2 sinde tek başına yüksek sesle izleyin :mrgreen:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence musallatı izleyin üc harfliler marid ile aynı konuda ve aynı oyuncularda

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben bu güne kadar bir sürü korku filmi izledim ve aralarında sadece Tepenin Gözleri'ni beğendim çok harika bir film diğer bütün filmler onun yanında tırt kalıyor ve ben bu yorumlara baktıkça anlıyorum ki türklerin hiç zevki yok. Bir sürü kişi yorum atmış hepsi çok saçma geldi bana. Allah aşkına arkadaşın biri dabbeden korktum demiş bu nasıl bir bünyedir ya yani ben anlıyorum ki bunu söyleyen kişi Chucky'nin Gelini'ni izledikten sonra tuvalete korkudan gidememiştir. Lütfen biraz beyninizi kullanın türklerin fazla korku filmi yok olanlarda ise sadece 3 harflilerden bahsedilmiş bunlardan korkulucak bir şey yok. Buraya yazmak marifet değil ama lütfen kendinizi rezil etmeyen olmayan beyninizi de yitirceksiniz.

vaio

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ben de bunu anlamıyorum, bir insan evladı korkmak için neden film izler ki? :)

DemonQ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu da benim listem.

1.El-Cin
2.Dabbe Bir Cin Vakası
3.Üç Harfliler:Marid

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Musallat'ı izleyin gerçekten. 1.sini. İlk film ve ilk oyunculuk deneyimi olmasına rağmen Burak Özçivit'in, sonlarında şaşırtıyor ve geriyor.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bu listeye World War Z yi de eklemek var güzel bir gerilim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...