Sevgilimle ayrıldık ama barışmak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Arkadaşlar merhaba sevgilimle artık eski sevgilimle yaşadığım şeyleri anlatacağım.2 yıldır sevgiliydik biz ilişkimiz gerçektende çok güzel gidiyordu sonra yaz araya girdi onun başka yere gitmesi benim yurt dışına gitmem ilgisiz davrandım genel olarak benim suçumdu bu yüzden ayrılmak istemksti ama gönlünü almıştım.Yaz bitti okul açıldı ben okul değiştim benimde daha bu 2 yıllık ilişkinin başında konuştuğum 3 günlük bir kız vardı.Sonra bu kiz benim sevgilimle aynı sınıfa gelmiş okulun 4.haftalari falan benden ayrıldı neden diye sorunca kız daha 2 sene önce konuşulan şeyleri göstermiş.Beni heryerden engelledi.Gecen gün telefondan arayıp yine özür diledim falan resmen yalvardım ama her seferinde reddettip ve hayatımda yeni kişiler var diyor ve cidden üzücüde oluyor ben hala onu kırmak bile istemiyorken o bana öyle konuşuyor.Sizce kendimi nasıl affetirebilirim.
Birde yukarıda hiç bahsetmemisim bu bir gruptaydi yok felsefe grubu falan instagramdsn görmüş girmiş orda normal diye karşılaşmıştım.Sonea yaz sonuna doğru sevgilimin ismi.siirler diye bir hesap gördüm hesapta sürekli S❤️Y yazıyordu heryerde her videoda bu yüzden ilk ayrildiginizi yaşamıştık.Sonra o olay ironisine şakasına demişti her seferinde ama tekrar barışmak için çok umursamadim.Grubun linki var girdim o alakasız çocukla yöneticiler ve normal üstü konusuyoelar.Sizce ben napmaliyim gerçekten çok seviyorum ama beni her seferinde reddediyor napmam lazım

vedat_1966

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Sevildiğinden eminsen peşini bırakma. Ama seven insanda böyle yapmaz. Ayrıldığınız için hiç üzüntü duymuyorsa senin sevdiğin kadar seni sevecek başka birini bul. Sevgi karşılıklı güzeldir. Tek taraflı ise eziyettir.

Son düzenleme:

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Sevildiğinden eminsen peşini bırakma. Ama seven insanda böyle yapmaz. Ayrıldığınız için hiç üzüntü duymuyorsa senin sevdiğin kadar seni sevecek başka birini bul. Sevgi karşılıklı güzeldir. Tek taraflı ise eziyettir.
Hocam hiç bilmiyorum üzülmesini beklerdim direkr başka biri var diyince değişik oldum cidden

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,886
Yaşın kaç bilmiyorum fakat sen de yoluna devam et, lise döneminde böyle geçiyor ilişkiler.

Son mesajlar