Sevgili sayılarınız ve süresi nedir?

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
İlk tanıştığımızda kendimle boğuştum, bu kız bize gitmez düşüncemi bastırdım. Çünkü benim görüşlerime göre fazla modern di. Tüm prensiplerime ihanet ettim. Sonra önce okulun bitmesini bekledim, sonra askerliğin bitmesini bekledim, sonra bir de iş bulabilmeyi bekledim, beş sene geçmiştir bu arada ve iyice bu imkansızlıklardan bunaldım ve sonunda haydi artık evlenelim dedim. Aldığım cevap, benim beşik kertmem var oldu. Daha önce böyle bir şey duymamıştım. Aşkımız batıl'a yenik düştü. En az üç sene de acısını yaşadım.

Sonrakiler ya beni beğenmediler, yada ben beğenemedim. Ve halâ öyle karşılıksız duygular ile bir sonraki beyaz atlı prensesimi keşfetmeyi bekliyorum.

Çocukluk aşkımıda yazayım, büyümeyi beklerken o enine, ben boyuma geliştik. Bu da beni çok şaşırtmıştı. İyiki aşkımı açıklamadım diye düşünmüştüm. Benim için tabii'ki önemli olan hiç bir zaman dış görünüş olmadı asla. Ama insanların içi görünmüyor. Görünmeyene de aşık olunmuyor. Hep dış görünüş ile göz göze geliyoruz.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Kızı gerçekten seviyorsan ve o da seni gerçekten seviyorsa, her şey kendiliğinden gelişir. Sevdiğini sanıyorsan, yada reklamlardan dayatma bir güzellik anlayışına kapılmışsan, açılsan da, uçsanda, koynuna da alsan, aranızda aşk diye bir şey olmaz. Kendini kandırmış olursun.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Kızı gerçekten seviyorsan ve o da seni gerçekten seviyorsan, her şey kendiliğinden gelişir. Sevdiğini sanıyorsan, yada reklamlardan dayatma bir güzellik anlayışına kapılmışsan, açılsan da, uçsanda, koynuna da alsan, aranızda aşk diye bir şey olmaz. Kendini kandırmış olursun.
Onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum.

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Gözlerinden anlarsın. Sesinden anlarsın. Sana yaklaşımından anlarsın. Sana mutlaka bir şekilde belli eder. Gözler ruhun aynasıdır. Küçük çocukların annelerine sevgilerini ve dertlerini nasıl anlattıklarını hatırla. Gözleri ile konuşurlar.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Gözlerinden anlarsın. Sesinden anlarsın. Sana yaklaşımından anlarsın. Sana mutlaka bir şekilde belli eder. Gözler ruhun aynasıdır. Küçük çocukların annelerine sevgilerini ve dertlerini nasıl anlattıklarını hatırla. Gözleri ile konuşurlar.
Aslında bu konuda size katılıyorum.Sanki o da bana karşı bir şeyler hissediyor gibi.Ben ondan hoşlandığım için bana psikolojik olarak böyle geliyor olabilir mi?Bir de ben bu konuda çekiniyorum.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Asosyalsen sosyalleş, Kiloluysan spor yap. Bunlar en temel özgüven artırma yöntemleridir. 11-12. sınıfsan otur evde sınava hazırlan üniversitede illaki olur :)
Bence insan ne kadar gamsız olursa o kadar kolay olur mesela kavgada en fazla ölecem ne olacak diye giren insan gibi sevdiği kıza da açılacak ve ne olacağı umrunda olmadan genelde böyle çok sevgili yapmış insanlarda utanma ve çekinme gibi duygular hiç yok mesela kızdan tokat yese böyle tipler daha hoşuna gider hımm sert kız tam benlik falan bile der.
Bu olayda her girişkenlik gibi risktir o yüzden herkes girişimci olmaz aynı şekilde sevgili de yapamaz.
Ben mesela bu konuda çok sertim kızın tokat atması benim için dünyanın sonu olur ilk yapmak istediğim şey şehri terk etmek olur eğer bu mümkün olmazsa tüm kızlara artık düşman gözüyle bakarım:)

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Bence insan ne kadar gamsız olursa o kadar kolay olur mesela kavgada en fazla ölecem ne olacak diye giren insan gibi sevdiği kıza da açılacak ve ne olacağı umrunda olmadan genelde böyle çok sevgili yapmış insanlarda utanma ve çekinme gibi duygular hiç yok mesela kızdan tokat yese böyle tipler daha hoşuna gider hımm sert kız tam benlik falan bile der.
Bu olayda her girişkenlik gibi risktir o yüzden herkes girişimci olmaz aynı şekilde sevgili de yapamaz.
Ben mesela bu konuda çok sertim kızın tokat atması benim için dünyanın sonu olur ilk yapmak istediğim şey şehri terk etmek olur eğer bu mümkün olmazsa tüm kızlara artık düşman gözüyle bakarım:)
Yani zamanı gelene kadar bekleyelim mi? :)
Bir de sevidğim kızın yanına giderek senden hoşlanıyorum dersem (sonunda ne olacağını bilmiyorum ama tahmin edebiliyorum) sizce ne olur?

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Yani zamanı gelene kadar bekleyelim mi? :)
Bir de sevidğim kızın yanına giderek senden hoşlanıyorum dersem (sonunda ne olacağını bilmiyorum ama tahmin edebiliyorum) sizce ne olur?
Tahmin ettiğin her ney ise umrunda olmayacak işte açılacan ve sonucu görecen gerisi umrunda olmayacak sonrası ya kız seni peşinde koşturur biraz tabi seninde pes etmemen lazım hemen yada çok sert davranır artık sana işte o zaman olmayacak demektir.
Ben mesela gurur yaparım hemen kestirip atarım o yüzden olmaz işte yazıda onu anlattım gamsız olacaksın :)

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Tahmin ettiğin her ney ise umrunda olmayacak işte açılacan ve sonucu görecen gerisi umrunda olmayacak sonrası ya kız seni peşinde koşturur biraz tabi seninde pes etmemen lazım hemen yada çok sert davranır artık sana işte o zaman olmayacak demektir.
Ben mesela gurur yaparım hemen kestirip atarım o yüzden olmaz işte yazıda onu anlattım gamsız olacaksın :)
Bu konuda cesaretsizim ama belli olmaz.Yani bir anda cesaretlenip ya ıssız adalara gemiyle açılırım(!) ya da kıza açılırım. :D :D

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
son sevgilim beni dolandırmaya çalıştığından berri hiç bulaşmıyorum bu işlere :D

o değil akılsız bana kredi kartının borcunu ödetmeye çalışıyor bide kıza platin kart vermişler param yok ödeme günü geçti diyor ama o meşhur kahve zincirinde kendimi şmartmaca diye chek in yapıyor :D aldığı marka ürünlerini ssliyor :D şu sosyal medyalar olmasa vallahi her denilene inanacağız :D

Black15

Asistan
Reaksiyon puanı
151
son sevgilim beni dolandırmaya çalıştığından berri hiç bulaşmıyorum bu işlere :D

o değil akılsız bana kredi kartının borcunu ödetmeye çalışıyor bide kıza platin kart vermişler param yok ödeme günü geçti diyor ama o meşhur kahve zincirinde kendimi şmartmaca diye chek in yapıyor :D aldığı marka ürünlerini ssliyor :D şu sosyal medyalar olmasa vallahi her denilene inanacağız :D
Abi senin durumda çok fenaymış yav. :D Gece gece güldürdün beni.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811

Şu kandil gecesi Uber şansı verme yarabbim. Amin sesleri duymaya başladım :)

Reaksiyon puanı
227
Bir kıza nasıl açılabilirim yani bir kıza duygularımı ve ondan hoşlandığımı nasıl açıklayabilirim?
@Mehmet Can Budak
Aranızdaki ilişkiyi o hisetmişse ve oda hoşlandığını belli etmişse sana gidip konuş. Ben ciddi konuşmayı tercih eden biriyim. Farklı birşey yada özel birşey istersen düşünmek gerek.

Reaksiyon puanı
227
Lise 2'ye gidiyorum.
Sayı:0
Süre:0 gün,0 saat,0 dakika,0 saniye.
Ve bunlar gerçek.
:D Boşver abim. Çok önemli değil.

Sonuçta bir kişi ile evleneceğiz. Sıfır sevgili yapıpda çok iyi yerlerde olan arkadaşlarım genelde az sevgili daha iyi ders.

Benim çıktıklarım ders kolikti. İyi bile oldu.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bir insanın canı ne kadar acıyabilir ki. Şu hayatta çaresiz kalmak kadar kötü birşey yok
Ne yaşadınız bilmemde. Çok sevdiğim biri aldatmıştı. Ama sevgi geçmiyor, dönemiyorsunda iyi bilirim.

Ama herşeyden ders almak gerek iyi tanımak öyle adım atmak gerek. Yoksa tekrarlar durur. Düzgün erkek kadın %10 bulmak zor.

Herkes filmlerdeki aşkı arar. Sonra biri gelir birdaha aşk yaşayacak kalp bırakmaz. Artık güven biter. Böyle bakıncada asla aşık olmazsınız. Bundan sonra dikkatli olmak gerek. Özellikler kızlar için.
1 dakika olan nasil gerceklesti cok merak ediyorum [emoji16] bu arada 1 ve 1,5 yil civari. Liseli arkadaslara tavsiye etmiyorum. Universiteyi bekleyin direk evleneceginiz kadini bulun.
Çok iyi anlaştığım bir kız vardı. Her yere beraber giderdik. Sonra madem bu kadar iyiyiz sevgili olalım dedik.

Olduk sonra gülmeye başladık. Napcaz şimdi dedi. Bende bence bir sorun var dedim oda evet dedi. Gel Kanki Tost ısmarlayım dedi bitti. :D
Zengin olsaydim sevgilim olurdu.

İlgisiz bence çok kişi gördüm ben hiç parası olmayıpda sevgilisi olan. Önemli olan Özgüven, Karakter, Muhabbet.
Bir kızla muhabbet edemiyorsan zor zaten. :)
En son saymayı bırakmıştım ama 17 garanti. Sürelerini hatırlamıyorum. En uzunu 6 sene sürdü.
Biraz fazla gibi.

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
1 x 16 yıl...

12 yıl 7 aydır da evliyiz :D

Öncesinde ve sonrasında da hiç sevgilim olmadı..