Sevgili sayılarınız ve süresi nedir?

hkmtrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Sayı 1 süre 9 yıl son 1 buçuk yıldır da evliyim :)

Yucel_CLK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Tahminen: 25-30 kadın. Kaçamaklarımı hatırlamıyorum.
Şuan 3 kızı idare etmeye çalışıyorum.

teober71

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Zengin olsaydim sevgilim olurdu.

Son düzenleyen moderatör:

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Zengin olmadigi icindir kesin [emoji35][emoji35][emoji35]
Zengin mi hiç alakası yok nasıl bu kanıya vardınız anlamıyorum. Sanırım siz bu yüzden fazla şeyler yaşamışsınız. Benim neler yaşadığımı bilseydiniz bence şu lafı etmezdiniz. Kimseye asla parası için yaklaşmadım

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
En son saymayı bırakmıştım ama 17 garanti. Sürelerini hatırlamıyorum. En uzunu 6 sene sürdü.

teober71

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Zengin mi hiç alakası yok nasıl bu kanıya vardınız anlamıyorum. Sanırım siz bu yüzden fazla şeyler yaşamışsınız. Benim neler yaşadığımı bilseydiniz bence şu lafı etmezdiniz. Kimseye asla parası için yaklaşmadım

Butun kizlar ayni lafi soylerler para onemli degil bilirim oyledir hepiniz dunyadaki hepiniz aynisiniz para'ya tapiyonuz banada masal anlatma [emoji35]

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,164
butun kizlar ayni lafi soylerler para onemli degil bilirim oyledir hepiniz dunyadaki hepiniz aynisiniz para'ya tapiyonuz banada masal anlatma [emoji35][emoji35][emoji35]

Neden tüm kızları suçluyorsunuz?Lütfen bir veya bir kaç kişi yüzünden belli bir topluluğu eleştirmeyin.İyi günler.

teober71

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Şu hayatta çoğu kişinin öenm verdiği şey paradır demek ki sende para yüzünden bir darbe yemişsin belli

Sanirim senin yaşın kucuk evlenme zamanin gelsin kadin milletini tanirsin tv deki kadin programindakiler gibi

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Begen gec uzerinde durma param oldaydi aşkim olurdu diye sarki bile var
Takıldığınız ortamdaki kızlar kalitesizse biz ne yapalım ? Evet paraya bakan kız var. Ama genelleme yapmak yanlış olur.

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Kendisi doğru düzgün ortamlarda düzgün insanlarla karşılaşmayan kişiler gelmiş burda genelleme yaparak tanımadığı insanlar hakkında terbiyesizlik yapıyor bu forumda ilk defa böyle biriyle karşılaştım çok yazık

GEARSX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sevgili sayısı: 2
Süre: 2 Buluşma, 2 Buluşma (onun haricinde öyle uzun sürmedi. Her günü birlikte geçirdiğim bir sevgilim olmadı. Çok isterdim tabii de. Okulu erken bıraktık yanii. Lise ya da Ünili olsam bir çoğu gibi ben de kim bilir neler yaşardım.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Sanirim senin yaşın kucuk evlenme zamanin gelsin kadin milletini tanirsin tv deki kadin programindakiler gibi
2 bacağa, 1 çatala tav olup zengin züppe olmadığın için kendinden utanıyorsan, biraz daha utan.. Yapacak bir şey kalmamış..

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Hic sevglim olmadi ama oldugu zamanda son olur diye dusunuyorum :)

Last Whx105sper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Şu teknoloji sitesine de şu konu geldi ya yine basıldı damarımıza burada da... Zamanında ne yapacağımı danışmak için senelerce Kızlar Soruyor'da takıldım, tabii sözlükler de cabası. Sonucu merak ediyorsanız buraya yazcak sevgilim ve yazacak ilişki sürem hiç olmadı. Üniversitedeyim, sap gibi geziyorum. Sevdik de, sevilmedik be abi...

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Küfür içeren mesajlar silinmektedir .Ve forumumuzda kufurun her türlüsün yasaktır . Lütfen yorumumuzu terbiye ve saygı çerçevesi içinde yapalım. Aksi takdirde hoşunuza gitmeyen şeyler olabilir . İyi forumlar ...

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
@teober71 sen nerenin delikanlısısın da burada kendi kafana göre insanlara ahkam kesip, tanımadığın insanlar hakkında yorum yapıyorsun. Senin seviyesiz ve kalitesiz bir hayatın olabilir buradaki hiç kimse senin lanetlenmiş hayatının suçlusu değil. Oyüzden ne bu forumda bir daha yorum yap ve umarım bu forumda sana bir daha yorum yaptırmaz.

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
@teober71 sen nerenin delikanlısısın da burada kendi kafana göre insanlara ahkam kesip, tanımadığın insanlar hakkında yorum yapıyorsun. Senin seviyesiz ve kalitesiz bir hayatın olabilir buradaki hiç kimse senin lanetlenmiş hayatının suçlusu değil. Oyüzden ne bu forumda bir daha yorum yap ve umarım bu forumda sana bir daha yorum yaptırmaz.
Rahat ol kardeş , gördüğün üzere kalemi kırılmış. Üstünü çizmişler elemanın :D

EsBer

Doçent
Reaksiyon puanı
272
Ne kadar da korumacı bi erkek çok etkilendim