Ses Sorunu

Pc CaNaWaRı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar dün oyun oynuyordum bilgisayarımda herhangi bir donanımla ilgili hiçbir sorun yokken 1 saat sonra müzik açmak istediğimde şu hatayı aldım
Nullsoft DirectSound Çıktı v 2.49 (d) Hatası

Bozuk DirectSound sürücüsü. Lütfen uygun sürücüleri yükleyin ya da ayarlar bölümünden başka aygıt seçin..
Kod Hatası:8878000A

bu hatayı almaya başladım ve bilgisayardan hiçbir şekilde ses gelmemeye başladı neyseki artık ses geliyor ama sadece müzklerden winampdan ses geliyor videolardan falan bilgisayar açılışında ses gelmiyor driver yüklü ses kartım onboard anakartım ASRock Intel-VIA Series yazıyor cd üstünde bilgisayar donanımlarıyla fazla bir bilgim yok yardım ederseniz sevinirim teşekkürler:helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie:

---------- saat 11:45 eklendi ---------- önceki mesaj saat 11:40 eklenmişti ----------

arkadaşlar sorunu çözdüm kardeşim ses ayarlarıyla oynamış driver yeniden kurup denetim masası bölümünden ses e girip yüklediğim driveri seçtim oldu eğer aynı hatayı alan başka arkadaşlar olursa elimden geldğince yardm ederm teşekkürler

oxytacin

Asistan
Reaksiyon puanı
6
ses sürücüsünü tekrar yüklemeyi denedinmi?

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Ses kartı sürücüsünü kaldirip, yeniden yükleyin..

---------- saat 11:55 eklendi ---------- önceki mesaj saat 11:52 eklenmişti ----------

Anakartin modelini ve markasini yazar misin..

Pc CaNaWaRı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yardımın için teşekkürler sorunu çözdüm