Soru Seçimi sizce kim kazanır?

Seçimi sizce kim kazanır?

• Kemal Kılıçdaroğlu

Kullanılan: 14 50.0%
  • Recep Tayyip Erdoğan

Kullanılan: 14 50.0%
  • Muharrem İnce

Kullanılan: 0 0.0%
  • Sinan Oğan

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    28

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Beni gayet iyi biliyorsun, Kılıçdaroğlu'ndan gram haz almam. CHP'den de gram haz almam. Bu tip mesajlarımı defalarca okumusşundur :D. Derdimin Kılıçdaroğlu'nu desteklememek olduğunu gayet iyi biliyorsun. Ne bu şiddet bu celal Özkan hocam? :D
Hep lafta... Gene tıpış tıpış gidip CHP ye ve KK ye verecen sonuç olarak.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Hep lafta... Gene tıpış tıpış gidip CHP ye ve KK ye verecen sonuç olarak.
Yine tosladın.
Vereceğimi kim söylemiş? Ben sadece kazanacak dedim. Soru kime oy vereceksiniz değil, kim kazancak denmiş. Dikkatini çekerim. Benim kuşak %65 KK verecek, sonuç fazlasıyla belli.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Yine tosladın.
Vereceğimi kim söylemiş? Ben sadece kazanacak dedim. Soru kime oy vereceksiniz değil, kim kazancak denmiş. Dikkatini çekerim. Benim kuşak %65 KK verecek, sonuç fazlasıyla belli.

Burada söylemeye UTANIYORSUN KK'ye verecen diye ama gidip TIPIŞ TIPIŞ verecen bak görürsün. Seni gram tanıdıysam koşa koşa hemde verecen.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
bir şekilde yine akp nin kazanacağını düşünüyorum.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
bir şekilde yine akp nin kazanacağını düşünüyorum.

Bazen meclisi AKP alıp Cumhurbaşkanlığını Muhalefet mi kazansa acaba diye düşünmüyor değilim. Verdikleri sözleri tutamadıklarını hiç bir şey beceremediklerini görsün bazıları diye ama. Ülke sevdası ağır basıyor işte... Bu kafa ile seçilseler bile yerel seçime kadar bile dayanamazlar

İMF'den ve sağdan soldan borç Suriye'den Libya'dan Kıbrıstan çekilip Azerbaycan'ı yanlız bırakıp Rusya ile aramızı açıp ABD'ye yanaşacaz diye bes beter edeceklerdir her şeyi diye korkuyorum. Geçen yabancı bir kurum dolar tahmini yapıyor muhalefet kazanırsa 24 TL diyor minimum. :( Üstüne muhalefet faizleri tam tersi arttırma yönüne gidecektir. 25-30 ları geçer faizlerde üstüne İMF'den yüksek faiz ile borç iyice dört koldan kilit oluruz.) Şuan ekonomi iyi değil ama hiç yokta kör topal çark dönüyor.

Seçilmeden bol keseden atıyorlar şu bedava bu bedava herkese ücretsiz ev olacak o kalkacak bu vergi silinecek bedavadan maaş verilecek emekliye 15-20 bin TL ikramiye öğrenciye ÖTV'si arabalar telefonlar pC ler flan diye ama 1 tanesinin kaynağını söyleyemiyorlar...

Not: 100 bin öğretmen atamasın her muhtarafa yardımcı memur ataması ve çifçiye bedava elektirik muhabbetlerine girmiyorum bile. Çalışmayan ev kadınlarına ücretsiz sigorta maaşlar flan gırla gidiliyor.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Burada söylemeye UTANIYORSUN KK'ye verecen diye ama gidip TIPIŞ TIPIŞ verecen bak görürsün. Seni gram tanıdıysam koşa koşa hemde verecen.
Sen iktidar savunurken utanmıyon da ben verecek olsam KK'ye vereceğimi söylerken mi utancam?
Gece gece moralim yerine geldi güzel şakaymış. Bitane daha yapsana?

Son düzenleyen moderatör:

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Sen iktidar savunurken utanmıyon da ben verecek olsam KK'ye vereceğimi söylerken mi utancam?
PUAHAHAJAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Gece gece moralim yerine geldi güzel şakaymış. Bitane daha yapsana?

Ülkemizde ki muhalefetin özetisin resmen. Kime nasıl ne zaman nasıl oy verecen ondan bile bir habersin.

Tekrar söylüyorum TIPIŞ TIPIŞ gidip verecen o oyu...

İki turlu bir seçimde iki ittifak olan bir yerde HDP'ye bile oy versen elinde sonunda ikinci turda Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu arasında kalacaksın. Ve KK'ye vermeyecem diyorsun ! Eee Erdoğan'ı vereceksin ! Veya sandığa gitmeyip tipik klavye muhalifliği mi yapacaksın ! Sandığa gitmemek ile Erdoğan'a oy vermek aynı şey.

Not: TIPIP TIPIŞ gidip basacaksın 12 yılda 10 seçim kaybeden 75 yaşında ki KK'ye oy bu bir gerçek. Ve kimseye utancından söyleyemiyeceksin bende verdim diye.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Ülkemizde ki muhalefetin özetisin resmen. Kime nasıl ne zaman nasıl oy verecen ondan bile bir habersin.

Tekrar söylüyorum TIPIŞ TIPIŞ gidip verecen o oyu...

İki turlu bir seçimde iki ittifak olan bir yerde HDP'ye bile oy versen elinde sonunda ikinci turda Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu arasında kalacaksın. Ve KK'ye vermeyecem diyorsun ! Eee Erdoğan'ı vereceksin ! Veya sandığa gitmeyip tipik klavye muhalifliği mi yapacaksın ! Sandığa gitmemek ile Erdoğan'a oy vermek aynı şey.

Not: TIPIP TIPIŞ gidip basacaksın 12 yılda 10 seçim kaybeden 75 yaşında ki KK'ye oy bu bir gerçek. Ve kimseye utancından söyleyemiyeceksin bende verdim diye.
Hadi verdim diyelim, iltidar yanlılarının yüzsüz gibi Erdoğan'a verdim demesinden iyidir her türlü merak etme :D.
Fetöcü milletvekili adayı çıkaran CHP'ye benden oy çıkmaz merak etme.

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
Hadi verdim diyelim, iltidar yanlılarının yüzsüz gibi Erdoğan'a verdim demesinden iyidir her türlü merak etme :D.
Fetöcü milletvekili adayı çıkaran CHP'ye benden oy çıkmaz merak etme.

Öyle bir verirsin ki masa kırılmasın dikkat et mühür basarken. Koşa koşa gidecen TIPIŞ TIPIŞ oy verecen. AKP'nin eskileri meclise girsin diye milletvekili seçiminde vermesen bile Cumhurbaşkanlığıda verip Davutoğlu ve Babacan Cumhurbaşkanı yardımcısı olsun diye vereceksin. Düne kadar FETO'cu dediğin siyasal islamcı dediğin sayıp sövdüğün bazı isimler ekstradan Bakan olsun diye verecen en kötü :)

Ve senin gibiler sayesinde AKP eskisi isimler vekil olacak bakan olacak üst mevkilere gelecek ve DOKUNULMAZLIK ALACAK. Cumhuraşkanı yardımcısı olacak belkide. Tahmini şuan en az 40-45 isim milletvekili olarka gidiyor işte. 2 isim Cumhurbaşkanı yardımcısı. Yanında 2 bakanlık kesin Onlar ne yapar eder 2 bakanlık daha alır. Sizin gibiler olduktan sonra...

Son düzenleme:

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,180
Bu da soru mu? Tabiii ki Tayyip Reisimiz kazanıcak! Holleyyy ?

Son mesajlar