Anket Seçeneklerden hangi telefonu tercih edersiniz?

Seçeneklerden hangi telefonu tercih edersiniz?

• Poco x3 gt

• poco f3

• samsung S20 fe

• oppo reno 6

• redmi note 10 pro

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Poco x3 gt
poco f3
samsung S20 fe
oppo reno 6
redmi note 10 pro

Reaksiyon puanı
8,024
Düşünmeden S20 Fe alınır. Arayüz olarak da kamera olarak da performans olarak da en iyisi bu cihazlar arasında. Poco F3 işlemci olarak güçlü gözükse de MIUI yüzünden tam verim alamazsınız.

Buraya bakarak karar verebilirsiniz.
Kağıt üzerinde Xiaomi yıllardan beri üstün durumda. Bu bir etken değil ki. Göz boyamak için yok yüksek Mp sahip kamera, yüksek batarya ve büyük ekran koyuyorlar fakat her zaman rakiplerinin gerisinde kalıyorlar günlük performanslarında. Sadece kağıt üstünde çok iyiler.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
bu forumda iki grup var: biri samsungcular ile iphonecular
telefon karşılşatırmalarında seçeneklerden biri iphone ise samsungcular diğer telefonu tavsiye ediyor.yada tam tersi oluyor :D tespitim yanlışmı yoksa ?

Reaksiyon puanı
984
telefon karşılşatırmalarında seçeneklerden biri iphone ise samsungcular diğer telefonu tavsiye ediyor.yada tam tersi oluyor :D tespitim yanlışmı yoksa ?
Android seven biriyim ama piyasa böyleyken bu koşullarda eğer 10.000 gibi fiyatlara çıkılacaksa iphone alınması taraftarıyım para kolay kazanılmıyor bunlar ciddi miktarlar ve insan istemez bu seviyede bir cihazı çok değer kaybetsin.
Yani kalkıp 5 6 bine android alırsın gittiği kadar kullanırsın da üst seviye alınacaksa iphone bence daha mantıklı.

KRZMNİTK

Profesör
Reaksiyon puanı
1,067
S20 fe. Kendiminde şu an kullanmakta olduğu telefon. Hız ve performans anlamında hiç bir sıkıntısı yok. Kamerası gayet yeterli. Bence tek sıkıntısı elleri çok büyük biri olmama rağmen telefon büyük geliyor.

Reaksiyon puanı
8,024
Kullanıcı eğer güzel bir model belirlediyse Samsung da alabilir Apple'da. Üst segmentte iki marka da üzmez. Ama forumda Xiaomici bir tayfa var , iPhone SE3 yerine Redmi Note 10 önerecek kadar fanboylar :D Forumda Xiaomi öneren birini gördüyseniz hemen konudan kaçın tartışmaya girmeyin derim :D

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Snapdragonlu s20FE öneririm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Düşünmeden S20 Fe alınır. Arayüz olarak da kamera olarak da performans olarak da en iyisi bu cihazlar arasında. Poco F3 işlemci olarak güçlü gözükse de MIUI yüzünden tam verim alamazsınız.

Kağıt üzerinde Xiaomi yıllardan beri üstün durumda. Bu bir etken değil ki. Göz boyamak için yok yüksek Mp sahip kamera, yüksek batarya ve büyük ekran koyuyorlar fakat her zaman rakiplerinin gerisinde kalıyorlar günlük performanslarında. Sadece kağıt üstünde çok iyiler.
Hocam Samsung tarafında da işlemcinin tam performansını alamıyoruz ama birçok yönden Samsung tercih edilir.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Kullanıcı eğer güzel bir model belirlediyse Samsung da alabilir Apple'da. Üst segmentte iki marka da üzmez. Ama forumda Xiaomici bir tayfa var , iPhone SE3 yerine Redmi Note 10 önerecek kadar fanboylar :D Forumda Xiaomi öneren birini gördüyseniz hemen konudan kaçın tartışmaya girmeyin derim :D
Xiaomici tayfa dediğin seçeneklerden iki telefona toplam 5 oy vermiş.
bu nasıl tayfadır böyle :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

tutturmuşsunuz bir snapdragon .nedir bu snapdragon.ne faydası var
ısınma problemi ,yetersiz batarya,parmak izi,çabuk kırılabilen çizilebilen,yetersiz ses seviyesi telefon modelleri hep samsung
bu saydıklarımın hepsi benim şuanki telefonum note 8 de mevcut.tek iyi tarafı gece çekimlerinde kamerasının iyi olması.3 yılı aşkın süredir kullanıyorum kadar başka bir artısını görmedim
siz tutturmuşsunuz snapdragon da snapdragon

Son düzenleme: