SDN Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

Bu konuyu okuyanlar

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note 8 midnight black kullanıyorum 2 aydır çok memnunum bataryasıda iyce oturmaya başladı şuanlık bi sıkıntı yok kesinlikle tavsiye ederim.

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
1 aydır LG G6 kullanıyorum. Hepsiburada'dan 1989 TL'ye Platin rengini aldım. Sony'den sonra ilk Android deneyimim LG. G6 tercih sebebimi belirleyen etken tabiki aldığım zamanki uygun fiyatı, uzun süre kullanabilmek için üst seviye bir işlemci, Type C ve tabiki de vazgeçilmezim FM Radyo oldu. Almadan önce bir çok türk ve yabancı forumdan yorumları okudum ve çoğunluğu olumlu. Umarım kronik bir sorun yaşamam.

Beğendiğim yanları: Kavisli bir tasarım olmadığı için ekran koruyucu kapatmama derdi yok, Kamera arayüzü harika, UX arayüzü basit ve kullanışlı stok Androidden uzak özel hissettiriyor, Çift tıkla uyandırma harbiden özlemişim parmak izine erişemediğim zaman (masadayken) ve kapatırken tuşun ömrünü uzatıyorsunuz, Ahize ve hoparlör (mono olmasına rağmen (kulaklık ses çıkışı)) başarılı, Aksesuar seçenekleri Sony'e nazaran daha zengin (Spigen kılıflar mesela), Şarj olma hızı iyi, Pil olarak ekran açık süresi 6 6.5 saat civarı fakat oyun oynarken pil hızlı gitmiyor oyun pil tasarrufu modu var çözünürlüğü ve kare hızını otomatik ayarlıyor, ısınma sorunu yaşamadım snapdragon 821 olmasına rağmen bunu da kullandıkları ısı borusuna borçlu bence gerçekten farkediyor.. (Şimdilik bu kadar yazıyım uzar gider :)

Beğenmediğim tek yanı var o da tahmin edebileceğiniz üzere ön kamera. Gündüz çekimleri gayet iyi iş görüyor fakat ışık düşünce gren yapmaya başlıyor.

Atahan Bey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
s7 edge kullanıyorum her işimi göörüyor şuan telefon alacak olsam iphone 8 64gb alırım

assasainturk

Asistan
Reaksiyon puanı
17
6s PLUS kullanıyorum. Şu anda telefon alacak olsam Mi 8 alırım. iPhone serisinde çentik kullanımı bitene kadar telefon almayı düşünmüyorum.

onlyMirana

Asistan
Reaksiyon puanı
34
5inch ekranı ve tasarımı sade olsun kamerasıda arkası 13 önü en az 5 mp olsun yeter. he fiyatıda uygun olsun dolar malum

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
4 aydir xz premium kullaniyorum. Gayette memnunum.Tam bir f/p cihazi.

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Htc 10 evo kullanıyorum memnunum tek sıkıntısı ısınması, internet gezintisine ısınıyor, telefon görüşmesinde ısınıyor, oyunda ve kamerayı açtığımda ateş oluyor yani ısınmayı seviyor anlaşılan :)

810 ısınma sorunu olduğunu biliyordum alırken ancak bu kadar ısınacağı aklıma gelmezdi bu ısınma değil başka bi şey

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Şuan lg k10 kullanıyorum pek memnun değilim şarj yüzünden ve ben yazıyorum uzun birşey mesela masaya koyuyorum kendi yazıyor sonra

Xz1 veya xz p almayı düşünüyorum performans için ve ip68 sertifikası için

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Bir tuşlu telefon kullanıyorum... enn iyisi kafa rahat. Whatsapp yok cevap vermedin diyenlrre telefonumu gösteriyorum dert yok bir şey yok. Konuşmanın da 5dksi 50kruş yapicak bisi yok.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Bir tuşlu telefon kullanıyorum... enn iyisi kafa rahat. Whatsapp yok cevap vermedin diyenlrre telefonumu gösteriyorum dert yok bir şey yok. Konuşmanın da 5dksi 50kruş yapicak bisi yok.
Nasıl ya sosyal medya da mı kullanmıyosunuz instagram vs ?

eakguc1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2018 yılında acaba kulaklık girişli iphone almak mantıklı olur mu fotoğraf da önemli

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Ben bu konuya yazmadığımı fark ettim.. Samsung Galaxy S7 Edge

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Nasıl ya sosyal medya da mı kullanmıyosunuz instagram vs [emoji54]
Sosyal medya 0. İnstagram var, ona da bilgisayardan giriyorum... kullanmıyorum. Çeşitli eklentiler sayesinde 1 kere paylaşım yaptım. Youtube ilgileniyorum daha fazla o da smt280q dan.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Sosyal medya 0. İnstagram var, ona da bilgisayardan giriyorum... kullanmıyorum. Çeşitli eklentiler sayesinde 1 kere paylaşım yaptım. Youtube ilgileniyorum daha fazla o da smt280q dan.
Ben messenger, facebook, whatsapp ve özellikle youtube olmadan duramam :D instagramı bıraktım aşırı şarj yiyo.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Ben messenger, facebook, whatsapp ve özellikle youtube olmadan duramam :D instagramı bıraktım aşırı şarj yiyo.
Pc'den girmek daha mantıklı instagrama. Gerçi 1 aydır girmiyorum [emoji14]

Metin Subaş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
taksitle oluyorsa sıkıntı yok

---- Mesajlar birleştirildi ----

aslında iphone 7 istiyordum zam geldi zam gelmeseydi iphone 8 bile alabilirdim
Bir iphone kullanıcısyım ama kimseye şuan önermem. Fiyatları gereksiz aşırı arttı en az 700-800 tl bir telefona zam geldi.