Duyuru Sdn Forum Bayram Hediyesi Geliyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafakblt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Katılıyorum
Sherlock Holmes un yeni oyunu çıkıcak yakın zamanda doğrudan onu almayı planlıyorum

Alimertyeginkoc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Katılıyorum.
Maneater, ranch simulator, valheim, forza horizon 4, eğer kazanırsam zorda olsa seçim yapmaya çalışcam.

YusufÖrtimür

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhaba SDN Forum ahalisi;

Birkaç kişi biliyor ama bilmeyenler için kendimi tanıtayım. İsmim Yiğit ve dün itibariyle SDN Forum admini oldum. Yakında daha iyi tanışmak üzere bir konu açacağım, şimdi müsaadenizle müjdemi açıklamak istiyorum.

Önümüzdeki hafta bayram var malum, kimisi memleketine gitti kimisi evinde kaldı. Biz de bu tatilde istediğiniz oyunu alıp oynamanız ve bayramda sıkılmamanız için 4 adet 50 TL'lik toplamda 200 TL'lik Steam Cüzdan Kodu hediyesi vermeye yeni yönetim olarak karar verdik.

Çekilişimize, bu konu altına 'Katılıyorum' yazıp hangi oyunu oynamak istediğinizi yazmanız yeterli olacak. (Katılıyorum yazmanız yeterli, oyun adı kısmı muhabbet olsun ?)

Çekiliş son tarihi 20 Temmuz Salı 23:59
Çekiliş, onlinecekilisyap.com üzerinden yapılacaktır.

Şeffaflık sağlamak adına çekilişin ekran kaydı bu konuya sabitlenecektir.

NOT: Birden çok katılımı olanlar, çekilişi kazandığı taktirde değerlendirme dışı bırakılacaktır.
Katılıyorum. ETS 2 oynuyorum DLC alacağım.

Serkan CS:GO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Katılıyorum oynamak istediğim oyun baya var biraz para biriktirirsem bayram harçlığıyla şurdan da 50 tl çıkarsa tadından yenmez :)

mertsamed05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhaba SDN Forum ahalisi;

Birkaç kişi biliyor ama bilmeyenler için kendimi tanıtayım. İsmim Yiğit ve dün itibariyle SDN Forum admini oldum. Yakında daha iyi tanışmak üzere bir konu açacağım, şimdi müsaadenizle müjdemi açıklamak istiyorum.

Önümüzdeki hafta bayram var malum, kimisi memleketine gitti kimisi evinde kaldı. Biz de bu tatilde istediğiniz oyunu alıp oynamanız ve bayramda sıkılmamanız için 4 adet 50 TL'lik toplamda 200 TL'lik Steam Cüzdan Kodu hediyesi vermeye yeni yönetim olarak karar verdik.

Çekilişimize, bu konu altına 'Katılıyorum' yazıp hangi oyunu oynamak istediğinizi yazmanız yeterli olacak. (Katılıyorum yazmanız yeterli, oyun adı kısmı muhabbet olsun ?)

Çekiliş son tarihi 20 Temmuz Salı 23:59
Çekiliş, onlinecekilisyap.com üzerinden yapılacaktır.

Şeffaflık sağlamak adına çekilişin ekran kaydı bu konuya sabitlenecektir.

NOT: Birden çok katılımı olanlar, çekilişi kazandığı taktirde değerlendirme dışı bırakılacaktır.
Katılıyorum
Valheim + Rainbow Six Siege falan almayı istiyorum.

Erkan Al

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Katılıyorum
Sea of Thieves ve Cyberpunkı kütüphaneme eklemek istiyorum.

Tuna13579

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Katılıyorum.
Kazanırsam çüzdan da bekletip indirimde Rust almayı düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...