Satılık GALAXY S3 İ9300 550 Tl

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Yeni telefon aldığımdan dolayı satılıktır.

İlan linki
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...miz-sorunsuz-galaxy-s3-i9300-185882516/detay/

Ürün Sakaryada elden teslim edilecektir. Pazarlık yapılır.

Satış için arama / mesaj / whatsapp yollarıyla ulaşabilirsiniz.

Merak ettiğiniz açıklamalarda olmayan bir detay var ise mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.

Ürünle birlikte kutusu . kullanım klavuzları . kullandığım 2 adet slikon kılıf verilecektir. KULAKLIK verilmeyecektir

Cihaz Açıklaması
-Yurtdışından gelmiştir.
-İ9300 modelidir.
-İMEİ sorunu yoktur.
-Cihazda fotoğraflarda da görüldüğü gibi birkaç ufak deformasyonlar ve ekranında ufak çizikler vardır.
-CİHAZDA HİÇBİR SORUN YOKTUR. EKRANI HİÇ KIRILMAMIŞ VE DEĞİŞMEMİŞTİR.
-Cihazda CYANOGENMOD romu yüklüdür. Standart s3 lere göre en son android sürümünü kullanmaktadır. Standart s3 lere Samsung android 4.3 sürümüne kadar güncelleme vermiş ve bundan sonra daha güncelleme desteği vermemektedir. FAKAT BU CİHAZDA YÜKLÜ OLAN CYANOGENMOD ROMU SAYESİNDE GENELLİKLE EN SON ANDROİD SÜRÜMÜ YÜKLÜ OLACAKTIR ( şuan android 4.4.4 vardır ). Cihaza genellikle her ay cyanogenmod snapshot ( stabilite arttırımı ve (ya) olası hata çözümleme ) güncellemesi gelmektedir.
-Cihaz standart s3 lere göre daha STABİLDİRDİR.

Cihaz Özellikleri
-Samsung Exynos 4 Quad yongaseti (4 Çekirdek-1.4 GHz + Mali 400MP GPU)
-1GB RAM
-4.8-inç'lik HD (1280×720) Super AMOLED ekran (306 ppi) (Gorilla Glass 2 ekran camı) ('Pentile' ekran teknolojisi)
-136.6 x 70.6 x 8.6 mm; 133 gram ağırlık
-16GB dahili hafıza + microSD (+64GB)
-8MP arka kamera (Oto. Odaklanma/1080p@30fps video kayıt/LED flaş) + 1.9MP ön kamera
-3G (HSDPa-21 Mbps), 4G (Destekleyen bölgelerde), Wi-Fi ve Bluetooth 4.0 bağlantıları
-GPS, NFC
-3.5mm kulaklık girişi
-bildirim ışığı
-mikro SiM kart
-2,100 mAh batarya

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Fiyat 550₺ olmuştur .
(Moderatörler başlığı güncellerse sevinirim)

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
kardeş kusura bakma ve yanlış anlama ama bu fiyata gitmez 550 tl nin üstüne adam 50 100 daha koyar gider zenfone 5 motorola moto g alır t50 alır artık s3ün devri geçti

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
kardeş kusura bakma ve yanlış anlama ama bu fiyata gitmez 550 tl nin üstüne adam 50 100 daha koyar gider zenfone 5 motorola moto g alır t50 alır artık s3ün devri geçti

Neden yanlış anlıyayım ki [emoji1] olumlu olumsuz her türlü yoruma açığım [emoji4]
Sahibinden.com daki fiyatlara bakarak bu fiyatı belirledim. Bana kalırsa ben de üstüne ekler başka telefon alırım.
Siz olsanız kaça satardınız ? [emoji4]

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Sıfırı 850-900 tl iken, 500 tl den fazla etmez şahsi görüşüm

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Dostum yurtdisi cihaz hem de açıkçası 500'un üstünü görmen hayal gibi

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Neden yanlış anlıyayım ki [emoji1] olumlu olumsuz her türlü yoruma açığım [emoji4]
Sahibinden.com daki fiyatlara bakarak bu fiyatı belirledim. Bana kalırsa ben de üstüne ekler başka telefon alırım.
Siz olsanız kaça satardınız ? [emoji4]
ben satmam bir aile büyügüme veririm kullansın yararlansın ha paraya ihtiyaç varsa elden birine satmaya çalışırım elden daha karlı satarsın ama netten pek karlı gitmez elinde kalır... :)

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
ben satmam bir aile büyügüme veririm kullansın yararlansın ha paraya ihtiyaç varsa elden birine satmaya çalışırım elden daha karlı satarsın ama netten pek karlı gitmez elinde kalır... :)

Etrafta elden satacağım kimse yok tanıdık. Anca gider telefoncuya satarım onlarda çok düşük alıyor diye biliyorum . ( yarın yine de bir kaçına soracam ama )
Annem büyük diye istemiyo babama hiç teklif bile etmedim adam ip5 kullanıyo ve apple taraftarı [emoji1] ablamlara söyledim onlarda ip4 kullanıyolar ve istemediler . Kısacası aile büyüklerinden de verebileceğim kimse yok .

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Etrafta elden satacağım kimse yok tanıdık. Anca gider telefoncuya satarım onlarda çok düşük alıyor diye biliyorum . ( yarın yine de bir kaçına soracam ama )
Annem büyük diye istemiyo babama hiç teklif bile etmedim adam ip5 kullanıyo ve apple taraftarı [emoji1] ablamlara söyledim onlarda ip4 kullanıyolar ve istemediler . Kısacası aile büyüklerinden de verebileceğim kimse yok .
akıllı tv niz varsa kumanda olarak kullan :) yada mp3 larak kullan... :)

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
akıllı tv niz varsa kumanda olarak kullan :) yada mp3 larak kullan... :)

O özellikleri telefonu s3 ü aktif kullanırken de kullanıyordum [emoji1]
Bakalım satılırsa satılır satılmazsa evde yedek telefon olarak kalır hem androidden de tam kopmam [emoji1]

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Telefonu satmaktan vazgeçtim.