Samsung Türkiye'den Galaxy S 3 Kazanma Şansı

gölgeler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung satış rekorları kıran amiral gemisi Galaxy S 3 ile alakalı yeni bir proje ile karşınızda. Daha önce Galaxy S 3 kullanıcılarına teşekkür amacıyla 50 bin deri kılıf hediye eden Samsung yeni projesinde amiral gemisini hediye etmeye hazırlanıyor.“Türkiye’nin ilk Facebook çizgi romanı’ İlk Temas’la tanışmaya hazırsan, hemen tıkla!” başlığı ile Samsung Türkiye Facebook sayfasında duyurulan yeni proje ile Samsung takipçilerine 3 adet Galaxy S 3 hediye edecek. Samsung Galaxy S 3 ” İlk Temas ” çizgi romanı İstanbul’da geçiyor ve İstanbul’un meşhur köprü trafiğine de çizgi romanda yer verilmiş. Samsung Galaxy S 3′ün neredeyse tüm özelliklerinin çizgi romanda tanıtıldığını uygulamaya katıldığınızda göreceksiniz.Samsung Türkiye Facebook sayfasındaki ” İlk Temas ” uygumalasında Samsung Galaxy S III Çizgi romanını sonuna kadar okuyup kampanya formuna ad, soyad, adres, doğum tarihi, telefon, e-mail bilgilerini girip kayıt olarak katılanlara Samsung Galaxy S 3 için 1 çekiliş hakkı kazanacak. Ayrıca kampanya sayfasına davet ettiğiniz arkadaşlarından daveti kabul ederek kampanya sayfasına gelip uygulamaya katılan her 5 arkadaşınız için ilave 1 çekiliş hakkı daha kazanacaksınız.
Kaynak ve Detaylar :
http://www.androidcanavari.net/ilk-temas-cizgi-romaniyla-galaxy-s-3-kazanma-sansi/

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
18 Yaş sınırı var ! :D Babamın üzerine katılırım.. :D

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
facebooktan bilgiler kısmında il ilçe doldururken seçtiğimiz yer çıkmıyor birde doğum tarihi falan dolduramıyoruz.bilgi için teşekkürler.

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu gece 12 de başlıyor sanırım :D Hadi hayırlısı :D Bir sdn li kazanırsa iyi olur :D :D

gölgeler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben sorunsuz katıldım sorun olmaması lazım 18 yaş sınırında sorunumuz yok

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
neyse 45 dkda kampanyaya katıldık.

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Formu doldurduk katıldık bakalım göreceğiz şansa artık :D

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Bir girip bakayım dedim.Üşenmedim bütün hepsini okudum.Bu çizgi romanın senaryosunu, kurgusunu, çizimini yapan insanlara Allah zihin açıklığı versin...Hikayeyi okuduktan sonra zeka yaşım 7 ye düştü.Sonra hemen haber sitelerine girip makaleler ve haberler okudumda eski halime geri dönebildim.Yarışmaya katılmak isteyenlere önerim hiç okumadan sayfaları geçin ve formu doldurun.Zamanınızı boş yere harcamayın.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
katıldım ama daha kılıf gelmedi bu nasıl gelecek

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bir girip bakayım dedim.Üşenmedim bütün hepsini okudum.Bu çizgi romanın senaryosunu, kurgusunu, çizimini yapan insanlara Allah zihin açıklığı versin...Hikayeyi okuduktan sonra zeka yaşım 7 ye düştü.Sonra hemen haber sitelerine girip makaleler ve haberler okudumda eski halime geri dönebildim.Yarışmaya katılmak isteyenlere önerim hiç okumadan sayfaları geçin ve formu doldurun.Zamanınızı boş yere harcamayın.

Okuyan var mıdır ? Acaba ? :D

Burk.Clik

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Manisa Merkez'i bulamadım ilçeyi boş bırakmak zorunda kaldım :S. Çizgi romanda çok saçmaydı S3 ve samsungda soğuttu resmen

rb2344

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şehirlerin ilçe bölümünde merkez ibaresi yok. dolayısıyla üst bölümdeki adres satırına ili ve merkez ibaresini de ekledim. hayırlısı artık...

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bir facebook hesabından 10 15 kere kayıt yaptırabiliyormuyuz :D :D ?? Olmuyor sanırım :S

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Katıldık bakalım ne olacak :)

Y!LM@Z

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Bende katıldım hadi hayırlısı bakalım :D
Şehir kısmı FF'de çalışmadı :confused1: ancak Chrome'da yapınca sorunsuz kabul etti

gölgeler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Crome'da denedim bende sorun olmadı.Farklı browserlarda mı sorun var ki?

yo£cu

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ben denemedim nasıl olsa çıkmıcak :D