Samsung s7250 wave m & samsung s5830 galaxy ace ?

CastingDamage

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar önceleikle selamınaleyküm.SAMSUNG S7250 WAVE M alsam yoksa SAMSUNG SAMSUNG S5830 GALAXY ACE mi alsan wawe m ' in işletim sistemi bada ace ' ninki ise android hangisi daha iyi Bada işlemcilerde android uygulamaları falan açılıo mu yardım.!

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bada işletim sisteminde android uygulamalarını açamazsınız. badanın program arşivi android e göre az kalır desek yeridir :) android işletim sistemli bir cihaz almanı tavsiye ederim

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bada'nın kısıtlı dünyası sana sıkıcı gelebilir. android uygulamaları açamazsın. o yüzden androidli bir cihaz alman daha iyi olur ama bence bu cihaz ace olmamalı. gio ile aynı seviyede bir tek ekran boyutu ve kamera biraz yüksek harici olarak bir fark yok boş yere 200 lira hatta fazla fark vermene gerek yok bence. ha illa ki büyük ekran olsun dersen huawei ideos x5 tavsiye ederim.

Sadr-azam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Azıcık daha para katın 724 Tl'ye Sony Experia Neo V alın Vatan'dan. Wave Bada ve Samsung'un yetersiz desteği, Ace ise berbat ekranı ve kamerası nedeniyle alınmaz. Berbat derken fiyatı yakın olan X5, Neo V gibi cihazların yanında..