Samsung S4 İ9500 Odin Ve Bilgisyar Görmeme Sorunu

Efe05055

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung Galaxy S4 İ9500 telefonuma Lineage OS kurdum geri stock roma dönmek istediğimde odin ve bilgisayar cihazı görmüyor , ne denesemde ne yapsamda nafile.Kablomla alakalı olmadığını düşünüyorum 2 adet orjinal kablom var ve ikisiylede bilgisyarda dosya aktarımı yapabiliyorum ama Download moda alınca PC görmüyor.Öğrenciyim yeni telefonda alamam Lineage OS da çok zorluyor ve bazı programlarda uyumsuzluk yaratıyor.Herşeyin iyisi orjinalidir ya bende tekrar dönüş yapmak istedim ancak başarılı olamadım.(
(İşleti Sistemi : Windows 8.1 ancak Windows 7 de de denedim aynı sonuç)

Edit: Gerekli sürücüleri en az 10 defa kaldırıp, kurdum .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung Galaxy S4 İ9500 telefonuma Lineage OS kurdum geri stock roma dönmek istediğimde odin ve bilgisayar cihazı görmüyor , ne denesemde ne yapsamda nafile.Kablomla alakalı olmadığını düşünüyorum 2 adet orjinal kablom var ve ikisiylede bilgisyarda dosya aktarımı yapabiliyorum ama Download moda alınca PC görmüyor.Öğrenciyim yeni telefonda alamam Lineage OS da çok zorluyor ve bazı programlarda uyumsuzluk yaratıyor.Herşeyin iyisi orjinalidir ya bende tekrar dönüş yapmak istedim ancak başarılı olamadım.(
(İşleti Sistemi : Windows 8.1 ancak Windows 7 de de denedim aynı sonuç)

Edit: Gerekli sürücüleri en az 10 defa kaldırıp, kurdum .
Arkadaşlar yeni kablo almaya gittim sorun kablodanmış yani sorunuzu a101 deki 10tllik kabloyla çözebilirsiniz.

Son düzenleme: