Samsung Parmak İzi Sensörü Kullanacak

Bu konuyu okuyanlar

Ultrayer6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
apple koydu ya cihazlara parmak izi sensörü, sakın gecikme samsung.

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Tebrik ediyorum Samsung'u, özentilikte 1 numara.

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
İlk önce Motorola kullanmıştı, Sonra Apple'da gördük.

Ve son olarak: Htc kullanınca bir şey olmuyor, Samsung böyle bir özellik eklediği için mi özenti oluyor?

Ayrıca, böyle bir şeyin olacağına inanmıyorum.

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
motorola-atrix-fingerprint.jpg

İkibuçuk sene öncesinin Atrix'inde var. Kardeşim kullanıyor... Apple yapınca buldu oluyor. Samsung yapınca çaldı oluyor. iPhone fanları ilk önce Apple'a çemkirin niye Motorola'dan alıyorsun diye, fanatiklik öyle bir gözünüzü köreltmiş ki Apple diyor başka bir şey demiyorsunuz...

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
apple da morotoladan özendi ayrıca apple 64 bit işlemciyi ilk kullandı diye hiçbir marka kullanamıcakmı bunu kullanınca özenti mi olacak allah aşkına saşma bence...

Apple beni bağlamıyor. Zira Apple motoroladan özendi diye, Samsung'unda Apple'dan mı özenmesi gerekiyor? 64 Bit işlemci ayrı bu ayrı.

vbb_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lan arkadaş bunun çakmasını yaptılar. Bir kerede orginal o bir şeyler yapmaya çalışın!

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Samsung her şeyi bir yerden özeniyor....

Ultrayer6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hiçbir zaman apple buldu demedim. apple bir ürünün pazarını oluşturur. elbette ilk tableti de apple yapmamıştır ama apple'ın tablet yapmasıyla birlikte geniş bir tablet pazarı başlamıştır. keza akıllı telefonlarda da böyle. ve parmak izi okuyucu sadece atrix'de değil, bazı laptoplarda da vardı. nitekim apple kullandıktan sonra bu ürünün pazarını oluşturdu ve gelecek nesil cihazlarda da bu durumu göreceğiz. sadece bunu değil, 64 bit işlemciler ve altın rengi telefonlar da kopyalanmaya başlanacak. nitekim samsung ve htc altın rengi telefonlarını duyurmuşlardı bile.

Reaksiyon puanı
16,118
altın rengini ilk nokia'da vardı 8800 diye bişey her telin bir birine benzemesi benzer içerikte olması mecburiyet fark olursa o telefon olmaz.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Apple beni bağlamıyor. Zira Apple motoroladan özendi diye, Samsung'unda Apple'dan mı özenmesi gerekiyor? 64 Bit işlemci ayrı bu ayrı.
özenmekle alakası yok bu işin her firma yakında parmak izine geçecek o zaman hepsi apple özensin yada başka bi örnekle bak ios 7 tanıtıldıgında androide benziyor dediler multitask bölümü bildirim çubugu hep androide benziyordu o zamanda ios7 androidemi özendi HAYIR Olması gerekeni yaptı apple bildirim çubugu artık gelmesi gerekiyordu ve geldi buda bötle bişey parmak izini apple kullandı diye diğer firmalar kullanınca özenti olmaz teknoloji bu gelişiyor.... buna özentilik denmez:)))

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
özenmekle alakası yok bu işin her firma yakında parmak izine geçecek o zaman hepsi apple özensin yada başka bi örnekle bak ios 7 tanıtıldıgında androide benziyor dediler multitask bölümü bildirim çubugu hep androide benziyordu o zamanda ios7 androidemi özendi HAYIR Olması gerekeni yaptı apple bildirim çubugu artık gelmesi gerekiyordu ve geldi buda bötle bişey parmak izini apple kullandı diye diğer firmalar kullanınca özenti olmaz teknoloji bu gelişiyor.... buna özentilik denmez:)))

Samsung yaparsa gelişmez Teknoloji. :devil:

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
ZİYARETÇİ

06.12.2013 16:58

Prostat cahilliğini bu kadar belli etme!!!!!!

Demiş. Yahu kim onaylıyor bu yorumları çok merak ediyorum.

Madem sen muallimsin, anonim olarak yorum yazma o zaman.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
ZİYARETÇİ

Prostat ahahaha :p

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
ZİYARETÇİ

hahaha :D abi sandalyeden düşüyordum yemin ederim prostat ne ya :D :D Zuhaha :D

Reaksiyon puanı
16,118
ProRat'a cahil diyen esas cahildir o kadar bilgiliysen sende kayıt ol yaz nickin gözüksün sdn okuru nickli okuduğunu anlamayan zat.

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3

Önce Motorola kullandı, ardından Apple ve sonra Htc kullandı bu teknolojiyi.

Samsung'un kullanması ise sadece bir, iddaa o kadar.

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Apple evet ilk yapmadı ama Apple yapınca olay oluyor halen bunu idrak edemeyenler var. Motorala veya başka bir firma ne yaparsa yapsın kendi çizgisinde ilerliyor, Apple akıllı telefon,tablet pazarına yön veren firma. Yani sizin anlıcağınız dilde atrix'de vardı evet, o zaman neden LG,Samsung yapmadı da, Apple yaptıktan sonra uyguladılar yada uygulayacaklar. Çünkü Apple belirliyor yön veren firma o!

Şu Samsung fanboyları kadarda sorunlu başka kullanıcı grubu yok arkadaş. Telefonları sorunlu kendileri hepten sorunlu. Ayrıca Samsung kopyacı bi firma bilinen bir gerçek.

Kısaca Apple trendi belirler ötekiler yapar.

hknolmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Parmak izi komple saçma bi olay zaten. Kaç kişi telefonunda ülke sırrı saklar ki? Sanki atom reaktörüne giriyorsun. Gereksiz bence.

Son mesajlar