Samsung mu Iphone mu

mert.tas0147

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sizce fotoğraf ve video kalitesi olarak samsung mu daha başarılı yok sa iphone mi daha başarılı ayrıca sizin elinizde yeterli miktarda para varsa hangi telefona para verirsiniz (samsung s9+ iphone 8 plus ve x ) sebebiyle açıklarsanız sevinirim

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
Sizce fotoğraf ve video kalitesi olarak samsung mu daha başarılı yok sa iphone mi daha başarılı ayrıca sizin elinizde yeterli miktarda para varsa hangi telefona para verirsiniz (samsung s9+ iphone 8 plus ve x ) sebebiyle açıklarsanız sevinirim
Fotoğraf ve video kalitesi olarak en üst düzeyde olan Galaxy S9+'ı alman çok daha mantıklı bir tercih olacaktır. .)

theyakisan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ben senin yerinde olsam İPhone X alırdım kardeşim şu aralar yeni güncelleme de gelecek.İOS 12 ile yeni telefon olacak ama senin kullanım alanına bağlı biraz da.Eğer oyun oynamayı seviyorsan İphone önermem bende X kullanıyorum ve oyun oynayamıyorım ısınma sorunu var bi düşün derim.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,374
Ben senin yerinde olsam İPhone X alırdım kardeşim şu aralar yeni güncelleme de gelecek.İOS 12 ile yeni telefon olacak ama senin kullanım alanına bağlı biraz da.Eğer oyun oynamayı seviyorsan İphone önermem bende X kullanıyorum ve oyun oynayamıyorım ısınma sorunu var bi düşün derim.
Kaç dereceye kadar yükseliyor?

KorayKaplan01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Fan boyluğum nedeniyle iPhone Daha seri yazılım güncellemesi ve buglar fixleniyor

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Ben olsam iPhone alırdım kesinlikle. Ama iPhone X değil de o paraya 8 plus alır üstüne de eğee ipadim yoksa bi ipad alırım (hem içinden hızlı şarj çıkıyo.) eğer ipad varsa apple watch alırdım yanında bi 4-5 sene kullanırdım.

theyakisan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Oyun oynarken kaç derece oluyor?
Çok ısınıyor dediniz ya. :)
Bilmiyorum henüz ölçmedim fakat elinizle baktığınızda bi zaman sonra oynayamayacak duruma geliyor ısınınca da hızı düşüyor tam verim alamıyosun.Mesela Pubg Mobile oynuyorum yarısında ısınıyor ve yavaşlamaya başlıyor o yüzden dedim oyun için almayın ama tavsiye ederim❤️

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben olsam iPhone alırdım kesinlikle. Ama iPhone X değil de o paraya 8 plus alır üstüne de eğee ipadim yoksa bi ipad alırım (hem içinden hızlı şarj çıkıyo.) eğer ipad varsa apple watch alırdım yanında bi 4-5 sene kullanırdım.
Bence İPhone 8 yerine 7 alsan daha iyi olur çünkü bi farkı yok incelemelerde de bunu görüyoruz ?

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note 8 kullanıyorum telefon çok güzel ama 5 yıldır samsung kullanıyorum değişiklik olsun diye x alabilirdim ama tabiki s9 plus iphone x ten daha iyi orası ayrı mesele :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kesinlikle ve kesinlikle S9 Plus.
iPhone tarafında sorun olur güncelleme ile çözülür. Samsung tarafında sorun yaşamazsın. Olay bu kadar basit. :D

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Bilmiyorum henüz ölçmedim fakat elinizle baktığınızda bi zaman sonra oynayamayacak duruma geliyor ısınınca da hızı düşüyor tam verim alamıyosun.Mesela Pubg Mobile oynuyorum yarısında ısınıyor ve yavaşlamaya başlıyor o yüzden dedim oyun için almayın ama tavsiye ederim❤️

Bence İPhone 8 yerine 7 alsan daha iyi olur çünkü bi farkı yok incelemelerde de bunu görüyoruz ?
Ben olsam alırdım dedim onu alaacak parayı bulsam keşke :D

Kesinlikle ve kesinlikle S9 Plus.
iPhone tarafında sorun olur güncelleme ile çözülür. Samsung tarafında sorun yaşamazsın. Olay bu kadar basit. :D
O da sıkıcı ya ben appleyi aramaktan zevk alıyorum bi sorun olduğunda falan :D :D

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Yeğende 6 var. Cihaz 1 seneye ulaştı iOS 11.4 yüklü kasım kasım kasılıyor. Cihazda kasacaj bir durum da yok aslında. Tamamen planlı eskitme. Sd625'li android 7.0 xioami cihaz daha hızlı çalışıyor. :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Apple ile bi konuşsun aşırı kasıyosa. Benim ipad mini 4 te de a8 var ben de küçük bi yavaşlama sezdim (11.4) ama oyun oynamadığımdan pek etkilemedi.
SD625'li cihazdan yavaş çalışıyor A8 ile diyorum ya planlı eskitme. :D Allah'tan 6S'ler boyle değil ama onun da olacağı bu :D
Tertemiz Andorid'i alın geçin ucuz veya pahali ben ucuz FP diye 5T aldım parası olan S9 Plus alır ama telefonda kesinlikle android. :D

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
IPhone da kullanıyorum Samsung ta Samsung S9 plus diyorum

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Ben 6S de en fazla 12 ye geçmeyi düşünüyorum o da bataryada iyileştirmeler olursa. Yoksa 11.4 iyi gibi şimdilik.
Aman sakın 12 betayı indirme sorun yaşarsın bende olduğu gibi çok pişmanım

Bi ara IPhone güncelleme ile telefonları yavaşlatıyordu bunu da kabul etmişti ama şimdi bu İOS 12 sen sonra hızlar 2 kat olacak beklemede kalın??
Olsa ne olur iphone 8 yükledim telefon el fatiha kafayı yedi

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Bi ara IPhone güncelleme ile telefonları yavaşlatıyordu bunu da kabul etmişti ama şimdi bu İOS 12 sen sonra hızlar 2 kat olacak beklemede kalın??
Ovule övüle bitmeyen betalarda yapılan hız testleri var yine S9 Plus'un gerisinde.

Android gibisi yok. 500 dolara Sd845, 835 ve 8GB RAM alıyorsun 2100e XZ1 gibi fotoğraf kalitesi gündüz iPhone X'den daha iyi olan modeller var. :D

Android gibisi yok. 500 dolara Sd845, 835 ve 8GB RAM alıyorsun 2100e XZ1 gibi fotoğraf kalitesi gündüz iPhone X'den daha iyi olan modeller var. :D

Son düzenleyen moderatör:

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Ovule övüle bitmeyen betalarda yapılan hız testleri var yine S9 Plus'un gerisinde.

IPhone da yakında Sony gibi olur daha beter olur

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Aman sakın 12 betayı indirme sorun yaşarsın bende olduğu gibi çok pişmanım

Olsa ne olur iphone 8 yükledim telefon el fatiha kafayı yedi
Ya 15-20 gün belki 1 ay falan beklicem ios 12 nin üstünden tüm kullanıcı yorumlarına falan bakıcam ardından belki güncellerim.

Ben s9 plus ile iphone x veya 8 serisinin rakip olduğunu düşünmüyorum. Sadece fiyat olarak rakipler.

Son düzenleme:

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Ya 15-20 gün belki 1 ay falan beklicem ios 12 nin üstünden tüm kullanıcı yorumlarına falan bakıcam ardından belki güncellerim.

Ben s9 plus ile iphone x veya 8 serisinin rakip olduğunu düşünmüyorum. Sadece fiyat olarak rakipler.
Samsung S9 plus diyorum

ρяøтüяκ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ben Senin Ne Düşündüğünü Bilemem Ama Bana Sorarsan İPhone İyi Telefon Ha Oyun İçin Alacaksan Önermem İPhone Genellikle İş Telefonu Olarak Kullanılıyor Isınma Sorunundan Dolayı Pek Fazla Tercih Edilmiyor.Fakat Samsung ta Böyle Bir Şey Geçerli Değil Ben Sana Samsung u Oneririm[emoji108]

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hayat çok ilginç. Daha dün oyun telefonu, süper optimize diye lanse edilen iPhone'lar bugün gömülür olmuş. :D

BlondRookie

Asistan
Reaksiyon puanı
112
S9+ şuan ki piyasa da her yönden en dengeli, en optimize, en donanımlı cihazların başında geliyor :) geçiniz efenim.

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
İşin içine video ve kamera girdiyse fazla laf kalabalığına gerek yok s9 plus..Ben 4 sene note 2 kullanan birisi olarak ondan sonra mate 9 iPhone 6s ve şuan da mi6 kullanıyorum.Note 2 deki o kamera zevkini başka cihazlarda alamadım.Kardesime s9 plus aldım.Ef Sa Ne.

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
İşin içine video ve kamera girdiyse fazla laf kalabalığına gerek yok s9 plus..Ben 4 sene note 2 kullanan birisi olarak ondan sonra mate 9 iPhone 6s ve şuan da mi6 kullanıyorum.Note 2 deki o kamera zevkini başka cihazlarda alamadım.Kardesime s9 plus aldım.Ef Sa Ne.
İPhone lar bitti artık

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
İPhone lar bitti artık
Gene ağır olmuş... eğer bitseydi fiyatı +4000 tl olmazdı. Demek ki talep var, fiyat yüksek tutuluyor.

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Apple her zaman satacak kullandıracak kitleyi bulur.Ama dikkat edin son zamanlarda Özellikle çin menşei markalar oppo huawei xiaomi gibi piyasasi yükselen cihazlar apple yi olumsuz etkiledi.Yani bu markalara yönelme var.Apple kötü mü ? Değil tabikide ama artık boynuz kulağı geçiyor ;-)