Samsung Galaxy S9+ alınır mı?

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Arkadaşlar ikinci el 3300 liraya s9+ gördüm. Cihaz temiz gözüküyordu sizce hala alınabilir mi?

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Ben ikinci el cihaz almanızı önermem.
O fiyata biraz ekleyip indirimlerde
Mi 9t pro alabilirsiniz.
Önermemenizdeki sebep nedir ? Alındığı gün kılıf ve ekran koruyucu ile kullanılan hiç tamir görmemiş cihaz bence alınabilir...

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Bence gayet alınabilir hocam. Ama 2. El telefonların hee şeyi sağlam olsa bile bir pil sıkıntısı oluyor. Pilinin nasıl gittiğinden emin olup öyle almanızı tavsiye ederim. Buraya hiç uğraşma mi 9t al diyen arkadaşlar çıkacaktır ama s9 plus mi9tden bariz daha iyi bir cihaz.

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Güzel cihaz ama daha güncel olan s10 modelini öneririm

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Katılıyorum, biraz daha ekleyerek ya da indirimleri bekleyerek Mi 9T Pro almak çok daha mantıklı olur.
Elimde note 3 var. Para ekleme veya indirim bekleme gibi bir zamanım malesef yok. Cihazsız kaldım resmen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel cihaz ama daha güncel olan s10 modelini öneririm
Malesef s10 modeli için bütçem yok

Bence gayet alınabilir hocam. Ama 2. El telefonların hee şeyi sağlam olsa bile bir pil sıkıntısı oluyor. Pilinin nasıl gittiğinden emin olup öyle almanızı tavsiye ederim. Buraya hiç uğraşma mi 9t al diyen arkadaşlar çıkacaktır ama s9 plus mi9tden bariz daha iyi bir cihaz.
Daha önce çok fazla ikinci el telefon aldım bakmam gerekenler konusunda tecrübeliyim. Pil sorunu tabi ki cihaz açılmadığı için piyango fakat cihaz 2 senelik olsa bile pil, ekran süresi olarak 5 saat vereceğini düşünüyorum. + - yarım saat

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Elimde note 3 var. Para ekleme veya indirim bekleme gibi bir zamanım malesef yok. Cihazsız kaldım resmen

Malesef s10 modeli için bütçem yok

Daha önce çok fazla ikinci el telefon aldım bakmam gerekenler konusunda tecrübeliyim. Pil sorunu tabi ki cihaz açılmadığı için piyango fakat cihaz 2 senelik olsa bile pil, ekran süresi olarak 5 saat vereceğini düşünüyorum. + - yarım saat
Hocam mesela mi 9t alırsanız bu süreyi ikiye katlayabilirsiniz tek sıkıntı dediğim gibi pil olur.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Hocam mesela mi 9t alırsanız bu süreyi ikiye katlayabilirsiniz tek sıkıntı dediğim gibi pil olur.
Hızlı şarj desteği olduğu için ve oyun oynarken hep telefon şarjda olduğu için genel anlamda sıkıntı yaşamayacağım. Zaten çanta taşıyorum içinde hep şarj cihazı var. Oyun oynamadığım zamanlarda pil idare etse yeterli...

Reaksiyon puanı
8,023
Hocam cihazın piyasası 3000TL civarında. Eğer garantisi 12 ayın üstünde ise fiyat normal ve alınır. Mi 9T yerine S9+ bal gibi de alınır. Kullandığı Exynos 9810 işlemci Snapdragon 845 gücünde. Güncelleme olarak ise Android Q güncellemesi Ocak sonuna kadar gelecek. Mi 9T'ye göre tek eksisi pil konusu , o da oyun oynarsan.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Hocam cihazın piyasası 3000TL civarında. Eğer garantisi 12 ayın üstünde ise fiyat normal ve alınır. Mi 9T yerine S9+ bal gibi de alınır. Kullandığı Exynos 9810 işlemci Snapdragon 845 gücünde. Güncelleme olarak ise Android Q güncellemesi Ocak sonuna kadar gelecek. Mi 9T'ye göre tek eksisi pil konusu , o da oyun oynarsan.
Başka hangi modeli önerirsin dostum? İkinci el olmasında benim için bir sakınca yok...