Samsung Galaxy s8

Huseyn_kahramn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba Samsung Galaxy s8 almayı düşünüyorum telefon hakkındaki düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim

enisunerman123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Screenshot_20180730-032853.png
Screenshot_20180730-032853.png

---- Mesajlar birleştirildi ----

1. Marka ama en çok sıkıntı çıkaran telefonlarda da 1. sırada :)

Son düzenleme:

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Ben kullanıyorum genel olarak iyi telefon ama kılıfsız asla kullanmayın çıt kırıldım Telefon

enisunerman123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim önerim one plus veya xiaomiden yana zaten artık türkiye garantisi de geldi xiaomiye

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Tavsiye ediyorsunuz yani neler yaptığınızı kamerasını falan biraz anlatır mısınız ?
Sosyal medya telefon whatsapp oyun yani genel olarak kullanıyorum. Kamerası güzel şarjı fena değil ekran görüntü kalitesi iyi arayüzü stabil. İşlevsel arayüzü var premium hissini veriyor. Güzel telefon aldığım için pişman değilim ama evde 50 cm mesafeden Parkeye düştü kılıf yoktu koruyucu yoktu ön cam kırıldı sonra bel yüksekliğinden tekrar arka camı düştü o günden sonra telefondan soğudum, darbelere karşı pek dayanıklı değil.

Alınır mı derseniz alınır ama çok çok özel telefon değil o fiyata daha iyileri de var :)

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Ben kullanıyorum genel olarak iyi telefon ama kılıfsız asla kullanmayın çıt kırıldım Telefon
Telefon güzel ama pili kötü memnun değilim pilinden. Ben fitstyle koruma kullanıyorum kılıf kullanmayı sevmiyorum çok başarılı ?sadece Bursa korupark ve zafer plazada yapıyorlar internet ten araştırabilirsin

s7 edge al daha güzel.
S7 edge daha mı güzel yapma Allah aşkına ?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
4,620
Merhaba Samsung Galaxy s8 almayı düşünüyorum telefon hakkındaki düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim

S8 alabilirsiniz, kullanan yakın arkadaşlarım var ve cihazdan oldukça memnunlar.

Samsung alınmaz bu saatten sonra şahsen tabi son karar senin

Alınmama nedenini söyler misin?
Apple gibi hızlı şarj kablosu ve adaptörünü ekstra satmıyor diye alınmaz, kutu içeriği eksiksiz olduğu için mi neden?

Son düzenleme: