Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Betada vardı Ama gizlenmişti ayarlardan aktif edilebiliyordu.
betada yoktu iris vardı yine

---- Mesajlar birleştirildi ----

Güncelleme 5 tane ülkeye geldi ve bu gittikçe artıyor ancak Türkiye ye neden geç geliyor? Mart a kalırsa artık cidden sinir bozucu bir duruma dönüşücek.

Son düzenleme:

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Betada vardı Ama gizlenmişti ayarlardan aktif edilebiliyordu.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Güncelleme 5 tane ülkeye geldi ve bu gittikçe artıyor ancak Türkiye ye neden geç geliyor? Mart a kalırsa artık cidden sinir bozucu bir duruma dönüşücek.
Sorunsuz gelsin de 1 martta gelsin s9 lardaki gibi batarya problemi cekmeyelim

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
S10 reklamını ve Canlı yayını izledikce moralim bozuluyor ?. O kadar güzel bir telefon yapmışlar ki. Bizde 9.0 güncellemesi bekleyelim anca

Murad Hasanli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
66970
galaxy apps galaxy store oldu ilk 3 uygulama one ui oldu telefon one ui olamadı bir türlü

acaremre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese iyi forumlar, 1 yıldan fazladır s8 telefonuma adam akıllı bir koruma sağlayamadım, kırılmaz cam , film , jelatin fark etmez.
Yeter ki kenarlarından toz birikmesin iki aya çöp olmasın yeter. 1 senede 4 kez jelatin cam film taktırmayı denedim 300-350 tl para harcadım nafile en son camı geçen gün çıkardım attım tozdan. İçine sinerek kullanan bir ürün varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Herkese iyi forumlar, 1 yıldan fazladır s8 telefonuma adam akıllı bir koruma sağlayamadım, kırılmaz cam , film , jelatin fark etmez.
Yeter ki kenarlarından toz birikmesin iki aya çöp olmasın yeter. 1 senede 4 kez jelatin cam film taktırmayı denedim 300-350 tl para harcadım nafile en son camı geçen gün çıkardım attım tozdan. İçine sinerek kullanan bir ürün varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.
4 ay civarı spigen curved crytal kullandım kenarlardan kalkma veya toz alma yapmadı ancak çok ince ve sadece çizilmeye karşı koruyabileceği için çıkartıp onun yerine UV Glass dedikleri sıvı ile yapışan tamperli camı taktım uygulaması zordu ama yapabildim şuan bunu kullanıyorum 5 ay oldu hala çok iyi durumda fakat ilk yapıştırdığında kenarlarda azıcık toz birikebiliyor sıvı tam kurumadığı için onuda bezle silince bir kısmı gidiyor küçük bir kısmı kalıyor ancak ışık altında çok dikkatli bakmadıkça belli olmuyor açıkcası benim için hiç önemli değil çünkü epey sağlam koruma sağlıyor.

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Pie sürümünü kuran varsa iris+yüz tanıma gelmiş mi bilgilendirirseniz sevinirim.

Burakozz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar şuan s8+ almayı düşünüyorum 3500 gibi fiyata sizce almalı mıyım? Çoğu kişi artık çöp oldu falan diyor. Alırsam kaç yıl kullanırım? Malum %50 ötv zammı da kabul edildi fiyatı artacak en kısa sürede bi telefon almalıyım s5 kullanıyorum s serisinden çok memnunum. Yardımcı olursanız sevinirim. :)

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Merhabalar şuan s8+ almayı düşünüyorum 3500 gibi fiyata sizce almalı mıyım? Çoğu kişi artık çöp oldu falan diyor. Alırsam kaç yıl kullanırım? Malum %50 ötv zammı da kabul edildi fiyatı artacak en kısa sürede bi telefon almalıyım s5 kullanıyorum s serisinden çok memnunum. Yardımcı olursanız sevinirim. :)
400tl daha eklersen HepsiBurada dan S9 alabilirsin ama S8 artık alınmaz bence çünkü o fiyata G7, OnePlus6, Mi8 gibi daha yeni işlemci kullanan daha güncel telefonlar var ayrıca S8 daha güncelleme almayacak son güncellemesi bu. Dediğim gibi eğer S serisini seviyorsan en kötü S9 a zorla bence zaten S8+ ile aralarında 400tl filan fark var.

acaremre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4 ay civarı spigen curved crytal kullandım kenarlardan kalkma veya toz alma yapmadı ancak çok ince ve sadece çizilmeye karşı koruyabileceği için çıkartıp onun yerine UV Glass dedikleri sıvı ile yapışan tamperli camı taktım uygulaması zordu ama yapabildim şuan bunu kullanıyorum 5 ay oldu hala çok iyi durumda fakat ilk yapıştırdığında kenarlarda azıcık toz birikebiliyor sıvı tam kurumadığı için onuda bezle silince bir kısmı gidiyor küçük bir kısmı kalıyor ancak ışık altında çok dikkatli bakmadıkça belli olmuyor açıkcası benim için hiç önemli değil çünkü epey sağlam koruma sağlıyor.

Sağlam bir UV glass için link veya site verebilir misin hocam.

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Sağlam bir UV glass için link veya site verebilir misin hocam.
TRY 17.07 37%OFF | Nano Sıvı UV Tam Tutkal Temperli Cam Samsung S8 S9 Artı S7 Kenar Not 8 9 Ekran Koruyucu Için OPPO Find X UV Işık

En iyisi burası ama ben bekleyemem gelmesini dersen Türkiye de satan N11 mağzaları var onlara bakabilirsin sanırım tr de satılanlar Rin marka olduğu için üst kısmı tam kapatmıyor tek fark bu.

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
martta yeni android sürümü tanıtılcak pie devri kapancak yenisi baslıcak biz daha pie alamadık yazılım işleri zor hemen olmaz yazmıssınız ama diğer firmalara zor değil mi onlar nasıl yapıyor. Gecen yıl ilkbharda yayınlandı pie zaten 1 yıla google yeni android sürümü cıkarıyor siz daha önceki sürümü kullanıcılara veremiyorsanız yapmayın valla bu işi.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
martta yeni android sürümü tanıtılcak pie devri kapancak yenisi baslıcak biz daha pie alamadık yazılım işleri zor hemen olmaz yazmıssınız ama diğer firmalara zor değil mi onlar nasıl yapıyor. Gecen yıl ilkbharda yayınlandı pie zaten 1 yıla google yeni android sürümü cıkarıyor siz daha önceki sürümü kullanıcılara veremiyorsanız yapmayın valla bu işi.
Haklısın hocam ama firmalar arasında samsung kadar dolu dolu arayüz veren başka bi firma göster bana o arayüzü yazmak gerçekten kolay değil ama haklısın yakın zamanda android 10 gelecek biz daha 9 u alamadık (note 8 kullanıcısı)

Burakozz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
400tl daha eklersen HepsiBurada dan S9 alabilirsin ama S8 artık alınmaz bence çünkü o fiyata G7, OnePlus6, Mi8 gibi daha yeni işlemci kullanan daha güncel telefonlar var ayrıca S8 daha güncelleme almayacak son güncellemesi bu. Dediğim gibi eğer S serisini seviyorsan en kötü S9 a zorla bence zaten S8+ ile aralarında 400tl filan fark var.
Teşekkür ederim peki s10 26 sı gibi satışa çıkacakmış satışa çıktığı zaman s9 fiyatlarında düşme olurmu onu beklemelimiyim sizce

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
S8 serisi artık gözden çıkmış vaziyette,samsungun müşterisi hazır diye sallıyor eski müşterilerini,koskoca firma sırf arayüzü farklı diye mi geciktiriyor yani bukadar? saçma 2 birim yazılımcı yerine 4 birime çıkarması milyonlarca ürün satan bir firma için çok büyük maliyet oluşturmaz.yapacağı tek şey güncelleme ekibinin sayısını ve niteliğini arttırmak.

ama amaç bu değil yeni telefonlara bizleri yönlendirmek.

j serisi veya a serisi için normal karşşılanabilir ama s ve note serisi müşterilerine verdikleri fazla paranın karşılığında güncellemeri nizami vermeli.

Drangleic

Profesör
Reaksiyon puanı
263
Teşekkür ederim peki s10 26 sı gibi satışa çıkacakmış satışa çıktığı zaman s9 fiyatlarında düşme olurmu onu beklemelimiyim sizce
Kesin bir şey şöylemek zor ama ben pek düşeceğini sanmıyorum çünkü samsung S10 satışları düşmesin diye S9 un fiyatını hemen aşağı çekmeyecektir ucuzlaması zaman alabilir ama zaten %50 vergi zammı geliyor o yüzden fiyatlar pek düşecek gibi gelmiyor bana.

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55

kur ve vergilerden düsmüyor malesef benim 1.5 yıl önce aldıgım fiyatla suan arasında 100 lira var mesela

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben hala s8plus 'dan memnunum aldığım günden beri hala ilk günkü gibi donma kasma yok kamerası tatmin edici aklınız size oyun oynamasın cihaz hala güzel alınalabilir bir cihaz s10 incelemeleri izledim ekrandan parmak izi okuyucusu hariç gündelik hayatta bana göre hiç bir fark yok güncelleme yi de alırsak iyi olur tabi ama android cihaz açık kaynak atarsın rot istediğin i kur ekranı kırmayın yeter :)

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Anlaşılan güncellemeyi seneye alıcaz. Neden bu kadar düzensiz bir güncelleme yapıyorlar. Millet Güncelleme yi aldı kullanıyor. ABD daha 2. Betayı yeni aldı. Bize beta falan vermedi burdan bize seneye anca verir varsayımını çıkarıyorum. Samsung a cidden güncelleme konusunda güvenilmez. Güncelleme ile çalışan bölüm dekileri acilen kovmaları gerek çünkü cidden bir b*ka yaradıkları yok.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190223-174314_Chrome.jpg
    Screenshot_20190223-174314_Chrome.jpg
    58.8 KB · Görüntüleme: 316
  • Screenshot_20190223-174314_Chrome.jpg
    Screenshot_20190223-174314_Chrome.jpg
    58.8 KB · Görüntüleme: 322

Murad Hasanli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Herkese iyi günler. Samsung'un yaptığı bir şeyi farkettim. Trade-in program çerçevesinde eski telefonunu getirene 550 dolara varan indirim yapıyorlar s10 aldığın zaman. 129 dolarlık Galaxy Buds da bedava veriliyor. Buraya kadar çok güzel. Eğer ekranı kırık değilse note9, note8, s9, s9+ 550 dolar, s8 ve s8+ 300 dolar karşılığında Samsung tarafından satın alınıyor. Iphone XS Max, XS, X, 8, 8+, ise 550 dolar ediyor. Bence Samsung Apple kullanıcılarını kendine çekmek için yapmış bunu fakat kendi kullanıcılarını kaybedebilir. S8 iphone 8 serisi ve x ile aynı yılda çıkmasına rağmen iphone karşılığında daha fazla para ödeniyor. Çok saçma değil mi? Neden kendi ürününü rakibinden 250 dolar daha ucuza alıyor? Iphone 8 s8'den daha mı iyi? Kesinlikle değil! S7 edge bile iphone 8'i tokatlar. Bunu neden yaptığını anlamış değilim.

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Anlaşılan güncellemeyi seneye alıcaz. Neden bu kadar düzensiz bir güncelleme yapıyorlar. Millet Güncelleme yi aldı kullanıyor. ABD daha 2. Betayı yeni aldı. Bize beta falan vermedi burdan bize seneye anca verir varsayımını çıkarıyorum. Samsung a cidden güncelleme konusunda güvenilmez. Güncelleme ile çalışan bölüm dekileri acilen kovmaları gerek çünkü cidden bir b*ka yaradıkları yok.
abd beta veriliyor. Almanyada dağıtılıyor ne oluyor bende anlamadım

salimvrgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İyi günler iyi pazarlar herkese. Yaklaşık 15 gündür telefon almak için kararsızım. 3500 tl limitim var ve almışken iyi bişey almak istiyorum. Dünden beri burada ekran yanığı araştırması yaptım olanda var olmayanda var. 3500 tl fiyat ile samsung galaxy s8 plus alınırmı? Bu konuda beni aydınlatacak bilgi verirseniz sevinirim. Alınırsa neden alınır, alınmazsa neden alınmaz?

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
İyi günler iyi pazarlar herkese. Yaklaşık 15 gündür telefon almak için kararsızım. 3500 tl limitim var ve almışken iyi bişey almak istiyorum. Dünden beri burada ekran yanığı araştırması yaptım olanda var olmayanda var. 3500 tl fiyat ile samsung galaxy s8 plus alınırmı? Bu konuda beni aydınlatacak bilgi verirseniz sevinirim. Alınırsa neden alınır, alınmazsa neden alınmaz?
Telefon güzel hızlı kamerası iyi fakat 2017 de çıkan bir telefon ve 1 martta son büyük güncellemesini alıcak hani 3500₺ ye 2019 da çokmış 0 bir telefonda alabilirsin veya s9 bulabilirsin o fiyata daha güncel bir cihaz olur