Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Evet fırinci küregi gibi :))
V20de kaba geldi elime tek elle kullanamadim.
Ondan g5e gectim.ama suan okudugum yorumlar s8 e yönlendiriyo beni.birde lg nin klavyede msj yazimi daha hizli samsungda zorlanmistim takilmali oluyo.ama gözumu karartirip s8 almak istedim
Klavyede takılma yok fakat bende anlamadığım bir şekilde hep yanlış uazıyorum mesela s yerine d basıyorum nedenini çözemedim iphone kullanırken bu kadar olmuyordu.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
0b3a42af38516880df475eb80da84187.png tuş kilidini açarken böyle oluyor önceden yoktu smart lock kapasamda durum aynı parmak izi veya iris tarayıcı çalışmıyor.uzun bir aradan sonra tuş kilidini açmaya çalışınca irisle parmak izi devreye giriyor???

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ekli dosyayı görüntüle 26320 tuş kilidini açarken böyle oluyor önceden yoktu smart lock kapasamda durum aynı parmak izi veya iris tarayıcı çalışmıyor.uzun bir aradan sonra tuş kilidini açmaya çalışınca irisle parmak izi devreye giriyor???
24 saat boyunca kilidi açmazsan parmak izi ,iris devre dışı kalıyor böyle bir özellik koymuşlar.
Bir defa şifre ile kilit açma gerekiyor.
--- Gönderi Güncellendi ---
Veya telefonu kapatıp açınca

ErceKerim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
S8de hiç ayakkabı bağlarken, yürürken vb. durumlarda sorun yaşadınız mı? S5 cebime sığmıyor. S8in boyu daya uzun, incelik olarak 0,1 mm daha ince, eni 1 mm daha geniş olduğundan tereddüt ettim.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
S8de hiç ayakkabı bağlarken, yürürken vb. durumlarda sorun yaşadınız mı? S5 cebime sığmıyor. S8in boyu daya uzun, incelik olarak 0,1 mm daha ince, eni 1 mm daha geniş olduğundan tereddüt ettim.
Sıkıntı olmaz bence. Kılıf kalınlaştırır. O yüzden ince kılıf tercih edin ki kalın oldupu için düşmesin

yavuz2424

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar note 8 çıkınca. S8 in fiyatı düşermi sizce ?

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Bence düşeceği kadar düştü , taş çatlasa 3000'e düşer . Tabi bu benim fikrim .
Ben de sanmiyorum çünkü ayni kullanici kitlesine hitap etmiyorlar ..tabi bunda cografi bolgenin de etkisi var .mesela Almanya icin yapilan arastirmada note serisinin satislari her zaman s serisine oranla daha dusuk olmus..

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Arkadaşlar note 8 çıkınca. S8 in fiyatı düşermi sizce ?
Note 8 çıkınca hafiften böyle bir etkilenir gibi ama öyle dağlar kadar düşüş olcağını sanmıyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
Bence düşeceği kadar düştü , taş çatlasa 3000'e düşer . Tabi bu benim fikrim .
Doğru dedin dostum. Ancak dolar kurunda düşme olursa yeni partilerde düşme olabilir. Oda hayal işte :D

hakan-kerem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yeni bir ekran koruyucu almak istiyorum -şu anki sol üstten kalktı ve o kısımda dokunmatiği çalışmıyor- Spigen Curved Crystal ve Neo Flex HD var da aynı fiyatta bunların farkı nedir ve hangisini önerirsiniz?

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Ayakkabı bağlarken zorlanıyorum ben cebimden cıkarıp öyle bağlıyorum hatta. Fakat ekran kasa oranı çok iyi taşıması çok kolay emin ol.

cimbomlu52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
şarjım çabuk bitiyor.4 saat ekran süresi almak az mı normal mi?

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Ekli dosyayı görüntüle 26320 tuş kilidini açarken böyle oluyor önceden yoktu smart lock kapasamda durum aynı parmak izi veya iris tarayıcı çalışmıyor.uzun bir aradan sonra tuş kilidini açmaya çalışınca irisle parmak izi devreye giriyor???
sonunda parmak izi , model ,iris vs kapadım kaydır aç kullanıyorum,çözümü bilen yok sanırım

M

Murat Burç

SDN Okuru
Beyler 4 saat ekran süresi alanlar.
Aldığınız süre iyi değil servise gelen verin. Birşeyler yapın derim o ekran süresi iyi değil.

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
ekran suresi kullanimlariniza gore degisiyor bence cok takilmamak lazim az cok oynama hep oluyor accubattery diye bir uygulama kullaniyorum ben. kullanim verilerine gore ekran suresi saglik durumu vs hepsini gosteriyor detaylı deneyin derim

birde basima gelen birsey anlaticam yaklasik 1 saat önce telefondaki butun uygulamalari sirasi ile actim home tusu ile ciktim uygulamalarin sonuna gelmeden ( yaklasik 75 uygulama sonrasinda ) telefon cok isindi ve reset atti.resetten sonra cpu z yukledim hemen ac 50 yi gosteriyordu resetleme telefonun kendisini koruma amacli oldugunu dusundum sonra bilmiyorum baska yasayan oldu mu

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Herkes kullandigi rengi onerecektir ..bundan orchid grey diyorum ben..ikinci alternatifte siyah olabilir :)

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Benimki de o civardaydı bir ara. Hatta ekran görüntüsünü buraya atmıştım ama şu an düzeldi ve 5 saatten fazla ekran süresi alıyorum sürekli.
Nasil duzeldi acaba sizin ekran suresi. Zaten bizim telefonlarda ekran suresi cok fazla fark ediyor. Ekrani azicik kistigimizda bile cok buyuk bir kazanc.

hakan-kerem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Aslında yaptığım bir şey yok önce 1080p kullanmaya başladım ve bir süre sonra düzgün ekran süresi almaya başladım. Öyle olunca da tekrar 2k ekrana geçtim çünkü çok bir şey fark etmiyor pil ömrü konusunda. Ama dediğim gibi nasıl düzeldiğini bilmiyorum kendiliğinden oldu tamamen.
Nasil duzeldi acaba sizin ekran suresi. Zaten bizim telefonlarda ekran suresi cok fazla fark ediyor. Ekrani azicik kistigimizda bile cok buyuk bir kazanc.

nasıl düzeldi durduk yere. özel olarak yaptığınız bir ayar var mı?

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
S8 pil konusunda beni tam gun goturuyor fakat bazende sanki daha fazla gitmesi gerektigini dusunuyorum. Diger telefonlara gore bizim telefonlarin pil durumu nasil sizce? Orn (iphone7,galaxy s7 edge,iphone 7plus,galaxy a5 2017) gibi telefonlara gore nasildir ?

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Peki arkadaşlar renk olarak öneriniz nedir
Orkide girisi kullanıyorum kılıfsız mükemmel gözüküyor renk ışıkta masmavi oluyor. Büyük ihtimalle kılıf alacaksınız o yüzden siyah almayın bence.
S8 pil konusunda beni tam gun goturuyor fakat bazende sanki daha fazla gitmesi gerektigini dusunuyorum. Diger telefonlara gore bizim telefonlarin pil durumu nasil sizce? Orn (iphone7,galaxy s7 edge,iphone 7plus,galaxy a5 2017) gibi telefonlara gore nasildir ?
Bataryası kesinlikle kötü. 2 saatte en az %20 azalıyor pil ve telefonu çok fazla kullanmadığım halde.