Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Screenshot_20171230-202922.jpg
şuraya bak a8 bile guncelleme aldi bizdeki rezillik diz boyu samsung mu bir daha tovbe!!!!!!!!!

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Ekli dosyayı görüntüle 31791şuraya bak a8 bile guncelleme aldi bizdeki rezillik diz boyu samsung mu bir daha tovbe!!!!!!!!!

Sorma yaw.
.
3 yıllık SMT-350 tablet var elimde ona bile 7.1.1 geldi S7 daha 7.0.
Gelde samsunga saydırma.
Ama ben şöyle tahmin ediyorum.
7.1.1 alan cihazlara android 8 gelmiyor.
Ama 7.0 olan cihazlara 7.1.1 gelmiyor direk 8.0 geliyor.
Tabi bu bir tahmin.

Son düzenleyen moderatör:

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Sorma yaw.
.
Gelde samsunga saydırma.
Tabi bu bir tahmin.
Umarim dedigin gibidir.
Nokia 8.1 guncellemesini de sunmaya basliyor

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Sorma yaw.
.
Gelde samsunga saydırma.
Tabi bu bir tahmin.
Umarım öyledir

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Bir kac gundur s8 plus kullaniyorum. Sarji cok verimli kullaniyor ve arayuz genel anlamda oldukca iyi. Bizim telefonlara gore de pili kullanan sistem uygulamalari degerleri de olmasi gerektigi gibi. Malesef bizim telefonlarda bu degerler bozuldu son guncellemelerde. Ya da benim cihazda mi biseyler var bilemiyorum. Cok rahat 5 saat 30 dakika ekran suresi aliyorum bununla. Bugun 4 saat 30 dakika olarak gordum fazla ugrasmadigim icin. Ama 5 saate dogru gidiyor. On kamerayi begenmedim yalniz. Bizim cihazlara gore agir. Usb type c olayini da sevdim.

Son düzenleme:

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Android Oreo Mart gibi telefonlarimiza sunulmaya baslanacak

WhereIsMyMind

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslar telefonum son gunlerde cok yavas sarj olmaya basladi. Batarya orijinal fakat usb kablosunu orijinal diye netten almistim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180103-234251.png
    Screenshot_20180103-234251.png
    236.6 KB · Görüntüleme: 616

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
774
Son düzenleme:

oguzhanuyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Selamlar herkese cihazım S7 Edge fakat bir türlü düzenli günlük kullanımda saf şekilde rahat 8 saat alamıyorum pil süresi olarak sizler şu zamana kadar neler yaptınız nasıl uzattınız sürelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Arkadaşlar sağ üst köşede çıkan şeyin ne olduğunu bilen varmı dün sabahtan beri 3 4 defa çıktı şimdi yine çıktı.Çıkıyo 5 saniye gözüküp tekrar kayboluyo.

Ekli dosyalar

• 20180106_073935.png
    20180106_073935.png
    295 KB · Görüntüleme: 644

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Arkadaşlar sağ üst köşede çıkan şeyin ne olduğunu bilen varmı dün sabahtan beri 3 4 defa çıktı şimdi yine çıktı.Çıkıyo 5 saniye gözüküp tekrar kayboluyo.

Turkcell bulut depolama hizmeti olacakti. Lifebox galiba ismi.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Selamlar herkese cihazım S7 Edge fakat bir türlü düzenli günlük kullanımda saf şekilde rahat 8 saat alamıyorum pil süresi olarak sizler şu zamana kadar neler yaptınız nasıl uzattınız sürelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

4 bucuk 5 saat anca aliyorum. O da acik kalma suresi 21 saat civarinda oluyor. Sanki son guncellemeler ile batarya tuketimi artti.

9m8k3Q.png

5DrW3q.png

0EjOaW.png

0EjOaW.png

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ben 16 17 saat kullanımda 6 6 buçuk saat civarı ekran süresi alıyorum.Ama bu aralar 5 ile 5 buçuk arasında ekran süresi almaya başladım.

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Android sistem kullanımı sizlerde de bu şekilde mi tüketiyor arkadaşlar?

oguzhanuyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Benim 6-8 arasi değişkenlik gösteriyor günlük kullanımda ama 4 olmuyor hiç arttirmak icin yollar deniyorum bakalim en kotu bataryayi değiştircem

cr7kaan7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pazartesi s7 edge imi amoled yanması sorunu ve bataryanın erken bitmesi şikayetleri ile izmir samsung servisine vericem kaç güne kadar çıkar ve sonradan sıkıntı olur mu daha önce bu sorunlarla servise veren var midir acaba

oguzhanuyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Pazartesi s7 edge imi amoled yanması sorunu ve bataryanın erken bitmesi şikayetleri ile izmir samsung servisine vericem kaç güne kadar çıkar ve sonradan sıkıntı olur mu daha önce bu sorunlarla servise veren var midir acaba
Bakırköy Samsung bak derim hızlı çalışıyorlar

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
A1Zp4v.png

Az önce düz S7'ye gelen yazılım.
Yüklemeyecem şimdilik kalsın kenarda.

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Dunde s7 edge ye Aralik ayi guvenlik guncellemesi geldi. 34MB lık.

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Dunde s7 edge ye Aralik ayi guvenlik guncellemesi geldi. 34MB lık.

Hocam yanlışın olmasın, ben de s7edge kullanıyorum ve bana da bu 300 küsür mb'lik güncelleme geldi. Artık çok güzel bir havadurumu widget'ımız oldu (!)

Telefon kilit ekranından s7edge, içine girince s8-s7edge melezi gibi oldu o_O

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Bi ekran goruntusu atsana kardes bakayim bi ana ekran bide surum notlari falan

Ekli dosyayı görüntüle 32570Ekli dosyayı görüntüle 32571

Ekli dosyayı görüntüle 32570Ekli dosyayı görüntüle 32571
Fotoğraf yükleyemedim 'boyut büyük' diyor ama donanım haber forumunda s7/s7edge kullanıcılar kulübüne bir göz at istersen. Orda da epey konuşuldu hatta bazı kullanıcıların telefonu guncelleme sonrası samsung yazısında kalmış...

Ben yükledim hiçbir sorun yok. Güvenlik sürümü 1 aralık 2017 görünüyor. Bir de dediğim gibi s8 havadurumu widget'ı geldi.

Fotoğraf yükleyemedim 'boyut büyük' diyor ama donanım haber forumunda s7/s7edge kullanıcılar kulübüne bir göz at istersen. Orda da epey konuşuldu hatta bazı kullanıcıların telefonu guncelleme sonrası samsung yazısında kalmış...

Ben yükledim hiçbir sorun yok. Güvenlik sürümü 1 aralık 2017 görünüyor. Bir de dediğim gibi s8 havadurumu widget'ı geldi.

Bahsettiğim diğer forumda durumu sordum. Sizin durumunuzda düz s7 kullanan birisi daha var. Ona da sadece 30 küsür mb'lik bir güncelleme almış. Garip...

Bahsettiğim diğer forumda durumu sordum. Sizin durumunuzda düz s7 kullanan birisi daha var. Ona da sadece 30 küsür mb'lik bir güncelleme gelmiş...

Son düzenleme:

oguzhanuyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
A1Zp4v.png

Az önce düz S7'ye gelen yazılım.
Yüklemeyecem şimdilik kalsın kenarda.
bu güncelleme bana da geldi bende dün yükledim fakat ne vardı diye merak ediyordum sadece widget mi değişti ? Bir de ben tema kullanıyorum etkilemeyeceğini düşünüyorum sizce ?

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61
bu güncelleme bana da geldi bende dün yükledim fakat ne vardı diye merak ediyordum sadece widget mi değişti ? Bir de ben tema kullanıyorum etkilemeyeceğini düşünüyorum sizce ?
Ben daha yüklemedim.
Şimdilik yüklemeyide düşünmiyorum.
Hele bir kaç gün geçsin bakalım yükleyenler memnun kalırsa bizde yükleriz.
Ben pek meraklı değilim böyle küçük güncellemelere gelirse adam gibi güncellemeler gelsin.
Mesela 7.1.1 veya 8.0.
Tema etkileyebilir.
Her tema her güncellemeye tam uyumlu olmayabilir.
Onun için hiç tema kullanmam.

oguzhanuyar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben daha yüklemedim.
Şimdilik yüklemeyide düşünmiyorum.
Hele bir kaç gün geçsin bakalım yükleyenler memnun kalırsa bizde yükleriz.
Ben pek meraklı değilim böyle küçük güncellemelere gelirse adam gibi güncellemeler gelsin.
Mesela 7.1.1 veya 8.0.
Tema etkileyebilir.
Her tema her güncellemeye tam uyumlu olmayabilir.
Onun için hiç tema kullanmam.
haklısın aslında bakalım ne olacak bize 8.0 anca mart gibi geleceği söyleniyor ama bunu da merak ettim her zaman malum geliyor ama iyileştirme denip geçiliyor malesef

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
774
Spotify filan kullanıyorum şarj dayanmıyor gerçi normal priz olduğu yerde isterse 1 dk dayansın

M

Murat Burç

SDN Okuru
Google Pixel 2'nin portree modunu kullanmak isteyenler içeri Google Camera HDR+ - Post #252
En altttaki link en stabil sürüm ayarları yapın eski google cameralarda olan lens blur yerine portrait geliyor işte gelmezse kamerayı açıp kapatın telefonu açıp kapatın kullanın mis gibi çalışıyor. Ben S7'yi bugün servise vermeden önce kullanıyordum çok iyi çalışıyprdu.

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
Google Pixel 2'nin portree modunu kullanmak isteyenler içeri Google Camera HDR+ - Post #252
En altttaki link en stabil sürüm ayarları yapın eski google cameralarda olan lens blur yerine portrait geliyor işte gelmezse kamerayı açıp kapatın telefonu açıp kapatın kullanın mis gibi çalışıyor. Ben S7'yi bugün servise vermeden önce kullanıyordum çok iyi çalışıyprdu.
ön kamerada durduruldu hatası verıyor.