Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

burak0603

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Size bahsettigim hata buydu edge ekrani ile kasa arasinda bazen son parlaklikta boyle oluyor normal mi ?

Ekli dosyalar

• 20170130_204243.jpg
    20170130_204243.jpg
    778.5 KB · Görüntüleme: 421

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Çok uzun süredir araştırdığım s7 edge i almak istiyorum fakat edge ekran için hem iyi hem kötü yorumlar okudum. Yeşil yada pembe çizik oluyormuş sizlerde oldu mu? Ve 30cm yüksekten düşünce bile kırılıyor diyorlar. Kullananların yorumlarını alabilir miyim? Birde telefonu alırsam hangi ürünlerle korumalıyım
Koruma akışına bırak [emoji6]

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
S7 Edge i olanlara soruyorum.Tel tam kapaliyken telefonu acinca o kavisli ekranin ordan hafif bir isik gorunuyor mu.Sanki ekranla kasa arasinda acik varda ordan isik gozukuyor gibi.Ama acildiktan sonra gidiyor.Sadece acilirken o siyah ekranda s7 edge yazarken gozukuyor.
2 s7 edge telefonumda da var bu gece ışığı kapat parlaklığı fazla aç yine görünüyor.Tüm mağazaları gezdim tüm s7 edge lerde var. Açıklık yok suya soktum sıkıntı yoktu. Göz yanılsaması ekran oraya bir şekilde yansıma yapıyor malesef.

burak0603

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Evet siyah olunca mi oluyor bu? Bencede yansima cunku isigi fazla acinca oluyor.Ne de olsa ekran cam sonucta.Yansimasi dogal bir sey.
--- Gönderi Güncellendi ---
Birde bunu suda yikasam fslan bir sey olur mu ? Nelere dikkat etmem lazim yikarken veya su altina sokarken ?

Muratcan111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yahu Hakkı Reis e e-posta attım sdn forumda yardımcı oluruz dedi.Adminlerden hâlâ bi cevap alamadım.(S7 nougat güncellemesi ile ilgili)
Evet siyah olunca mi oluyor bu? Bencede yansima cunku isigi fazla acinca oluyor.Ne de olsa ekran cam sonucta.Yansimasi dogal bir sey.
Birde bunu suda yikasam fslan bir sey olur mu ? Nelere dikkat etmem lazim yikarken veya su altina sokarken ?
Kardeşim benim telefonum S7.Test etmek için kovanın içine koydum.Muslugun altına bodoslama soktum hiçbirsey olmadı.Yanliz hoparlör ler tıkalı oluyor e haliyle şarj soket yeride.Sana tavsiyem saç kurutma makinesiyle HER TARAFINI İYİCE KURUT.

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Çerçeve nasıl siyah onu anlamadım yeni nesil falan mı benimkiler gümüş çünkü. Asıl soruya gelirsek ilk gördüğümde çok kafaya takmıştım hatta simgelerin yerini değiştirince ışık da değişiyor. Ama sonra genel bir şey olduğunu anladım. Şu altına da soktum sıkıntı çıkarmadı bana. Ve föhn makinesi yorumuna katılmıyorum. Bırakıp kendisinin kurumasını beklemeliyiz bence

Volkan yıldırım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy S7 ve S7 Edge Kullanıcıları Soru Sorun Görüş ve Önerilerini Buradan Dile getiriyor.

aa2d5ec8257f01f260c7f6619067e198.jpg

S7 (5.1)- S7 Edge (5.5) inç 2k Süper Amoled Ekran,
Exynos 8890 ve Snapdragon 820(Pazara Göre Farklılık Gösterir) İşlemci,
12 Mp Brittcell F/1.7 Arka,5-8 Mp ise Ön Kamera,
S7(3000 mAh),S7 Edge(3500 mAh) Çıkarılamayan Batarya,
32-64 Gb Depolama Seçenekleri,
Micro sd Desteği,
4 gb ram,

Suya ve Toza Karşı Sertifikalı,
Clear Force Ekran Teknolojisi,
Parmak izi Okuyucu.

Yazarın Görüşü: Samsung, Galaxy S6 Serisiyle geçen sene (2015) her ne kadar bazı konular da eleştirilse de, telefonlar oldukça beğenildi.Bu sene S7 serisinde ise bu hatalarından ders almış gibi görünüyor,Bu hataları ise küçük pil ve Micro sd Girişinin kalkması olmuştu. S7 modelinde Micro sd desteği geri geliyor ve Pil boyutu ise oldukça Büyüyor.Tasarım ise çok değişmemiş gibi görünüyor sadece ufak rötuşlar yapılmış bu sene teknik özellik bakımından söylemek gerekirse eksiksiz bir model olmuş gibi görünüyor,Samsung yine Android Dünyasının En Başarılı Cihazlarından birine İmza Atmış Gibi Görünüyor....
Galaxy S7 veya S7 Edge'yi Almayı Düşününlere Şimdiden Hayırlı Olsun...
Selam ben samsung s7 edge aldim telefonun sadece 2g modu yok bunun nedenini bilen varmı arkadaslar?
Screenshot_20170130-213909.png

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
b40dc4bedaeadccdbd4006ae72b78c29.jpg
operatörle ilgili bir şey olabilir mi? Turkcell benimki

Volkan yıldırım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayır turkcell ide denedim
Turk telekomuda neden sadece 2g modu yok bulamadım günümüzde cok ta aranan bişey deyil fakat benim işim gereği call testi yapiyorum 2g modunu kullanmam gerekli

mirai

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Hayır turkcell ide denedim
Turk telekomuda neden sadece 2g modu yok bulamadım günümüzde cok ta aranan bişey deyil fakat benim işim gereği call testi yapiyorum 2g modunu kullanmam gerekli
Valla ben 2g kullanıyorum yaylada şebeke az illa ki lazım oluyor

CrusherX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Samsung'a seri kızgın

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170130-234504.png
    Screenshot_20170130-234504.png
    138.2 KB · Görüntüleme: 466

Mr.S7edge

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar 6 ay önce aldım s7 edgeyi telefonumdan memnunum ama şu son 5 6 gündür şarjım çok hızlı gidiyor önceden bu kadar hızlı gitmezdi bir sorun var bence yeni güncelleme geldiğinde çözülür diyenler var ama düzeliceğini sanmıyorum şarj %100 olduktan 1 saat sonra da bitmiyor tabi ama önceden daha uzun süre dayanırdı mesela şimdi mobil veri veya wifi açıyorum 30-40 dakika gezindikten sonra %15 %20e yakın şarj gidiyor. Garanti süresi 2 yıl garanti bataryayı değiştiriyor 1 iş günü içerisinde diyenler oldu böyle birşey var mı size sormak istedim bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Arkadaşlar 6 ay önce aldım s7 edgeyi telefonumdan memnunum ama şu son 5 6 gündür şarjım çok hızlı gidiyor önceden bu kadar hızlı gitmezdi bir sorun var bence yeni güncelleme geldiğinde çözülür diyenler var ama düzeliceğini sanmıyorum şarj %100 olduktan 1 saat sonra da bitmiyor tabi ama önceden daha uzun süre dayanırdı mesela şimdi mobil veri veya wifi açıyorum 30-40 dakika gezindikten sonra %15 %20e yakın şarj gidiyor. Garanti süresi 2 yıl garanti bataryayı değiştiriyor 1 iş günü içerisinde diyenler oldu böyle birşey var mı size sormak istedim bilgilendirirseniz çok sevinirim.

legolas162

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hacılar home tuşu çok çabuk çiziliyor. sizde de öyle mi?

emir_kr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Selam ben samsung s7 edge aldim telefonun sadece 2g modu yok bunun nedenini bilen varmı arkadaslar?Ekli dosyayı görüntüle 17188
İthalatçı garantili mi ?
S7 Edge i olanlara soruyorum.Tel tam kapaliyken telefonu acinca o kavisli ekranin ordan hafif bir isik gorunuyor mu.Sanki ekranla kasa arasinda acik varda ordan isik gozukuyor gibi.Ama acildiktan sonra gidiyor.Sadece acilirken o siyah ekranda s7 edge yazarken gozukuyor.
Metal çerçeve ile siyah ekran çerçevesi arasında ışık sızması var evet. Ama o kısımda açıklık yok cam ile kapalı. Camın o kısmı şeffaf kalmış siyah değil o sebepten ışık sızıyor.