Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Literarylife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Siyah veya silver olan bence en güzelleri gold kullanıyorum ön panel güzel gelmiyor gözüme tabi benim fikrim

Benim gonlum gold tan yanaydi ama siz boyle diyince geri cektim kendimi.
--- Gönderi Güncellendi ---
Var Türkiyeye gelecek ama Ülkeye giriş yaptı mı bilmiyorum nette baktım şimdi bualamadım

Ben netten bayadir arastiriyorum maviyi egee gelicekse bekleyebilirim de ne zaman geliceginden haberim yok. Sabirsizlaniyorum almak icin s7 edge yi

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Siyah modelde ekran kapalıyken edge ekranlar belli olmuyor. Yoksa ben de her telefonumu siyah renk alırdım. Ayrıca samsung un silverı diğer modellere göre daha güzel. Metalik bir silver. Zaten ismi de silver titanium. şu ana kadar hiçbir telefonun silver rengini sevmezken s7 edgeyi taa mart ayında gördüğümde bu telefonun silver renginin diğer renklerinden çok daha güzel olduğunu anladım. Ekim ayına geldiğimizde de fikrim değişmedi ve şu an bu renk s7 edge kullanıyorum. Diğer birçok telefonda gizli çerçeveler siyah modeller haricinde gözüne batarken bu telefonda aklına gelmedikçe farkına varmıyorsun. Mavi modelin de çok hoş olduğu kanısındayım beklemek istersen onu bekle beklemeyeceksen de silver haricini düşünme.

Literarylife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Siyah modelde ekran kapalıyken edge ekranlar belli olmuyor. Yoksa ben de her telefonumu siyah renk alırdım. Ayrıca samsung un silverı diğer modellere göre daha güzel. Metalik bir silver. Zaten ismi de silver titanium. şu ana kadar hiçbir telefonun silver rengini sevmezken s7 edgeyi taa mart ayında gördüğümde bu telefonun silver renginin diğer renklerinden çok daha güzel olduğunu anladım. Ekim ayına geldiğimizde de fikrim değişmedi ve şu an bu renk s7 edge kullanıyorum. Diğer birçok telefonda gizli çerçeveler siyah modeller haricinde gözüne batarken bu telefonda aklına gelmedikçe farkına varmıyorsun. Mavi modelin de çok hoş olduğu kanısındayım beklemek istersen onu bekle beklemeyeceksen de silver haricini düşünme.

Peki tesekkurler yorumunuz icin. Bu renk konusunda biraz daha dusunebilirim:)
Almam biraz daha uzun surebilir renk konusunda cok kararsiz kaliyorum :)

Literarylife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20

Bartu Bilgi

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Arkaşlar telefonu sallayımca içerden sesler geliyor.kamerayı bastırıp sallayınca geçiyor sebebi nedir

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Beyler ve bayanlar . Bugun s7 edge almayi planliyorum sizce hangi renk almaliyim? Tavsiyenizi bekliyorum. :)
bence hiç alma.Benim Türkiye garantili telefon 1.5 ayda bozuldu.ekranı ve bataryası değişecekmiş.yutdışından getireceklerini söyluyorlar nerdeyse ıkı haftda oldu.hala beklıyorum

Literarylife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
bence hiç alma.Benim Türkiye garantili telefon 1.5 ayda bozuldu.ekranı ve bataryası değişecekmiş.yutdışından getireceklerini söyluyorlar nerdeyse ıkı haftda oldu.hala beklıyorum

Tamm da ama bu sadece binde bir olan olay degil mi. Hepsinde boyle olmaz herhalde degil mi ?

Dostum sence internetten almak mantikli mi ? Yoksa bayiden almakla ayni mi ? Biraz cekiniyorum internetten almaya :-(

MustafaHan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Beyler harici bir program kullanmadan bildirim panelinde bağlantı hızını gösterebiliyor muyuz?

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Tamm da ama bu sadece binde bir olan olay degil mi. Hepsinde boyle olmaz herhalde degil mi ?

Dostum sence internetten almak mantikli mi ? Yoksa bayiden almakla ayni mi ? Biraz cekiniyorum internetten almaya :-(
Ben de internetten almaya çekinceliyim. Vatandan aldım

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135

Mantıklı tabiki bir sorun durumunda ilgilenirler seninle her türlü ithalatçı firma garantisi normal samsung Türkiye garantisi arasında bence pek fark yok mantık aynı. Bazı ithalatçılar var normal yetkili servisten daha iyi oluyor.hakkini yememek lazim.On yargili dusunmeyelim.

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
bence hiç alma.Benim Türkiye garantili telefon 1.5 ayda bozuldu.ekranı ve bataryası değişecekmiş.yurtdışından getireceklerini söyluyorlar nerdeyse ıkı haftda oldu.hala beklıyorum
Herkesin cihazı sorunlu olacak değil. Şans işi bunlar :) 1000 de 1 gelir oda sizi bulmuş sanırım. Hangi şikayet ile goturmustunuz cihazi

M3rTR

Profesör
Reaksiyon puanı
135
Işçilik diyebilirim bu konuda samsung kamerası en iyi olan firmaların başında gelir ancak ürün işçiliği konusunda sonlarda samsung bu sesin sorun olacağını düşünmemiş olabilir
İşcilik ile alakasi yok ois olan her cihazdan gelir o ses

ene49

Asistan
Reaksiyon puanı
61

Delimisin... diyecem. Belkide deli sensin diyeceksin ama sadece şunu söyleyeyim.
2500 tl civarı para verip internetten almak piyangodan bilet almaktan bir farkı yoktur bana göre.
(Ya çıkar ya çıkmaz misali)
Rengini kafana takma. Git büyük bir alışveriş mağazasına (mesela ben bimeksten aldım)
Cihazı al eline bir güzel kontrol et dene bas parayı al.
İçin rahat olur.
Aynı zamanda inanki buradan benimde içim rahat olur.

Literarylife

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Delimisin... diyecem. Belkide deli sensin diyeceksin ama sadece şunu söyleyeyim.
2500 tl civarı para verip internetten almak piyangodan bilet almaktan bir farkı yoktur bana göre.
(Ya çıkar ya çıkmaz misali)
Rengini kafana takma. Git büyük bir alışveriş mağazasına (mesela ben bimeksten aldım)
Cihazı al eline bir güzel kontrol et dene bas parayı al.
İçin rahat olur.
Aynı zamanda inanki buradan benimde içim rahat olur.

Basini kotu baslayip sonunu iyi bitirmek buna denir tesekkurler