Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

Sh3kiL

Profesör
Reaksiyon puanı
138
Geliştirici seçeneği basınca ayarlar kapanıyor neden böyle oluyor ?
1dda1b3a3c5e296040a4082649c10d68.jpg

kullandıgın tema dan olabılır yada launcherse.

faruk05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar benim ekran hemen klitlenmiyor , ben ekranı kapatınca kilit ekranı gelmesini istiyorum ama olmuyor kurcalamadığım ayar kalmadı bir türlü yapamadım neden böyle oluyor ?
--- Gönderi Güncellendi ---
Güç tuşuyla anlık kilitle özelliğini açtım , hemen kitle yazıyor ama işte güç tuşuna basınca kilitlemiyor neden olabilir bu ? :mad::disrelieved:

Arkadaşlar hiç bilen yok mu ?

Çıkrıkcı

Profesör
Reaksiyon puanı
509
Guncelleme ulkemize ulasti arkadaslar. Ota uzerinden indiriyorum.

mutlu gürbüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar Samsung s7 ve S7 edge arasında kararsız kaldım . Fiyat ve ta fark var ama özellik olarak ahım şahım bir fark yok. Sizce S7 mi S7 edge mi almalıyım ?

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
merhabalar Samsung s7 ve S7 edge arasında kararsız kaldım . Fiyat ve ta fark var ama özellik olarak ahım şahım bir fark yok. Sizce S7 mi S7 edge mi almalıyım ?
S7 de 3000 mah s7 edge 3600 mah batarya var s7 nın ekranı 5.1 inç s7 edgein 5.5 inç başka fark yok ama almışken s7 edge al derim batarya olarak daha iyi tasarım olarakta daha güzel karar senin
--- Gönderi Güncellendi ---
Screenshot_20171116-112629.png
Screenshot_20171116-112629.png
Güncelleme geldi arkadaşlar

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Samsung bizi ekim güvenlik yamasıyla selamladı kasım sonunda :) Ona da şükür...

gorkemmalp

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Güncelleme bana da geldi kurdum ancak kurulum sonrası Samsung animasyonunda kaldı ve açılmadı telefon, ne yazık ki recovery moddan format atmak zorunda kaldım. Uğraştırdı malesef.

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Bende güncelledim bu kadar büyük güncellemede ne değişti anlayamadım

Reaksiyon puanı
5,171
Güncelleme bana da geldi kurdum ancak kurulum sonrası Samsung animasyonunda kaldı ve açılmadı telefon, ne yazık ki recovery moddan format atmak zorunda kaldım. Uğraştırdı malesef.
Azcık beklemen gerekti. Eğer sistemsel bir sıkıntı olsa f.reset iş görmezdi firmware atmak gerekirdi

gorkemmalp

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Azcık beklemen gerekti. Eğer sistemsel bir sıkıntı olsa f.reset iş görmezdi firmware atmak gerekirdi

Beklemem gerektiğini biliyorum, elinde sonunda açılırdı büyük ihtimal, oldukça uzun bir süre bekledim zaten ama yarım saatten fazla geçmesine rağmen açılmadı. Çok vaktim de yoktu evden çıkmam gerekiyodu daha fazla beklemedim ben de. Vaktim olsa bir yarım saat daha bekler sonra yapardım sanırım. Çok ta sorun değil zaten.

VeysiTekin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar gelen her güncelleme sonrası telefona format atmak gerekli midir? Bir kaç yerde bu yönde yazılar okumuştum. Sistemin rahatlaması adına, format atmam gerekir mi? Telefonu aldığımdan beri hiç format atmadım.

betoner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar gelen her güncelleme sonrası telefona format atmak gerekli midir? Bir kaç yerde bu yönde yazılar okumuştum. Sistemin rahatlaması adına, format atmam gerekir mi? Telefonu aldığımdan beri hiç format atmadım.
Sorun yoksa telefonda formata gerek yok.

sercio5806

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba s7 kullanıcısıyım ve ön yüzüne kırılmaz cam full kaplayan vede dokunmatıği azalmayan bir marka öneriniz varmıdır?

WhereIsMyMind

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bu güncelleme rom'a göre mi geliyor yoksa csc koduna göre mi? Benim tel iran csc kodunda tr romu yüklü.O yüzden mi güncelleme almadım hala ?

Hdddd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Slm arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır s7 edge kullanıyorum, bugüne kadar çok sorun yaşamadım ama yaklaşık 4 aydır ekranda pembe gölgeler oluyor (pembe çizgi değil) bu sorun genelde telefon ısındığında ve ışıkta çok belirgin bir hal alıyor, diğer sorunum ise bir kaç gün önce telefona gelen yaklaşık 423mb. güncelleme ile daha önce sorun yaşamadığım (pes 2018 mobil) oyununa bağlanıyorum lakin online maç yapamıyorun. Cihazınızın network ayarlarını kontrol edin gibi bir hata veriyor. Wifi ile sorun olmuyor bu problem veri bağlantısında güncellemeden sonra olmaya başladı. Hattı çıkardım ayarları sıfırladım oyunu yeniden kurdum ama nafile, sorunun tamamen güncellemeden kaynaklı olduğunu düşünüyorum, güncellemeyi silmek vs gibi bir çözüm varmıdır yada aynı problemi yaşayan varsa lütfen cevap yazsın, şimdiden teşekkürler.

SONG JOONG KI

Dekan
Katkıda Bulunan
Reaksiyon puanı
3,025
Slm arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır s7 edge kullanıyorum, bugüne kadar çok sorun yaşamadım ama yaklaşık 4 aydır ekranda pembe gölgeler oluyor (pembe çizgi değil) bu sorun genelde telefon ısındığında ve ışıkta çok belirgin bir hal alıyor, diğer sorunum ise bir kaç gün önce telefona gelen yaklaşık 423mb. güncelleme ile daha önce sorun yaşamadığım (pes 2018 mobil) oyununa bağlanıyorum lakin online maç yapamıyorun. Cihazınızın network ayarlarını kontrol edin gibi bir hata veriyor. Wifi ile sorun olmuyor bu problem veri bağlantısında güncellemeden sonra olmaya başladı. Hattı çıkardım ayarları sıfırladım oyunu yeniden kurdum ama nafile, sorunun tamamen güncellemeden kaynaklı olduğunu düşünüyorum, güncellemeyi silmek vs gibi bir çözüm varmıdır yada aynı problemi yaşayan varsa lütfen cevap yazsın, şimdiden teşekkürler.
rom atabilirsiniz. eski yeni sürüm olabilir.

Halepli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Üste bir miktar para almak koşuluyla 6s den s7 ye geçilir mi?

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
6s den eksik kalan yönü var mı? Telefonum 64 GB sizce üste ne kadar para almam gerek?
Hayır tam tersi hemen hemen her yönüyle 6s ten üstün bi cihaz.2.el piyasasını tam olarak bilmiyorum o konuda yorum yapamam ama s7 6s ten üstün için rahat olsun