Samsung Galaxy S4 Kullananlar Kulübü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa s4 yere dustu calısıo ama filmi yandı herde ekran kapkaranlk napmam qerek ?

tapuli75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İ9505 telefonuma 4.3 yükledim wifi çalışmıyor ne yapabilirim odin ile yükledim,klon imei problemim var,komple resetlersem imei gidicek,ne yapabilirim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

EFS dosyası nerdedir nasıl yedeklerim?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
reset atma sorununu çözen yok anladığım kadarıyla s4 aldım 1 hafta oldu resetliyo ve açılmıyor gördüğüm kadarıyla kimse çözememiş 2 saniyede bir açılıp kapanıyo çalışan uygulamaları kapattım ondan sonra oldu şarz çok harcıyo dedik sanırım yanlış bi uyulama kapattık telefona hiç bişekilde müdahale edemiyorum
ŞAHİN

S

SDN Okuru

SDN Okuru
reset atma sorununu çözen yok anladığım kadarıyla s4 aldım 1 hafta oldu resetliyo ve açılmıyor gördüğüm kadarıyla kimse çözememiş 2 saniyede bir açılıp kapanıyo çalışan uygulamaları kapattım ondan sonra oldu şarz çok harcıyo dedik sanırım yanlış bi uyulama kapattık telefona hiç bişekilde müdahale edemiyorum
ŞAHİN

sanıyorum bataryanızda şişme var. bir kontrol edin eğer şişme varsa sorununuz bu yüzden. bataryanızı değiştirirseniz probleminiz çözülecektir.

PhoenixClaw

Asistan
Reaksiyon puanı
2
ya siz TR' yi hiç incelemiyor musun hey uyanın burası Türkiye burda 5800 bile kap takılırken. Millet htc one a plastik kap takmayacak mı sanıyorsunuz ee ne anladım ben o işten 2 side plastik oldu. S4 her zaman bu sezonun amiralidir açık ve net... ayrıca az fizik çalışın plastik madde esnektir S4 testlerine bakın ustunden araba geçiyor ve çizik bile yok niye esneme payı var birde alimünyüm kasanın üzerinden araba geçirin bakalım ne oluyor :dil: siz ala gelmiş samsung plastikmiş yediremiyorsunuz o kadar iphone para saydınız şimdi gücünüze gider tabi ... Samsung bu piyasayı eline aldı hele seneye exynos 6 64bitlik işlemciyle görün :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynısı bendede oldu 2 gb hafıza kartı taktım bi anda cıkarıldı uyrası verdi simdi takıyorum okumuyor neden acaba_?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya ben s4 alcamda bir sorununuz bir sıkıntınız felan varmı almalımıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
alma alma boşver git iphone al rahat rahat kullan 3 ay oldu ben alalı her türlü sorunu çıkarttı sağolsun servise gönderincede gelmek bilmiyor hala bekliyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S4 ısınma sorunu vs ortadan kalktımı ona göre alcamda o yüzdrn sordum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar reset olayini bende yaşıyorum 2 aydır s4 kullaniyorum son iki gune kadar hic bi sıkıntı yokken son 2 gundur telefon kendini restliyor ve dolu olan batarya bosaliyor bilgisi olan varsa yardim etsin ne yapmaliyim

arekamint

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Arkadaşlar benimde bundan 3 gün önce s4 mini olan telefonumun şarjı %25'ken bir anda kapandı. Servise götürmeli miyim yoksa biraz daha kullanmalımıyım.

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Telefonu resetlenen arkadaşlar. uygulamalarınızı kontrol edin. hata vermeden önce son yüklediğiniz uygulamaları kaldırın. benim S3 e bu uygulamayı kurunca kendini resetliyordu. tüm s3 lerde aısını yapıyordu. S4 e daha yüklemedim. onda da yapabilir.

qBVARu1n3hE2miQAC4zyRQTQ3kDAt8QiAqILMeIU4G7NqPOvf2nQTXqgpTGaLuOG0hs=w300-rw
Privacy Guard.

şarz problemi olan arkadaşlar imkanınız vasa başka bir bataryayla deneyin. sorun telde mi bataryada mı görün.

şarzı erken biten arkadaşlar sizlerde hangi romu kullandığınıza telefonunuzun rootlu olup olmadığına ve arka planda çalıştırdığınız uygulamalara ve açık bıraktığınız telefon özelliklerine dikkat edin. derdinizi analiz edin ki tedavi için nereye bakacağınız bilin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:hammer:arkadslar bnde s4 kullanıcısıyım bnm cihazda kendi kendine acılıp kapnyodu telefoncu arkadsma goturdum bataryası şişmiş bu yuzden yapyomuş...şarjda oynayınca telle ondan şişyomuş telefonn patlama ıhtimali bile var

compex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mrb arklar galaxy s4 oyuna girdimde reset atıyor şarj bitmiş gösteriyor tekrar kapanıyor sonra actığımda bakıyorum şarj var neden kaynaklanıyor bilginiz varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
compex aynı sorun bendede var bu sorunu yaşayıp halletmiş olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
30dk oyun oynadıktan sonra kamera arkası ön üst taraf ve ekran acayip ısınıyor.Derece olarak 40'ı gösteriyor.Yeni gelecek güncelleme ile acaba ısınma sorunu halledilmişmidir.

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
Rusya'ya 4.3 için yama bile yayınladılar, Türkiye'ye hala yok. :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
tavsiye etmem, ben aldım 2 ay oldu batarya sorunu başladı. telefonun şarzı bir gün dayanmıyor. %40-50 şarz gösterirken birden kapanıyor. biriyle konuşurken birden şarz bitiyor, telefonu zevkle doğru düzgün kulanamazsın. batarya proplemi çözülmeden bu telefon alınmaz. ben telefonun özelliklerine, görünüşüne kanıp aldım 2 bin tl para verdim, arkadaşlar 500 tl ye daha ucuz akıllı telefon aldılar onların tel. benim s4 ten iyi çalışıyor, batarya sorunu yok . batarya ve reset sorunu çözülmeden bu telefon alınmaz.:mad:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Slm ben de s4 kullanicisiyim telefonuma aldiğim s view coVur kilifi kullaniyorum ilk başta kilfif penceresinde saat ve tarih görünüyordu şimdi göremiyorum bunu tekrardan nasil etkinleştirebilirim.

can_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar selam bende s4 ü cebeuygun.com dan bu hafta almayı düşünüyorum sizce ürün bu fiyata nasıl ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar samsung galaxy s4 ilk çıktıgında aldım sakın bu telefonu almayın arızaların kralı bu telefonda zira etrafımda ben dahil 7 kişi de bu tel var ve arızalar sizin yazdıklarınız haricinde dahada büyük arızalar açıyo ve çok dikkat edin ön cam kırılıyor ve fiyatı 650 tl ileride göreceğiniz arıza ise tel in kendini şarj etmemesi ve durdugu yerde ekranının ışıklarını açması ve bu arıza ilerde ne yazık ki dahada kötüye ulaşıyor ve tel durduk yere hem ışıklarını açıyor hemde tarih programını açıyor 7 tane nerden baksan 20 milyar yapıyor yazık etmeyin paranızı bu tel i aldıgım güne lanet olsun telde arızam yok şu bu diyenlere inanmayın 2.5 milyar verip aldıgımız tel bizi resmen kepaze etti bir araba fiyatı

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
arkadaşlar samsung galaxy s4 ilk çıktıgında aldım sakın bu telefonu almayın arızaların kralı bu telefonda zira etrafımda ben dahil 7 kişi de bu tel var ve arızalar sizin yazdıklarınız haricinde dahada büyük arızalar açıyo ve çok dikkat edin ön cam kırılıyor ve fiyatı 650 tl ileride göreceğiniz arıza ise tel in kendini şarj etmemesi ve durdugu yerde ekranının ışıklarını açması ve bu arıza ilerde ne yazık ki dahada kötüye ulaşıyor ve tel durduk yere hem ışıklarını açıyor hemde tarih programını açıyor 7 tane nerden baksan 20 milyar yapıyor yazık etmeyin paranızı bu tel i aldıgım güne lanet olsun telde arızam yok şu bu diyenlere inanmayın 2.5 milyar verip aldıgımız tel bizi resmen kepaze etti bir araba fiyatı

Camı çatladığında 650tl fiyatı normal ışıklar ve tarih programını açıyosa format at derim.Galaxy s4 ön cam fiyatı gene iyi iphone 5'in arkdaşımda vardı 850 cam parası aldılar bi de doğru düzgün takamamışlar gıcırdıyodu tam 30 gün boyunca telefonsuz kaldı.
Onun için kılıfla kullanın yere düşürmeyin android sisteminde sorun yaşamak istemiyorsanız çok app ya da telefona gereksiz şeyler yüklemeyin

blackseaboy28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teknoloji biraz şans işi galiba
s4 bende de var ve bi kere bile kendiliğinden reset attığını görmedim ki bende bi çok uygulama var . marketten yüklediklerim dısında dısarıdan yüklediklerimde dahil.
telefonu en az 50 kere düşürdüm ekranda filan çizik dahi yok (dışta siyah plastik kabı var onun sol tarafı biraz koptu yani şiddetli düştü siz nası kırdınız camını anlamadım :D)
şarj konusuna gelince ekran parlaklığını full yapmayın arkadaşlar o cizginin ceyregine getirdiğimizde rahatlıkla görüyorum. 1.5 saatlik yola cıkarken %9 sarj vardı müzik dinledim yol boyunca %4 e indi bunun cok sarj yiyo anlamına geldiğini sanmıyorum. güc tasarrufunu etkinlestirin. gereksiz seyleri de etkinlestirmeyin, temassız görünüm, screen mirroring filan .mobil veri ya da wifi bende cogu zaman acık oluyo geziniyorum günde 3-4 saat nette.kalan saaatlerde deoyun oynuyorum ve yetiyor bana . bu da yeterli gibi bütün gün bu işlemleri yapamazsın zaten. yok ben devamlı e mail kontrol edicem diyosanız bi batarya daha alın derim ama öğrenciyseniz filan rahat yetiyor bana.
ekran cözünürlüğü olayı benim gibi günlük uzun bi yolu olanlar için yararlı gibi. dizi, film atıp izliyorum yolda.
dediğim gibi şans işi galiba.

Biber

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yurtdışından aldığım s4 i9505'e samsungavm'den ''SAMSUNG GALAXY S4 EXTRA BATARYA ŞARJ KİTİ + BATARYA (EB-K600BEWEGWW)'' mevcut bataryam şiştiği için az önce siparış verdim: http://www.samsungavm.com/pinfo.asp?pid=835
Satış sorumlusu bilemediği için sizlere danışayım; siparişini verdiğim bu batarya benim i9505'e uyar mı, problem olur mu?