Samsung Galaxy S4 Kullananlar Kulübü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonu dun aldim kendiliginden açilip kapaniyo yada kapaniyo acilmiyo ndn ne yapmaliyim acil cevap

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung galaxy ace 5830i den s4 e gectim pisman oldum telefon kendi kendine dokunuyoo yazı yazdırmıyo oyunda adam kendi kendine bişeyler yapıyyo ace de rom yüklemekten bıkıtım bunu servise yollamaktan alacak olanlar htc yada sony e bi bakın derim :(

Liquem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung galaxy ace 5830i den s4 e gectim pisman oldum telefon kendi kendine dokunuyoo yazı yazdırmıyo oyunda adam kendi kendine bişeyler yapıyyo ace de rom yüklemekten bıkıtım bunu servise yollamaktan alacak olanlar htc yada sony e bi bakın derim :(

Bu sorun s4 minidede var telefonun jelatininden yada manyatik biseyden kaynaklaniyor inanmayan varsa sarj aletinin demir kisimiyla dokunmatik ekrana dokunun.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Slm S4 Kullanıcıları ya bu telefon ıkıde bı sankı tus açma tusuna basılmıs gıbı msj yazarken klavye gıdıo gelıo ekran bı an gıdıp gelıo gıbı bısıler oluyo oyun oynarken durup devam edıo 1 sanıye kadar surelık bı olay ama kafayı yedırttı cok sık yapmaya baslıo ısındıkca bana yardımcı olabılcek varmı bıde bataryayı cıkarınca sankı telefon terlemıs gıbı goruyorum lutfen bana yardımcı olacak varmı ?

alierenaltay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung galaxy s4 icin 1. Kalite replika slim armor view kilif satiyorum.25 tl.fotograf ve video isteyenler mesaj yollayabilir :)

*Normal satış fiyatım 35 tl ama son kalan ürüne özel 25 tl.

berat71

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sayın arkadaşlar benim yaklaşık 3 gündür s4 kullanmaktayım, telefonuma arama geldiğinde yada ben arama yaptığımdaaa telefon 10 saniye belki de daha az bi zamanda kapanıyorrr bir türlü konuşamıyorum ama ev telefonlarını aradığımda konuşabiliyorum gsm operatorune amail atttım numaramı yazdım herhangi bir baz sorunu yok diyor nedendir acaba

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
1381695_10152698571198840_890567351_n.jpg

NOTE3 LERIN G2 LERIN Z1 LERIN antutu testlerini gorunce canim cekti be :)

s4 sahiplerine armaganim olsun :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selamın aleyküm geçenler de galacy s4 aldım 2 haftaya kadar sıkıntım yoktu ama şimdi galiba telefonun bataryasında sorun var telefonu şarj ediorum kendiliğinden kapanıo açılıo şarj bitti dio şarjı çıkarıp takıom bu sefer fullenio 1-2 dk sonra gine kapanıp bitio sizce garantiye vermelimiyim,versem ücret isterler mi ne kadar sürede alırım, yada yeni batarya mı alsam
yardım edebilirseniz sevinirim..

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
BVfFRStCQAA-_jH.jpg

4.3 dağıtılmaya başlandı. [MENTION=311656]sammobile[/MENTION]

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
Allah Allah ben baktim, göremedim :( daha bazi ulkelere hala 4.2.2 dağıtıyorlar...

Snipertr

Profesör
Reaksiyon puanı
6
bende kontrol ettim daha gelmedi. belki koreye mi geldi. herhalde yayınlansa teknoloji haber sitelerine çıkar.

lamantra

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben yeni s4 kullanıcısıyım bana yardımcı olursanıx sevinirim kameram basıldıgı anda cekmeyip saniyeler sonrasını cekiyor resimler hareket edilmiş cıkıyor odak ayarlarını yapamadım sanırım ve fotograftan sonra telefon donuyo henüz 1 ay oldu

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
[MENTION=16260]__kadıköyRAP__[/MENTION] duydum ki sen s3 ile çok uğraşmışsın. Bu sebeple bileceğini düşündüğüm bir soru sormak istiyorum. Ben şimdi s4'ü rootlarsam, samsung'un çıkardığı güncellemeleri sorunsuz almaya devam edebilir miyim? :)

Reaksiyon puanı
2,146
@__kadıköyRAP__ duydum ki sen s3 ile çok uğraşmışsın. Bu sebeple bileceğini düşündüğüm bir soru sormak istiyorum. Ben şimdi s4'ü rootlarsam, samsung'un çıkardığı güncellemeleri sorunsuz almaya devam edebilir miyim? :)

Hocam ben hiç resmi yolla güncelleme almadım, telefonu aldım iki gün sonra root yaptım, sonra güncelleme falan beklemeden Odin ile güncelledim. OTA veya KIES ile hiç güncellemedim o yüzden güncelleme gelir mi gelmez mi bilgim yok ama telefonun download sayacı artmışsa System Status: Custom olmuşsa güncelleme almıyor diye biliyorum ben.

milasu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim teelefnum da s4 ama bu akıllı bekleme özlliğini yapmak için ugrastım ayarlara griyorum bakmadıgım yer kalmadı cihazım diye bsey yok olmadıgı için o özellkde yok ne yapablrm

- - - Mesaj Güncellendi - - -

benim teelefnum da s4 ama bu akıllı bekleme özlliğini yapmak için ugrastım ayarlara griyorum bakmadıgım yer kalmadı cihazım diye bsey yok olmadıgı için o özellkde yok ne yapablrm

yardmcı olursanız sewınırım

yardm cı olur musunuz bana bi konuda

alierenaltay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung galaxy s4 icin 1. Kalite replika slim armor view kilif satiyorum.25 tl.fotograf ve video isteyenler mesaj yollayabilir :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
2-3 aylık telefon, bi dunya para verdik problemlerini yazıyoruz. benim telefonda kendi kendine reset atıyor, zar zor fabrikaya ayarlarına dondum sorun çözulmedi. bu sıkıntıyı birkac kişide daha duydum ve pillerin de şiştiğini belirttiler.
3 aylık telefonu servise göndermek zorunda kaldım. Iphone mu alsaydım diye dusunuyorum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 9505 aldım fakat telefonu kapattığımda kendiğilinden açılıyo neden olabilir ya?? acil yardım lüften

kleptomani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar ben de s4 kullanıyorum ve telefonda bir sorun oldu . Kamerayı açınca telefon kendi kendine ana ekrana dönüyor ve duvar kağıdı da değişip simsiyah bir şey oluyor . Bu sorunu nasıl çözebilirim . Yardımlarınızı bekliyorum .

kleptomani

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
telefonun üst kısmındaki menüyü görüntüle sağa tarafa doğru gidince akıılı bekleme var ona bir kez dokun açılır . acıldımı ekranın üstünde bir göz işareti olacak

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Sızdırılan cihaz, Türkiye'de satılanı değil malesef :(

Ya aslında ben kaç s4 kullanıcısı cihazını rootladı merak ediyorum. Bir anket mi düzenlesek ne?
Key S4'te 4.3 dagitilmaya baslandi. Sammibile'a bakabilirsin.

Almanya'ya yayinlandi.

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Xda da kurulum dosyalarını gördüm. Genelde samsung hemen güncelleyip sonradan hataları fix li yor. İyi de yapıyor. :yes:

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Millet S4'un 3G versiyonu 9500 icin için Android 4.3'un test romu sizdirildi. Kurmak isteyen Sammobile baksin. :)

Reaksiyon puanı
16,118
yalnız bu samsung türkiye'ye 4g olmayan model göndererek ayağına sıkıyor roomları versin bari garanti bozmayan akıllı olması gerek bir gün insanlar uyanırsa samsung'tan çöp bile almaz gemi yapmaya devam eder sonra.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 alalı üç ay bile olmadan servise göndermek zorunda kaldım bir kaç kişide daha olduğu gibi telefonun ekranı karardı sensörü yanıyor tuşlarda da sorun yok ama ekran görüntüsü gelmiyor servise gönderip sonuç olan var mı acaba ?

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
Millet S4'un 3G versiyonu 9500 icin için Android 4.3'un test romu sizdirildi. Kurmak isteyen Sammobile baksin. :)

Evet çıkmış, hatta kendimi zor tutuyorum kurmamak için :p

Rusya'ya göndermeye başlamışlar, bakalım Türkiye ne zaman başlayacak. :)