Samsung galaxy s3 kullanıcı yorumları

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yaa bnde almayı düşünüyorumda bazılarının yorumu yüzünden soğmaya baslıyorum yok donuyomus yok ses sorunu yok pembe ekran bnde evkurdan almayı düşünüyorum evkurdan sorun çıkarmı ve telde böle bi sorun çıkıyomu cam hemen çatlıyomu

Evkurdan hiç bişey alma.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Off bende çok beğendimde annem almıyoor napıcam yaa kaç haftadır onu araştırıyorumm :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeslerim s3 bazı özelikler ipone 5 den dahaiyi ama java acılıyor ben actım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
annen almıyorsa alma evladım anneye karşımı geliosun hıı?? :)))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende heryerde wirelees ten bağlanıorum ama kendi evimde bi türlü bağlanamıyorum habire taranıyor dior ama bağlanmıyor nedendir anlamadım gitti diğer arkadaşlarım ewde bağlanabiliyor kendi telefonlarından:/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar 2 ay oldu alalı tek sorun yaşadım oda çok saglam denilen ama hiçte oyle olmayan ekranı. yarım metre yüksekten düşürdüm kılıflı olarak ekran kırıldı 450 tl vererek değiştirdim ekranı. tavsiyem güzel telefon iphone 5 den de iyi ve kullanışlı fakat düşürmeyin ve alırken mutlaka kasko yaptırın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evkurdaki s3 distribütör garantili arkadasım. ben almanı tavsiye etmem. garantide cok sıkıntı yaşarsın. düşünsene peşin fiyatına 24 ay taksit yapıyorlar. aklına gelmesi gerekir bu işte bir iş var diye . evkurdan bahsediyoruz.....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 te ki müziklerimi arabamın radyosundan dinleyebilirmiyim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blink:iphone 5 mi s3 mü karar veremedim. iphone 5 s3'ten 200 euro daha pahalı. ne dersiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çok kullanışlı ve şık bir telefom 1 haftadır kullamıyorum kulanımı rahat

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsunq galaxy s3 almayı kafaya taktım bir sürü olumsuz yoruma rağmen vazgeçmedim aldım hemde garantisiz aldım çok riske girdim ama inanın kvk telefondan daha iyi çalışıyo 1140 tl ye aldım inanın çok memnunum mükemmel ötesiiiiiiiiiii :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
biri bana soylesin o kadar ınceledim bulamadım.. arkadaki ışığı fener niyetine kullanamak istersek nerden acıcaz bı bulamadım yahuuu :( en dandik tlf bile var bu fener s3te yok mu yahuu :(( ???? bilenler desin bakalım ????

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
biri bana soylesin o kadar ınceledim bulamadım.. arkadaki ışığı fener niyetine kullanamak istersek nerden acıcaz bı bulamadım yahuuu :( en dandik tlf bile var bu fener s3te yok mu yahuu :(( ???? bilenler desin bakalım ????

Bu uygulamayı kurarsan flaşı fener olarak kullanabilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar telefonu Ağustos ayında aldım ve hiç bir problem yaşamadım telefonda, kesinlikle güvenip alabilirsiniz içiniz rahat olsun. Jelly Bean 4.1.1 güncellemesini atmayı unutmayın pişman olursunuz :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir kaç arkadaşımız s3 ten memnun olmadığını söylemiş onların s3 kullandığından şüpheliyim:biggrin:. ben 2 aydır kullanıyorum en ufak bir sorun olmadı olacağınada ihtimal vermiyorum

portios

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

kardeşim telefonun menüsünde gir , yukarıda widget bölümünü sec , orda YARDIMCI IŞIK isimli widgeti ana ekrana yerlestir . Widgetin üzerine bastıgın anda flash ışığı yanar....

telefona gelicek olursam 4 aydır kullanıyorum , Allaha çok şükür bir kere bile uzmedi beni ; bence mükemmel bir cihaz...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar sizleri sadece uyarıu amaclı yazıyorum ben alalı 3ay oldu zade bir ayını ben kullandım dıgeri garanti servis kullandı halende ortaklaşa kullanıyoruz servisten beri gelmiyor

Linos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
evkurdaki s3 distribütör garantili arkadasım. ben almanı tavsiye etmem. garantide cok sıkıntı yaşarsın. düşünsene peşin fiyatına 24 ay taksit yapıyorlar. aklına gelmesi gerekir bu işte bir iş var diye . evkurdan bahsediyoruz.....

Dostum 1 ay önce Evkur'dan S3 aldım, SAMSUNG GARANTİLİ.Yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen.

Ek bir programa gerek yok ''Yardımcı Işık'' adlı widgeti kullanabilirsiniz.

bir kaç arkadaşımız s3 ten memnun olmadığını söylemiş onların s3 kullandığından şüpheliyim:biggrin:. ben 2 aydır kullanıyorum en ufak bir sorun olmadı olacağınada ihtimal vermiyorum

Zevkler ve renkler tartışılmaz. :) Herkesin telefondan bekletisi farklı sonuçta.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3ün beyazlarını almayın derim ben arkadaşım aldı telefonda ses gidip gelmiyor hiç bir şekilde ayrıca samsungdaki yetkilide beyaz serisi tamamen hatalı demiş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(bende aldım s3 kardeşimle bırlıkte aynı yerden aldık benımkı sıyah kardeşiminki beyaz bayaz olanda vietnam yazıyo sıyah olanında çin yazıyo varmı bi bilgisi olan çok pişmanım gerçekten ii bi telefon değil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ankara nt magazasında 1.499 tl orjinal heryerde 1700-1900 tl arasında iken

1e1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
stabil bir yazılım kullanmıyor,çokca inceledim arkadaşlarımda da var bana çok hantal geliyor.nokia lumnia alırım sanırım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aveada şu an çok avantajlı herhangi bir hat taahütü vermeden hemde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben s2 ve s3 arasında kararsız kaldım. şu an corby kullanıyorum s2 nin bana yeteceğini biliyorum ama s3 de güzel ve gelişmiş. kararsızım. sizce ne yapmalıyım ?