Samsung Galaxy S3 Kullananlar Kulübü

palsak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yine sabah uyandim yine husran yune hüsran jb yine yok ark lar.nedir bu simdi kaldirirlar jb yi yakinda vallah ama ben alamadim buyuk bir cogunluk yukledi yaa
Kies ve ya wifi ye farkli zamanlardami gelir yoksa ayni andami gelir guncelleme bakiyorum her ikisindede yok

Kadir Sekme

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Gunaydin arkadaslar

Benim bir kac sıkıntım var oncelikli telefonun yeniden baslamasi cok kotu samsungun acilis muzigi caliyor ama logosu yok velhasil telefon eskisinden daha hizli aciliyor deneyeniniz var mi?

Eskisi gibi rehber gec aciliyor.

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
UK DLJ4 versiyonunu oneririm arkadaslar.Akilli beklemedeki sorun duzeldi.En sorunsuz versiyon bu sanirim.

BerkcanTaşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonuma jb gelmedi ve DLJ4 kurmak istiyorum gerekli dosyalar hakkında yardımcı olabilecek biri varmı?

tapuli75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar ben bu sorunu ne yaptıysam hala çözemedim forumda arkadaşlar da saolsunlar bi kaç öneri sundular denedim yine olmadı kies i açarken hep aynı hatayı verip duruyor kesin çözümü bilen yok mu :S
fc6wh.png
[/URL][/IMG]
arkadaşım bilgisayarın anti virüs sistemini geçici olarak devre dışı bırak.kies i kapatıp tekrar aç ve güncelle sorun çözülüyor ;)

palsak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Cok sukur geldi ark lar.berkcan bugun veya yarin sana da gelir kardesim.gerek yok wifiyle guncellemek hem kolay hem sorunsuz
Simdi ilk deneyimlerime gelince ben daha tlf u kapamadim (bazi ark lar logo kayboldu demiste) rehber haric her sey guzel ve hizli.rehbere de takmamak lazim artik yapacak bisey yok.

Ve onemli bir sorunda foto lari silemiyorum ark lar nasil duzelebilir yada ayni sorunu yasayan varmi?

BerkcanTaşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cok sukur geldi ark lar.berkcan bugun veya yarin sana da gelir kardesim.gerek yok wifiyle guncellemek hem kolay hem sorunsuz
Simdi ilk deneyimlerime gelince ben daha tlf u kapamadim (bazi ark lar logo kayboldu demiste) rehber haric her sey guzel ve hizli.rehbere de takmamak lazim artik yapacak bisey yok.

Ve onemli bir sorunda foto lari silemiyorum ark lar nasil duzelebilir yada ayni sorunu yasayan varmi?
nasıl güncelledin bilader telden mi kieslemi

palsak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ark lar galeride instant upload die bir sey var foto albumu ama silemiyorum kafayi yiyecegim ya arastirdim google+ tan silin filan dediler ordan sildim ama galeride hala album duruyor neden silemiyrum allah icin yardim edin kafayi yedim aramaktan bir hal oldum tlf u kiracam az daha

finisterre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar jb guncelllemesi bile asiri pil tuketimi sorununu halledemedi. bugun saat 1600 itibariyle 100% sarjli alet, 1715de 70% e dustu. sorun var eminim cunku ilk surum olan XXLFB sirasinda canavardi makina. simdi osursa seviye dusuyor. acaba sorun bende mi dedim nisanlima ve kuzenime sordum, onlar da guncellemeden snr bariz bir dusme oldugunu soylediler.

1. soru: herkeste bu sorun var mi?(guncelleme oncesi karsilastirin lutfen)
2. soru: [MENTION=15367]El Padrino[/MENTION]. ingiltere versiyonunu yukleyecektin, yuklediysen yorumunu alabilir miyim?

arkadaslar jb guncelllemesi bile asiri pil tuketimi sorununu halledemedi. bugun saat 1600 itibariyle 100% sarjli alet, 1715de 70% e dustu. sorun var eminim cunku ilk surum olan XXLFB sirasinda canavardi makina. simdi osursa seviye dusuyor. acaba sorun bende mi dedim nisanlima ve kuzenime sordum, onlar da guncellemeden snr bariz bir dusme oldugunu soylediler.

2. soru: [MENTION=15367]El Padrino[/MENTION]. ingiltere versiyonunu yukleyecektin, yuklediysen yorumunu alabilir miyim?

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Bende sorun yok gayet iyi ...gece 2-3 arası youtube çalma listemi açtım % 84 şarj vardı sabah 9 40 gibi uyandım % 54 şarj kalmıştı

Linos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ne demek ülkemiz için çıkmadı.SamMobile den Odin ile güncelleme yapabilirsiniz.Sıra bekleme derdi yok. :)

xrcelalxr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bana yardım edin güncelleme gelmemiş kafayı yicem diger güncelleme gelmişti.

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70

Sarj ile ilgili belirttigin gibi bir sorunum yok.UK versiyonunu yukledim.En gunceli bu sanirim.Suana kadar bir sorun ile karsilasmadim.

Stizz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Google Now'da Türkçe hangi kartları kullanabiliyorsunuz? Ben şuana kadar bir tek hava durumu kullanabildim :) Başka birşey kullanabilen var mı ?

blackbatuhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya benim telefon jb de hızlandı bariz ufak takılmalar olsada. Fakat anlamadığım şu ki 4.0.4 ics de geekben h 2 testinde 1700 puan alıyordum. Jb de yaptım testi 1200 puan verdi gene yaptım sonra 1800 puan verdi. Bu geekbench jb ile uyumlu deilmi acaba bu kadar uçuk sonuçlar vermemesi lazım.

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
teşekkür ederim bide telefon çalarken önce sessiz başlıyap artıyo zil sesi onu hep yükseğe nerden ayarlarız bide tavsiye kılıfınız varmı ?

sessiz den yükseğe göre işini ben de çözemedim ama onun sebebi hani başucuna koyarsın diye az sesle başlıyo sebebi buymuş

Beyler Türkiye'ye Jelly Bean gelmiş Kies ile güncelleyebiliyormuşsunuz. Haydee saldırın :D http://www.sammobile.com/firmware/?page=3&model=GT-I9300&pcode=TUR&os=1&type=1#firmware

sende benim gibisin her halde en son 1 hafta önce girmişsin :D

brcii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar dün telefon normalken birden bire şebeke sorunu yaşadım 1 saat önce normal bir görüşme yaptım kapadım telefonu cebime koydum sonra tekrar bir görüşme yapmak için telefonu aldım aradım çevir sesi yoktu ama aramaya devam ediyordu sonra bağlantı kuruldu karşmdaki açtı ama ne benim sesim gitti ne onun sesi bana geldi bu bi yarım saat böyle devam etti telefonu açtım kaapdım düzeldi sonra tekrar aynı sorun .. önce dedim güncellemeden sonra wipe yapmadım ondan dır dedim yok wipe ile düzelmedi sonra dedim sim karttan dır başka bir mikro simle denedim düzelmedi bu gece tekrar ice cream sandwich yuklemeyi düşünüyorum işe yararmı sizce yoksa tamamen donanımsalmıdır yardım rica ediyorum !!!

rdvn33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhabalar. Çözmekte zorlandığım bi sorunuma yardımcı olabilirseniz sevinirim. "Mesaj geldiğinde ses ve simge çıkmıyor" çok uğraşsam da bir türlü yanlış olan ne bulamadım. Sayfanın başındaki açıklamayı okudum ama pek yardımcı olmadı, yardımlarınızı beklıyorum?

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Bende haftasonu iPhone 4ümü satıp S3 alıyorum hayırlısıyla :)

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Hayirli geceler arkadaslar. Tekefon kapaliyken alarm calmiyor bildiginiz gibi. Radyasyondan dolayi kapali tutmak istiyorum telefonu. Kapaliyken alarmin calmasini istiyorum. Bildiginiz bir program var mi ? Arastirdim ama bulamadim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben s3 ile mesaj yazarken belli bi karekteri geçtiğim zaman mms mesajına çeviriyo mesajı. bunu nasıl düzelte bilirim..metin mesaj sınırını yükseltim olmadı...baska bi yolu varmı....

gaberdey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben s3 kullanıcısıyım.mesaj yazarken belli karekter sayısını geçince mms mesaja ceviriyo telefon.nasıl düzelte bilirim bunu....

ufuktemurr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayirli geceler arkadaslar. Tekefon kapaliyken alarm calmiyor bildiginiz gibi. Radyasyondan dolayi kapali tutmak istiyorum telefonu. Kapaliyken alarmin calmasini istiyorum. Bildiginiz bir program var mi ? Arastirdim ama bulamadim.
uçuş moduna al telefonu androidlerde bildiğim kadarıyla hep öyle