Samsung Galaxy Note FE

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Geçen bende görmüştüm bunu ama pek güvenemedim sonuçta sadece korede satışa sunuldu başka bi ülkede satışı yok

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Aynen bende işte güvenemiyorum, öneremiyorum. Kendim S7 Edge kullanıyorum. Piyasan kaldırılmasaydı Galaxy Note 7'yi satın alacaktım. Benim şuana kadar en çok beğendiğim cihazdı bu cihaz. Piyasadan kaldırıldığında çok üzülmüştüm. Gerçekten yılın cihazıydı. Tasarımını şuan da Galaxy Note 8'e bile değişirim. Gerçekten çok iyiydi ama işte problemliydi.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bu fiyata u11 tavsiye ederim bu telefona pek güvenemedim

Reaksiyon puanı
16,118
yanlış telefon güvenli ama satıcı şüpheli asla ithalatçı garantili telefon alma kuralına aykırı...

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Note 8 almasaydim ilk alacagim telefon olurdu :)
Ayrica Siyah modelinide hepsiburada satiyor

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Note 8 almasaydim ilk alacagim telefon olurdu :)
Ayrica Siyah modelinide hepsiburada satiyor
Bende alacaktım. Cihazın bayilere geldiğini duyduğum anda bayilarden birinde gidip incelemiştim. Cihaza tam anlamıyla hayran kalmıştım. Her şeyiyle mükemmel bir cihazdı. Ama piyasadan kalkınca S7 Edge satın aldım.

Sx105rRomules

Profesör
Reaksiyon puanı
177
şimdi note fe çok efsane bir telefon ama ara ürün gibi duruyor kvk veya hepsıburadadan sağlam bi garantiyle alınabilirinrse bence şahane telefon

Reaksiyon puanı
16,118
Samsung Türkiye Note FE satmıcak yani unutun onu Note7'nin revizyonlusu diyenler vardı...

Reaksiyon puanı
16,118
parası yokmuş ona yetecek note 8 önerenler 100TL atsın alsın...

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Satıcıları bilmem ama bu telefon hepsiburada'da ilk satışa çıktığında Hepsiburada tarafından satılıyordu. Sonraki günlerde baktığımda başka satıcılar ortaya çıkmıştı. Hepsiburada nın tekrar satmasını bekleyebilirsin.

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Hepsiburada satıcısı bu telefon bence alınır abi.

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Satıcıları bilmem ama bu telefon hepsiburada'da ilk satışa çıktığında Hepsiburada tarafından satılıyordu. Sonraki günlerde baktığımda başka satıcılar ortaya çıkmıştı. Hepsiburada nın tekrar satmasını bekleyebilirsin.

Hepsiburada satıcısı bu telefon bence alınır abi.
Daha önce hiç ithalatçı garantili cihaz aldınız mı ? İnternette biraz araştırdım Delta garantisinin iyi olmadığını hatta Delta garantili bir cihaz aldığınız da garantisi yokmuş gibi de düşünebilirsiniz diyen kullanıcılar var. Ne düşünüyorsunuz bu konuda ? Yanıtlarsanız sevinirim.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Daha önce hiç ithalatçı garantili cihaz aldınız mı ? İnternette biraz araştırdım Delta garantisinin iyi olmadığını hatta Delta garantili bir cihaz aldığınız da garantisi yokmuş gibi de düşünebilirsiniz diyen kullanıcılar var. Ne düşünüyorsunuz bu konu ? Yanıtlarsanız sevinirim.
ben de aynı düşüncedeyim. garantiyi yok sayıp alın.

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
ben de aynı düşüncedeyim. garantiyi yok sayıp alın.
O da çok kötü bir şey değil mi ? Sonuç olarak az para değil 2900TL gibi fiyatlardan bahsediyoruz. Ayrıca hadi Delta garantisini yok sayalım cihazda bir problem çıksa güvendiğimiz bir yere yaptıralım desek. Cihazın satışı da az ve telefon tamircileri de parça bulamazlar.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
ithaatcı olmasa note 8 boşe yer para verdik.bizim ülkede neden satılmıyor?

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Aslında sadece Güney Kore'de satışa çıktı diye biliyordum. Ama daha sonrada ithalatçı garantili olarak ülkemize geldi. Zaten 400.000 adet satışa sunulmuş. Stoklarda bir hayli azalmış diye biliyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---
Note 7 harika bir cihazdı. Note 8 çok büyük ve uzun Note 7 daha çok hoşuma gidiyor. Eminim bir çok kişi benimle aynı düşünüyordur. Tabi ki donanım noktasında Note 8 çok daha başarılı bir cihaz ama Samsung Türkiye garantili Note 8 mi alırsın Note 7 mi diye sorsalar açıkçası Note 7'yi seçerim. Zaten cihazı kendim alacaktım. Piyasadan kalkınca S7 Edge aldım. S7 Edge'de harika bir cihaz. Çok memnunum ama Note 7 ayrı hoşuma gidiyor.
Note 7 harika bir cihazdı. Note 8 çok büyük ve uzun Note 7 daha çok hoşuma gidiyor. Eminim bir çok kişi benimle aynı düşünüyordur. Tabi ki donanım noktasında Note 8 çok daha başarılı bir cihaz ama Samsung Türkiye garantili Note 8 mi alırsın Note 7 mi diye sorsalar açıkçası Note 7'yi seçerim. Zaten cihazı kendim alacaktım. Piyasada

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Aslında sadece Güney Kore'de satışa çıktı diye biliyordum. Ama daha sonrada ithalatçı garantili olarak ülkemize geldi. Zaten 400.000 adet satışa sunulmuş. Stoklarda bir hayli azalmış diye biliyorum.
samsung tüm modelleri bizim ülkede satılıyor diye biliyorum.bu neden satılmıyor anlamış değilim.
o linkte yorum yapanda hiç gözükmüyor.sanki kimse satın almamış gibi

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Türkiye'de alan var ama pek satmamış sanırım. Ama bir tane Youtuber kutu açılımı falan yapmış.

WtcnN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler samsung note fe alınırmı . S7 edge almayı düşünüyodum telefonda ekranında sıkıntı var diyolar hangisi daha iyidir cevaplarsanız sevinirim ...

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Beyler samsung note fe alınırmı . S7 edge almayı düşünüyodum telefonda ekranında sıkıntı var diyolar hangisi daha iyidir cevaplarsanız sevinirim ...
Galaxy S7 Edge kullanıyorum cihazın ekranında bir problem yok. Galaxy Note FE çok güzel bir cihaz. Ama Samsung Türkiye garantili değil. Yani Note FE alırsanız garanti sorunu çekersiniz. Ama doğrusunu söylemek gerekirse Samsung Türkiye garantili olsa ya da cihaz çıktığında batarya problemi yaşamış olsa Note FE daha iyi bir cihaz. Garanti benim için önemli değil diyorsanız ki bence önemli olmalı Note FE güzel cihaz ama ben olsa riske girmez S7 Edge alırdım.

WtcnN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi sorum daha olucak istanbul bilişim güvelinirmi acaba hiç alışveriş yaptınızmı ?

Sx105rRomules

Profesör
Reaksiyon puanı
177
hem ithalaçı garanti hem 2800 küsur lerde fazla fiyat sattığında 2000 bile vermeyecekler bu yüzden düşmesini bekle

EneessYlmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Huawei mate 9 diyordum ki bunu görene kadar. Bu zamana kadar almış olduğum telefonlardan hiçbirinde garanti işime yaramadı. (Almanya ebay üzerinden dahi ilk S2 almış biri olarak bu telefon alınır.)Şahsen ilk fırsatta siparişimi vereceğim.