Samsung Galaxy Note FE (yenilenmiş Note 7) mı? Xioami Mi6 mı?

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Note Fe mi almaliyim yoksa Xioami Mi6 mı ?

Son düzenleyen moderatör:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 7'nin kamerası, bence tasarımı ve ekranı daha iyi Mi6'nın donanımı daha iyi ona göre seçim yapmalısınız. HTC u11 ve Oneplus 5e de göz atmalısınız hatta 6GB RAM 128 GB depolama U11 2500 Tl'ye bulunabiliyor

AntiqueHeritage

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Bende note fe almayı düşünüyorum parasını hakeder umarım. 3500 e ithalatçı note 8 alcaktım bir telefona o kadar para verilmeyeceğine karar kıldım

AntiqueHeritage

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Ben
Bende oyle dusunuyordum ancak s8 almayi planliyorum note 7 ye güvenemedim
Aynı şeyi yaşıyoruz galiba note fe de hız testlerinde hızlı diğer konularda bilemem fakat parasını hak ettiği belli s8 3200 s8 almak yerine plusu alsan 3500 gene çıta yükseldi s8 plus alabilecek bütcen varsada note 8 ithalatçı al :D gene arap saçına döndü işte

M

Murat Burç

SDN Okuru
Beyler Note 8 alın geçin benden size tavsiye
Aynı şeyi yaşıyoruz galiba note fe de hız testlerinde hızlı diğer konularda bilemem fakat parasını hak ettiği belli s8 3200 s8 almak yerine plusu alsan 3500 gene çıta yükseldi s8 plus alabilecek bütcen varsada note 8 ithalatçı al :D gene arap saçına döndü işte
Ben
Bende oyle dusunuyordum ancak s8 almayi planliyorum note 7 ye güvenemedim

Fener34

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Ben bir sonraki cihazımı kesinlikle ithalatçı garantili alacağım valla öküz gibi param yok TR'de garantinin ne olduğu belli hiç çok para vermeye gerek yok
Haklisin :) son soru hepsiburadaya güvenebilirmiyim kendi saticisina ?

asdwe3361

Asistan
Reaksiyon puanı
132
ikisi arasında net mi6 bence.Donanim ve guvenebilirlik açısından.

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
note 8 artıları:
-s pen
-daha iyi ekran
-su geçirmeme
-daha iyi kamera
mi 6 artıları:
-bir nesil daha yeni (iyi) işlemci
-kamerası daha kötü ancak bokeh efekti var.
Size ekstra olarak o fiyata u11 6gb ram veya u11 4gb ram öneririm onun daha iyi kamerası var,en yeni işlemciyi kullanıyor,ekranı daha iyi ve su geçirmiyor.

AntiqueHeritage

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
note 8 artıları:
-s pen
-daha iyi ekran
-su geçirmeme
-daha iyi kamera
mi 6 artıları:
Size ekstra olarak o fiyata u11 6gb ram veya u11 4gb ram öneririm onun daha iyi kamerası var,en yeni işlemciyi kullanıyor,ekranı daha iyi ve su geçirmiyor.
2300 e fan edition alsam paramı çöpe atmış mı olurum sizce? Note 8 ithalatçı alabilirim fakat bir telefona o kadar para vermek istemiyorum.

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
hocam çöpe atmak olmaz ancak htc u11 o fiyata daha iyi bir seçenek onu öneririm.

mustafa daghan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Note 7'nin kamerası, bence tasarımı ve ekranı daha iyi Mi6'nın donanımı daha iyi ona göre seçim yapmalısınız. HTC u11 ve Oneplus 5e de göz atmalısınız hatta 6GB RAM 128 GB depolama U11 2500 Tl'ye bulunabiliyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

2300 e fan edition alsam paramı çöpe atmış mı olurum sizce? Note 8 ithalatçı alabilirim fakat bir telefona o kadar para vermek istemiyorum.

Ben mi 6 oneririm cunku özelliklerine gore daha ucuz 128 hafiza seceneginden alirsaniz memnun kalirsiniz

[OTE="AntiqueHeritage, post: 4418262, member: 531007"]2300 e fan edition alsam paramı çöpe atmış mı olurum sizce? Note 8 ithalatçı alabilirim fakat bir telefona o kadar para vermek istemiyorum.[/QUOTE]

Ben mi 6 oneririm cunku özelliklerine gore daha ucuz 128 hafiza seceneginden fakat note 8 su anda enIiyi telefon 1.sirada

Ben mi 6 oneririm cunku özelliklerine gore daha ucuz 128 hafiza seceneginden alirsaniz memnun kalirsiniz
Fk

Ben mi 6 oneririm cunku özelliklerine gore daha ucuz 128 hafiza seceneginden

Faja
note 8 artıları:
-s pen
-daha iyi ekran
-su geçirmeme
-daha iyi kamera
mi 6 artıları:
Telefon arastiriyorsaniz birde samsung C9 proya bakabilirsiniz

Son düzenleme:

AntiqueHeritage

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
N

Noe fe bambaşka bir telefon cok daha iyi uygun bir fiyata bulursan tadindan yenmez
NOTE FE işlemcisi daha kaç sene götürür acaba ve bataryası nasıl ben şöyle birşey görmüştüm youtubede doğruluk payı var mı

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180105-233441.png
    Screenshot_20180105-233441.png
    161.8 KB · Görüntüleme: 731
Son düzenleme:

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Note FE derim ben de aylardır araştırıyorum 1 ay önce 1900 liraydı fakat şu an 2500 lira oldu dolar yükselmesinden dolayı muhtemelen biraz üzdü beni çünkü hala alamadım. En kısa zamanda alırsanız Note FE iyidir fakat bu gidişle daha da pahalanacak gibi duruyor benden söylemesi. Geçen yıl 1400'e alınan telefon şu an 1900 lira desem yalan söylemiş olmam.

mapavrili

Profesör
Reaksiyon puanı
1,444
Ben 2 ay önce mi6 'dan note fe ye geçtim, mı 6 güzel bir cihaz ama note fe daha güzel bir cihaz.

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Fakat aklıma şey takıldı şu an. Note FE kullanıyorum diyelim 2 sene sonra bataryası öldü. Nasıl değiştiricem? Bataryayı nereden bulabilirim ki? Xiaomi'ninkileri bulmak daha kolay bence. Samsung olarak düşününce Note FE bataryası bulunabilir çünkü bu Samsung diye düşünülüyor ama Note FE ithalatçı ve özel bir üretim. Sanki Note FE sıkıntı olacak gibi.

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Bilinmeyen marka onun yerine fe alınabilir hele ki şuanda yepyeni çıkmış ise çünkü daha satın alıp deneyimleyen bile yok
Note 9 çıkınca 2 senelik olucak ne yepyeni?Aynı mantıkla tekrar S3ü çıkarsınlar yepyeni cihaz diye satarlar 1000tlye

NOTE FE işlemcisi daha kaç sene götürür acaba ve bataryası nasıl ben şöyle birşey görmüştüm youtubede doğruluk payı var mı
2 sene sonra başlar yavaşlamaya

Son düzenleme: