beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
bende sorun yaratmamasını umuyorum.yoksa telefonumdan ekran koruyucu sorunu hariç hiçbir şikayetim yok.sadece bataryası daha uzun süreli olsa iyi olurdu
şuan note 8 değil de ıphone kullanıcısı olsam ve benzer sorunları yaşasaydım aynı düşüncelerde olurdum
benim kriterlerime göre 3 secenek vardı.s8 plus,note 8 ,ıp 7 yada Ip 8 plus
ıphone pahalı oluşu ve tasarımının güzel olmaması nedeniyle eleyip note 8 ve s8 pluss arasında kaldım.s8 plus tasarımı hoşuma gitmişti lakin daha önce s serisinde sorun yaşadığımdan bu seferde note serisini denemek istedim.bundan da memnun kalmazsam yada sorun yaşarsam mecburen ıphone modelinden birini seçmek durumunda kalacağım ki şuana kadar memnunıyetsızlık anlamaında bir sıkıntı yaşamadım. benim kriterlerime uyan başka alternatif telefon yok
--- Gönderi Güncellendi ---
Uzman bir kisi yok tanidigim telefon ureten iphone da var samsung da benim icin onemsiz kullanima zarari yok sa onemsiz seyler siz sorun ediyosaniz ayri tabi
ozaman sorun olup olmayacağı konusunda herhangi bir yorumda bulunmamak gerek
daha önce sen ıp 7 plus al diye yazdı sonra mesajı değiştirip yapmaz diye yazdı.hiç takmıyor :D :D :D

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
bende sorun yaratmamasını umuyorum.yoksa telefonumdan ekran koruyucu sorunu hariç hiçbir şikayetim yok.sadece bataryası daha uzun süreli olsa iyi olurdu
şuan note 8 değil de ıphone kullanıcısı olsam ve benzer sorunları yaşasaydım aynı düşüncelerde olurdum
benim kriterlerime göre 3 secenek vardı.s8 plus,note 8 ,ıp 7 yada Ip 8 plus
ıphone pahalı oluşu ve tasarımının güzel olmaması nedeniyle eleyip note 8 ve s8 pluss arasında kaldım.s8 plus tasarımı hoşuma gitmişti lakin daha önce s serisinde sorun yaşadığımdan bu seferde note serisini denemek istedim.bundan da memnun kalmazsam yada sorun yaşarsam mecburen ıphone modelinden birini seçmek durumunda kalacağım ki şuana kadar memnunıyetsızlık anlamaında bir sıkıntı yaşamadım. benim kriterlerime uyan başka alternatif telefon yok

ozaman sorun olup olmayacağı konusunda herhangi bir yorumda bulunmamak gerek
daha önce sen ıp 7 plus al diye yazdı sonra mesajı değiştirip yapmaz diye yazdı.hiç takmıyor :D :D :D
Baktım susacağın yok bende 7 plus al herkes rahat etsin yazacaktım sonra zaten anlamıyosun diye vazgeçtim.

Bordo38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar sorunsuz birşey diyorsunuz ama kiminin sağ kiminin sol kimininde 2 tarafta var bu ışık olayı ozaman bir hata var diye düşünürüm burda ? benim mesela sadece sol tarafta var sağ tarafta hiç bir şekilde o olay olmuyor.

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Beyler telefonun kendi tarayicisindan Samsung Türkiye adresine girmiyo chrome da giriyor bi denermisiniz cok ilginc samsung tarayici kendi sitesini acmiyo [emoji38]

Death Mark

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
15,413
Note 8'i kullanamayacaksan bana verebilirsin madem İphone X almaya bütçen var :D xd

crazyaltug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar play store ayrı hesap kullanıyorum youtube seyrettim başka hesapta youtube hesabı girince play store geliyor gelmesini istemiyorum ne yapmam gerekiyor

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Spotify premium kullanan var mi? Sormak istediğim çevrimdışı dinlemek için müzikleri indirdiğinizde cihaz hafızasına mi yoksa Sd karta mi indiriyor?

YunusEmreAğca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim farklı zamanlarda aldığım değerler böyle
Bende note 8 kullaniyorum fakat ekran acik suresi ortalama 4.5 - 5 saat oluyor sizin degerlerle arada neredeyse 3 saat var. Ayarlariniz ne durumda acaba . Mesela ekran kaliteniz hangisinde ? Otomatik parlaklik acik mi ? vb.

Death Mark

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
15,413
Arkadaşlar play store ayrı hesap kullanıyorum youtube seyrettim başka hesapta youtube hesabı girince play store geliyor gelmesini istemiyorum ne yapmam gerekiyor

2 tane Gmail hesabı kullanıyorsan 2 sinde youtube hesabı olması gerekir diğerinden girmek istiyorsan mecbur çıkış yap diyeceksin youtube dan Manuel seçim yapacaksın

Death Mark

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
15,413
Youtube giriş yapınca aynı hesap play store ekleniyor
Çıkış yap diyeceksin tekrar giriş yaptığında Hesaplar diye pencere açılması gerekiyor orda 2 tane hesap gözükmüyorsa artı işaretine bas tekrar hesabını gir
Ha birşeyi çok merak ediyorum ön kameranın flaş ışığı yanıyor mu

Death Mark

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
15,413
Teşekkür ederim. Flash ışığı yanıyor bu arada ön kameranın:)

Ne renkte söylermisin elektronik mağzalarda denediğim hiçbir üründe aktif fale getiremedim flash ışığı yanmadı çekerken bile beyaz bir flash logolu bir pencere geli veriyor öyle çekiyor ama tam olarak nasıl olduğunu anlamadım

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Ne renkte söylermisin elektronik mağzalarda denediğim hiçbir üründe aktif fale getiremedim flash ışığı yanmadı çekerken bile beyaz bir flash logolu bir pencere geli veriyor öyle çekiyor ama tam olarak nasıl olduğunu anlamadım
On kamera flash derken ekranin beyaz olmasi dimi calisiyor sorunsuz

Mtnkts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Bende note 8 kullaniyorum fakat ekran acik suresi ortalama 4.5 - 5 saat oluyor sizin degerlerle arada neredeyse 3 saat var. Ayarlariniz ne durumda acaba . Mesela ekran kaliteniz hangisinde ? Otomatik parlaklik acik mi ? vb.
Ekran ful HD veya 2k değiştiriyorum gün içi kullanım senaryosuna göre parlaklık her zaman otomatikte ama kullanmadığım boş özelliklerin hepsi kapalı. Açıkçası baya bi ayar yapmıştım YouTube da videoları izleyip kendime göre ayarladım herşeyi. Mesela animasyon ölçeği falan 0.5x. Ayarları yaptıktan sonra telefon çok çok hızlı ve stabil oldu ayrıca pili de çok iyi gidiyor. Telefonun asıl potansiyelini görmek için araştırmak kurcalamak gerekiyor. Dediğim gibi YouTube da videolar var izleyebilirsiniz kendinize göre ayarları düzenlerseniz çok memnun kalırsınız telefondan. Daha detaylı yazacak kadar hatırlamıyorum işin aslı :D

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Arkadaşlar şu edge aydınlanması bendede yanmıyor led ışıkta yanmıyor bildirim gelince neden acaba ayarları 50 kere kontrol ettim hepsi açık şeffaflık felan en azda. Instagramdan felan bildirim gelince yanmiyor

Xyler

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Note 8 sıkıntı yok bende ama eşimin s7 edge sinde 3-4 aydır yanmıyor.ayarlardan led uyarı ayar butonu aktif olmuyor. Güncellemelerle alakalı olduğu kanısındayım

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Çözdüm ben. Edge uyarı ışığı integral bildirimlerinde felan yanmıyor mesajlarda whastapp da felan yaniyor
Çözdüm ben. Edge uyarı ışığı integral bildirimlerinde felan yanmıyor mesajlarda whastapp da felan yaniyor

Integral yazan kısım instagram olacak :))

Reaksiyon puanı
113
Bu başlıkta en çok konuşulanlar;

sızma vs yansıma ( YANSIMA !!! )
ekran koruyucu ( yok bulamazsın - istediğin gibi )
Edge aydınlatması

Yukarıdaki 3 başlık için lütfen yeni bir şey yazmayın geriye dönük bakın biraz, adam +50 sayfada telefonu yeni almış araştırmadan sızma mı var yazıyor. Bi dön 5-10 sayfa bi oku allah aşkına.

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Bu başlıkta en çok konuşulanlar;

sızma vs yansıma ( YANSIMA !!! )
ekran koruyucu ( yok bulamazsın - istediğin gibi )
Edge aydınlatması

Yukarıdaki 3 başlık için lütfen yeni bir şey yazmayın geriye dönük bakın biraz, adam +50 sayfada telefonu yeni almış araştırmadan sızma mı var yazıyor. Bi dön 5-10 sayfa bi oku allah aşkına.

Seni rahatsız eden ne onu anlamadım? Sana ne yani? Burası note 8 kullananlar klubu değil mi herkes istediğini yazar. Isteyen cevap verir isteyen vermez. Herkes okumak zorunda değil. Sanane yani kardeşim. Cinsmisiniz nesiniz

Mtnkts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Seni rahatsız eden ne onu anlamadım? Sana ne yani? Burası note 8 kullananlar klubu değil mi herkes istediğini yazar. Isteyen cevap verir isteyen vermez. Herkes okumak zorunda değil. Sanane yani kardeşim. Cinsmisiniz nesiniz
Adam haklı aynı şeyleri tekrar tekrar sorunca konu çöplüğe dönüyor onun yerine az okusa tekrar tekrar aynı şeyler konuşulmayacak ve isteyen aradığı bilgiye daha çabuk ulaşacak. Cins olan sensin cevaba bak! Usluba bak! Mesajın içeriğine bak! Evet burası note 8 kullananlar klubü ve ben aradığımı bu konuda bulmak istiyorum aynı konuların sırf tembellikten tekrar tekrar sorulması bence de saçma ama daha saçması senin boş mesajın ve takındığın üslup.

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Adam haklı aynı şeyleri tekrar tekrar sorunca konu çöplüğe dönüyor onun yerine az okusa tekrar tekrar aynı şeyler konuşulmayacak ve isteyen aradığı bilgiye daha çabuk ulaşacak. Cins olan sensin cevaba bak! Usluba bak! Mesajın içeriğine bak! Evet burası note 8 kullananlar klubü ve ben aradığımı bu konuda bulmak istiyorum aynı konuların sırf tembellikten tekrar tekrar sorulması bence de saçma ama daha saçması senin boş mesajın ve takındığın üslup.
1176 mesaji okumaktansa sormak bencede daha mantikli herkeze saygı duymak lazim diye dusunuyorum

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50

Sen avukatımısin? Sana ne oluyor? Aynı şeyi sana da diyorum. SANANE. Sen kim oluyorsun? Forum admini sensen kuralları varsa söyle ona göre davranalım? Var mı bi kural? Söylesinler kural varsa ona göre davransın herkes. Ha yoksa kalabalık yapmayın boş konuşmayın herkes istediğini yazar. Gölge yapma ötede oyna uyecik