gkhan.55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Dün akşam 4800 tl ye notr 8 aldım. Kablosuz şarj ve kasko hediye olarak verildi. Telefonun arka kısmında led flaşın altında bir bölüm var chip görülüyor. Ne işe yarıyor bu acaba ?
Samsung health ta kalp atış sensörü olarak kamerada da çekim yapmak için kullanılıyo

Reaksiyon puanı
113
Arkadaslar Facebookta video izlerken 3 saniye sonra kendi otomatik durduruyor tekrar tiklayip devam ettiriyorum bazi videolardada birkac saniyede bir video duruyor ve kendim oynata bastiktan sonra devam ediyor sizdede varmi bu olay?
Aynen bende de var, sadece Facebook ta oluyor. Uygulama hatası sanırım. Cihazla bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Zaten olamazda.

SonerGs34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
şık telefon aslında var mıdır bi kusuru bu modelin

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91
O kadar para gereksiz bence aliexpreste satilanlarda ayni gorevi yapiyor

bda890af93facfdc205fffdc5afd220f.jpg
2f1d62c6285f05a77c5fbe12203aa3a2.jpg

ahmetalkınn07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
son derece başarılı. Live focus düşük ışıkta tercih edilesi değil ancak normal çekim düşük ışıkta bir telefona göre oldukça başarılı. kesinlikle sizi üzmez.
peki iphone 8 plus portre modu mu yoksa live focus mu daha başarılı?

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Arkadaşlar, YouTube,ta video izlerken videoyu tam ekran yapan simge nerede ?
Kendi kendine yok oldu.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,383
Cevap için teşekkür ederim ancak siz yanlış anladınız galiba, ben uygulamalar tam ekran nasıl olur diye sormadım, YouTube uygulamasının içinde video izlerken görüntüyü ekrana sığdıran simge vardı, o yok oldu ve nasıl geri getirilir diye sormuştum.

YouTube da bir uygulama onu ordan ayarlamaya çalıştınız mı

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
YouTube da bir uygulama onu ordan ayarlamaya çalıştınız mı
YouTube Uygulamasının içinde diye vurgu yaparak YouTube Uygulaması olduğunu belirtmiştim, Tam Ekran Uygulamalar ayarlarından zaten YouTube Uygulaması tam ekran modunda, fakat ben YouTube Uygulamasının içinde Video oynatırken 16:9 görüntü formatını 18:9 görüntü formatına uygun hale getiren Simgeyi soruyorum.

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
YouTube Uygulamasının içinde diye vurgu yaparak YouTube Uygulaması olduğunu belirtmiştim, Tam Ekran Uygulamalar ayarlarından zaten YouTube Uygulaması tam ekran modunda, fakat ben YouTube Uygulamasının içinde Video oynatırken 16:9 görüntü formatını 18:9 görüntü formatına uygun hale getiren Simgeyi soruyorum.
Dostum s8 formuna bak ben baya arastirdim dun ingilizce forumlarda son konusmalara bak arkadas format atti duzeldi yine gitti kurulan bir uygulama yapiyor olabilir

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,383

Ordan olmuyorsa net bir şey diyemem ayarları kurcala belki bulursun

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Cozum
Have not had the icon since Monday the 11th when I received it. Took an update yesterday and problem still persisted. I then did another reset( from recovery), set up phone and let it restore everything overnight. Woke up this morning and the icon was there in youtube. Don't know wut happened but it's there.

UPDATE WOOOOOOOW THIS WORKED I RESET IT THREW RECOVERY THEN LET IT RESTORE ON WIFI WAITED FOR IT TO FINISH AND YES!!!!! IT WORKS NOW FYI TO GET TO RECOVERY HOLD POWER BIXBY BUTTON AND VOLUME UP THEN WAIT FOR THE BLUE ANDROID GUY TO FALL THEN PRESS THE POWER BUTTON

Birde ayarlar aramaya video enhancer yaz acikmi bakarmisin

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Cevap için teşekkür ederim ancak siz yanlış anladınız galiba, ben uygulamalar tam ekran nasıl olur diye sormadım, YouTube uygulamasının içinde video izlerken görüntüyü ekrana sığdıran simge vardı, o yok oldu ve nasıl geri getirilir diye sormuştum.
Telefonu performans moduna alinca bazi cihazlarfa geri gelmis dene bi istersen

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Cozum
Have not had the icon since Monday the 11th when I received it. Took an update yesterday and problem still persisted. I then did another reset( from recovery), set up phone and let it restore everything overnight. Woke up this morning and the icon was there in youtube. Don't know wut happened but it's there.

UPDATE WOOOOOOOW THIS WORKED I RESET IT THREW RECOVERY THEN LET IT RESTORE ON WIFI WAITED FOR IT TO FINISH AND YES!!!!! IT WORKS NOW FYI TO GET TO RECOVERY HOLD POWER BIXBY BUTTON AND VOLUME UP THEN WAIT FOR THE BLUE ANDROID GUY TO FALL THEN PRESS THE POWER BUTTON

Birde ayarlar aramaya video enhancer yaz acikmi bakarmisin
Türkçe meali ?

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,383
Eğer Ayarlar – Ekran – Tam Ekran Uygulamalar menüsü altında dilediğiniz uygulama için “Tam Ekran Moduna Geçilsin” komutu işe yaramazsa @Hakkı Alkan 'a sor belki yardımcı olabilir

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
@Death Mark
@burakaltun

Forum Donanım Haber de paylaştığım bilgiyi aynen aktarıyorum

Sorunu buldum ( %90 ) ama ne telefon ile ilgili ne de bizlerin yüklediği uygulamalar ile ilgi, sorun tamamen Youtube ile alakalı, bizlerin yapabileceği bir şey yok maalesef, bir sonraki güncellemeye kadar böyle idare edeceğiz.

Yaptığım işlemler ise şöyle.

1 - Sim Kart takılı olarak telefon içinden, Google Hesabı ve Samsung Cloud Hesabı aktif olarak telefonu Fabrika Ayarları,na geri döndürdüm, olmadı.
2 - Sim Kart olmadan, telefon içinden Google Hesabı ve Samsung Cloud Hesabı aktif olarak Fabrika Ayarları,na geri döndürdüm, olmadı.
3 - Sim Kart olmadan, telefon içinden Google Hesabı ve Samsung Cloud Hesabı kapalı olarak, Fabrika Ayarları,na geri döndürdüm, olmadı.
4 - Sim Kart olmadan, Hard Reset olarak Google Hesabı ve Samsung Cloud Hesabı kapalı olarak Fabrika Ayarları,na geri döndürdüm, olmadı.
5 - Sim Kart takılı olarak telefon içinden, Google Hesabı ve Samsung Cloud Hesabı aktif olarak, Samsung Cloud Hesabından telefonu ilk aldığım gün ve tüm her şey ayarlı olarak hazır halde ki yedeğe geri yükledim, olmadı.
6 - Telefonunu tüm Güç Ayarları ile test ettim, olmadı.

Başka daha ne yapabilirim bilmiyorum ama artık sorunun benden, yüklediğim uygulamalardan veya telefondan olmadığına emin gibiyim.

Google Play Store,da bu konu ile ilgili çok şikayet var ama şimdilik çözüm yok.