gkhan.55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Yok mu yani takabileceğim kırılmaz cam

crazyaltug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben bu ürünü denemedim kullanan arkadaşımız varmi

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,384
ikiside sağlam üründür test videoları da var

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,384
Test video link eklermisin
Olixar'ın koruyucusu güzeldir
--- Gönderi Güncellendi ---
Ama siz isterseniz tabiki Amozondan Yurtdışından almak bizler için sıkıntılı olduğundan Spigenin de Full Cover Glass koruyucusunuda almanız daha mantıklı olabilir

crazyaltug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Olixar'ın koruyucusu güzeldir
--- Gönderi Güncellendi ---
Ama siz isterseniz tabiki Amozondan Yurtdışından almak bizler için sıkıntılı olduğundan Spigenin de Full Cover Glass koruyucusunuda almanız daha mantıklı olabilir
Urun güzel ama tr satışı yok spigen anlamadım

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,384
Nedense Spigenin de koruyucu malları satılmıyor yok anlayamadım

crazyaltug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Spigen s8 plus koruma cam note 8 yok note 8 için cam koruma var az ekranı siliyor ama koruma takmıyor

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,384
Anlamayadım tam olarak demek istediğini ama bu iki markanın dışında başka ürünleri bilmiyorum bu ikisi sağlam

ahmetalkınn07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İyi akşamlar arkadaşlar. Telefonu almayı düşünüyorum bir sorum olacak; Note 8 ön kamerasında iPhone X'de bulunan ''arka planı bulanıklaştırma'' modu var mı? Ekteki gibi.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    173.1 KB · Görüntüleme: 286
M

Murat Burç

SDN Okuru
İyi akşamlar arkadaşlar. Telefonu almayı düşünüyorum bir sorum olacak; Note 8 ön kamerasında iPhone X'de bulunan ''arka planı bulanıklaştırma'' modu var mı? Ekteki gibi.
Evet seçmeli odak adı altında var diye biliyorum.
SuperSaf iPhine X vs Note 8 kameea karşılaştırmasını izleyin orada örnekleri var.

prewett

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
teşekkürler. Bazı kaynaklar yok, bazıları var diyor bende ortada kaldım.
Selective focus adı altında on kamera ayarlarında görebilirsiniz ama çok başarılı olduğunu söyleyemem. Normal çekimi daha güzel bence. Özellikle nispeten düşük ışıkta çok güzel cekiyor bir akıllı telefona göre.

ahmetalkınn07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selective focus adı altında on kamera ayarlarında görebilirsiniz ama çok başarılı olduğunu söyleyemem. Normal çekimi daha güzel bence. Özellikle nispeten düşük ışıkta çok güzel cekiyor bir akıllı telefona göre.
arka kamerasını nasıl buldunuz?

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,384
Düşük ışıkta çok daha iyi ancak renk dengelemesinde oldukça beyaza kaçıyor fotoğraf falan çekerken bu dengeyi değiştirin derim

tamtaratamtam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sıkı takipçinizim .Teknolojiyi yakın takip ederim. Hani şöyle deyim ilgim commodore 64'le başlar Amiga 500'le devam eder tabii maddi gücüm el verdiğince...Sadede gelirsem Şu an Note 5 kullanıyorum çokta memnunum note 8'e geçsem mi???Bayağı bayağı kararsızım onu izle bunu izle, şöyle şu sebepten diyemedim...Bir video çekseniz şöyle açıklayacı çok iyi olur...Şimdiden teşekkürler ederim .Kolay gelsin.

ahmetalkınn07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Düşük ışıkta çok daha iyi ancak renk dengelemesinde oldukça beyaza kaçıyor fotoğraf falan çekerken bu dengeyi değiştirin derim
evet klasik samsung sorunu sanırım. iPhone ürünlerinin tam tersi. Ama bazı kullanıcılarda sırf bu özellik nedeniyle samsung tercih ediyor :)

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Arkadaşlar bu Android,in genel sorunu mu yoksa ben mi ayarlayamadım, ana ekranda hareketli ikonlar gibi şeyler yok mu, çok afedersiniz, ana ekranda ikonlar öyle mal mal duruyor ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar bu Android,in genel sorunu mu yoksa ben mi ayarlayamadım, ana ekranda hareketli ikonlar gibi şeyler yok mu, çok afedersiniz, ana ekranda ikonlar öyle mal mal duruyor ?
Hareketten kastınız nasıl bir hareket istiyorsunuz? Daha önceki cihaz neydi?

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Hareketten kastınız nasıl bir hareket istiyorsunuz? Daha önceki cihaz neydi?
Sondan başlayayım.
Bir önce ki telefon Nokia Lumia 1520.
Hareket derken şunu kastediyorum, Nokia Lumia 1520 gibi ana ekranda örnek olarak facebook uygulamasından biri bir mesaj yorum veya resim değiştirdiğinde o kutucuk kendi içinde hareket ediyordu.
Bunun gibi şeyleri söylüyorum, kusuruma bakmayın pek anlatamadım, umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sondan başlayayım.
Bir önce ki telefon Nokia Lumia 1520.
Hareket derken şunu kastediyorum, Nokia Lumia 1520 gibi ana ekranda örnek olarak facebook uygulamasından biri bir mesaj yorum veya resim değiştirdiğinde o kutucuk kendi içinde hareket ediyordu.
Bunun gibi şeyleri söylüyorum, kusuruma bakmayın pek anlatamadım, umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır ?
Anladım. Lumia Cihaz deneyimine sahibim. Lumiadaki o özellik yok. Zaten simgeler küçük. Ama şu var Oreo ile bir özellik gelecek basılı tuttuğumuzda o uygulama hakkında içeriden bilg verecek. Mesela facebookun bildrimini verecek vb vb anladınız siz böyle bir özellik gelecek diye hatırlıyorum.

Overdose27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Spigenin seramik kaplamasını deneyen oldu mu? Ekrana cam koymak istemiyorum. Çok kalın ve yansıtma çok oluyor. Ama seramik kaplama sanki hiç yokmuş gibi. Ben küçük çiziklere dayansın yeter diyorum

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Anladım. Lumia Cihaz deneyimine sahibim. Lumiadaki o özellik yok. Zaten simgeler küçük. Ama şu var Oreo ile bir özellik gelecek basılı tuttuğumuzda o uygulama hakkında içeriden bilg verecek. Mesela facebookun bildrimini verecek vb vb anladınız siz böyle bir özellik gelecek diye hatırlıyorum.
İnşallah gelir, beklemedeyiz. ;)

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,384
Home tuşunun hareket etmesi ekran yanmasını azaltıyor sürekli ekranda sabit kalan ikonlar neden oluyor diye biliyorum ama biz farketmiyoruz

Reaksiyon puanı
113
Bunu denedin ? Kullanıcı olarak deneyimlerini yazar mısın ???

Ben şuan kullanıyorum. Toz tutuyor, parmak izi de tutuyor.

Çizilmelik bir durum olmadığı için o konu için bir şey diyemeyeceğim.

Neo Flex gelsin direk onu alacağım. Kalem kullanırken bastırmayacağız artık yapacak bir şey yok.

EDİT: Spigen Liquid Sıvı ( SERAMİK KAPLAMA ) ile ilgili

crazyaltug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Spigen videosu seyrettimde ekran üstüne koruma koymuyor bez siliyordu koruma nasıl oluyor

jackz06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben zamanında s5 çıkınca anında almış bir adamım. Bir yıl geçtikten sonra yapılan güncellemeler ile kamera vs. bir çok özellikte kötüleşmeler olmuştur. Çok temiz bir telefon kullanıcısıyımdır. Daha sonra note 3'ün yurt dışında satılan 1-2 yıl sonra türkiye gelen telefonunu da kullanmıştım gayet güzeldi tabi ki de o da bir yere kadardı. Note 8 hoşuma gitti ama gene böyle olacaktır diye o kadar parayı ona vermek istemem. ----------Sizce samsung'un bu durumu hala devam ediyor mu?------------- Şuan kullandığım telefon iphone 7 plus. X ve note 8 e geçmeyi planlıyorum.