GlorrieL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba telefonuma spigen thin fit 360 mantıklı mı ? O kılıfla gelen ekran koruyucu kötü dokunmatiği algıllamıyor diyorlar Bilenler veya kullananlar yazabilir mi ?

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Arkadaşlar ark survival evolved oynuyorum grafi̇k ayarlari en düşükte. Ve telefon bazen acai̇p kasiyor ark da. Si̇ze zahmet bi̇ri̇ yukleyi̇p pvp yada pve serverda deneyebi̇li̇r mi̇? Acaba oyun kaynakli mi telefon kaynakli mi

Son düzenleyen moderatör:

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Arkadaşlar ark survival evolved oynuyorum grafi̇k ayarlari en düşükte. Ve telefon bazen acai̇p kasiyor ark da. Si̇ze zahmet bi̇ri̇ yukleyi̇p pvp yada pve serverda deneyebi̇li̇r mi̇? Acaba oyun kaynakli mi telefon kaynakli mi
Merhaba.
Ayarlar - Cihaz Bakımı - Performans Modu - Yüksek Performans ve Game Launcher - Oyun Performansı - Performansa Odaklanır - Uygula, ayarlarını kontrol ederek test edip sonucu paylaşır mısınız?

sahinsahiner

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Merhaba.
Ayarlar - Cihaz Bakımı - Performans Modu - Yüksek Performans ve Game Launcher - Oyun Performansı - Performansa Odaklanır - Uygula, ayarlarını kontrol ederek test edip sonucu paylaşır mısınız?
Yüksek performansda biraz daha fazla kasiyor. Oyun performansında biraz daha iyi

Xenomorphe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben bu telefonu alalı 1.5 ay oldu 2. el olarak aldım telefonun hiçbir sıkıntısı yok fakat telefon N9500 sürüm modeli.Mikrofonda da sıkıntı yok ama karşıya arama yaparken sesim boğuk geliyor bazılarında bazılarında ise boğuk gelmiyor.Keza Whatsappda da aynı ses boğuk geliyor görüntü falan bozuluyor baya ama telefonda hiçbir sıkıntı yok bunu nasıl düzeltebilirim. Teşekkürler.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Günaydın arkadaşlar. Mail uygulamasına güncelleme geldi. Uygulama ONE UI'daki gibi oldu. Sizde de böyle mi acaba?

Muhammedbaranculcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Note 8 telefonumda video izlerken ve uygulamaları kullanırken geriye atma, donma problemleri yaşıyorum. Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Sahilmb07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
mrb arkadaşlar nasip olursa bugün Android Pie yayınlanacak bazı haber sitelerinde ertelendi yazıyor ama resmiyette böyle bir açıklama yok bekleyelim görelim

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
66229

burhan_52

Asistan
Reaksiyon puanı
14
tam koruymayan kılıf mı ekran koruyucu mu ?wrapsol olduğundan telefonun kılıfa tam oturmamasınından mı şikayetcisiniz
Koruyuculuk sıfır anca tırnak bozuk para anahtar çiziğinden koruyor düşmelerden felan hiç bişeyden korumuyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Koruyuculuk sıfır anca tırnak bozuk para anahtar çiziğinden koruyor düşmelerden felan hiç bişeyden korumuyor
Ayrıca 360 derece kaplattırırsan kılıflarda olmuyor

Son düzenleme:

celalettinaktas

Doçent
Reaksiyon puanı
34
Arkadaşlar merhaba, telefonumda resimdeki bölgede dokunmatik elle çalışmıyor. Spen ile sorun yok. Telefonu hiç düşürmedim. Kılıfsız ve camsız da kullanmadım. Sadece şüphelendiğim konu; uv tutkallı ekrn koruyucularfan kullanmıştım. Onun zararı olurmu bilmiyorum. Ekran soketlerini söküp takmak fayda sağlarmı acaba? Sıfırlmayıda denedim o işe yaramadı.
0033f109e4a0e279f95f83e2b574037f.jpg

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Arkadaşlar merhaba, telefonumda resimdeki bölgede dokunmatik elle çalışmıyor. Spen ile sorun yok. Telefonu hiç düşürmedim. Kılıfsız ve camsız da kullanmadım. Sadece şüphelendiğim konu; uv tutkallı ekrn koruyucularfan kullanmıştım. Onun zararı olurmu bilmiyorum. Ekran soketlerini söküp takmak fayda sağlarmı acaba? Sıfırlmayıda denedim o işe yaramadı.
Geçmiş olsun, Uv tutkallı ekran koruyucular buna zarar vermiştir diyemeceğimiz gibi vermemiştir de diyemeyiz, bunun en kesin çözümü yetkili serviste telefon test cihazına bağlanması ve sorunun nereden kaynaklandığının bulunması olur, yetkili servis dışında başka bir yerde soket kontrolü yaptırabilirsiniz ancak bu seferde telefonun su geçirmeme özelliği gidecektir, karar sizin.

olcay.ypc

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar merhaba . İphone 7 plus telefonum var note 8 e geçmeyi düşünüyorum .Sizce geçeyim mi deneyim ve önerileriniz nelerdlr .Teşekkürler

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
S8 için yayınlanmış arkadaşlar bizde hala tık yok.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Aman kardeşim ağzını hayra aç :D Dediğin gibi olursa sıkıntı S8'ler bile aldı güncellemeyi.
Valla bana koyan kısmıda o s8 ler bile 2 gün önce aldı biz hala alamadık ya samsung note ailesine özel bikaç yenilik daha ekleyecek yada s pene yeni işlevler atadıkları içinde s8 lerden sonra gelecek bakalım inşallah bugün gelirde yükleriz babamın note 9 unda android pie yi denedim bayıldım tek kelimeyle harika o yüzden sabırsızlanıyorum ?

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bizim iş bugünde yalan oldu anlaşılan