Samsung Galaxy Note 7 Kullananlar Kulübü

seyitgumus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
birde böyle bir durum var tabi, ekimin ortasına kadar beklemekmi yoksa farklı bir cihaz almakmı ? ben yarınki lansmandan sonra karar vereceğim.

exclusive80

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Emin olun bu ikisinin toplamı bir note 7 etmez. Bu şanssızlığı yaşamamış olsaydı rakiplerin bu yıl hiçbirinin şansı yoktu. Bunun hala bir suikast olduğu şüphemi izale edebilmiş değilim. Bunun başka mantıklı bir izahı yok çünkü.

söylediklerine aynen katılıyorum hocam. eğer cihazda sorun çıkmasaydı Iphone 7 nin hiç şansı yoktu. Bu cihaza birşeyler yaptılar kanımca

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Bu kadar üstün donanımlı mükemmel tasarımlı bi cihazda bu kadar kronik sorun çıkması üzücü olmuş geçmiş olsun alanlara

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Note 7 Avrupa'da bazı uçuşlara alınmıyor koskoca samsung kendini be hallere getirdi bu iş tamamen iphone 7 ye yaradı halbuki Note 7 tasarım ve özellik olarak s7 EDGE den daha güzel bir cihaz yazık
Samsung iade konusunda çok zorluk çıkarıyor şimdi alırsanız süründürürler onun için kışın alın derim.
Samsung Galaxy Note7 may be banned from US flights - GSMArena.com news

kartalll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben cihazi samsungtan aldim su ana kadar bi sikintisi yok ama tedirgin oldugum icin degisim istiyorum dedim tamam dedi gelince biz size haber verecez degisim yapariz dediler

uğurözbayrak

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Ben para iadesi alıp. 1 ay sonra satışlarda muhtemel fiyatı düşecek note 7 alacam

Reaksiyon puanı
2
Note 5 yeni çîkmıştı bende o sırada s3 mini vardı. Hanımada 6s+ aldık. Dedimki 8-10 ay beklerim note 6 alırım... Arkadaş note 6 zaten yalan oldu, dedilerki direk 7 çıkıyor. Eyvallah bekledik, arabistandan 9 eylülde bir arkadaş gelecekti 2250 tl ye çift hatlı note 7 siparişi verdik oradaki bir online siteye. Tam kargo zamani geldi piller patladi paralarimizi iade ettiler... şimdide diyorlarki ekim ortası.. Arabistan dakilerde dönüyor kaldık tr deki tek hatlilara.. Ben mekanik tasarımcıyım işim gereği sürekli not alıyorum, yabancı paragraf çeviriyorum ve birşeyler karalıyorum. Not serisi tam bana göre ama Samsung ve ülkemizdeki vergi sistemi sağolsun bizi maceradan maceraya koşturuyor. Neyseki yurt dışından almış bukunmadık ozaman eğlence bir kat daha artardı...

DSD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Note 7 Avrupa'da bazı uçuşlara alınmıyor koskoca samsung kendini be hallere getirdi bu iş tamamen iphone 7 ye yaradı halbuki Note 7 tasarım ve özellik olarak s7 EDGE den daha güzel bir cihaz yazık
Samsung iade konusunda çok zorluk çıkarıyor şimdi alırsanız süründürürler onun için kışın alın derim.
Samsung Galaxy Note7 may be banned from US flights - GSMArena.com news
Ne gibi zorluk çıkardılar? Ben de iade düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
10,325
O zaman hediye VR kazanabilecekmiyiz peki? Ya da mevcut cihaza hediye edilen vr iade edecek miyiz?

Hediye verilip verilmeyeceğini bilemiyoruz, ama verilmiş olan VR cihazların geri alınmayacakları söylenmiş, Samsung açıklamasında.

uğurözbayrak

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Bimeksle konuştum 2 yıl geöerli hediye fişi veriyorlar note 7 yi iade edeceğim. Yenisi çıkıncada gidip tekrar alacam. Bakarsınız fiyatı düşer

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Dun hesabima cihazin ucreti yatti. Herkese Allah kolaylik versin.

bthndmrc

Asistan
Reaksiyon puanı
111
Arkadaşlar forumda note 7 en çok övenlerden biriyim haklı olarak övülmeyi hak eden bi telefon. Yarın note 7 yi iade edip ip7 almayı düşünüyorum hata edermiyim sizce

seyitgumus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar forumda note 7 en çok övenlerden biriyim haklı olarak övülmeyi hak eden bi telefon. Yarın note 7 yi iade edip ip7 almayı düşünüyorum hata edermiyim sizce
bende tanıtımdan sonra karar vereceğim demiştim. dün izledim kesin alacağım iphone 7 olmuş bence.

Reaksiyon puanı
2
Ram 6s serisi ile aynı... bence 7s i beklemek lazım... iphonelerin olayı hep s serileridir.

uğurözbayrak

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Burda note 7 kasıtlı olarak çamur atıp iphone reklamı yapanlar mı var bana mı oyle geliuor

seyitgumus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Gidin ip 7 bölümüne iphone 7 alacam deyin.
neden burası samsung övme yerimidir ? hep birlikte fikir alışverişi yapıyoruz. ben kendi fikrimi söyledim sende kendi fikrini söylersin. ayrıca daha öncede belirttim note 2 den beri note serisi kullanan bi insanım. iphone sevmem bende. fakat bu yaşadığımız olay üzerine birde hala servisin net bir cevap vermemesi olacak iş değil.

bthndmrc

Asistan
Reaksiyon puanı
111
Gidin ip 7 bölümüne iphone 7 alacam deyin.
Kardeş note 7 bende de var kimse gelip note 7 yi ezmiyor elinde note 7 olana da bişey dedi ni hemen karalıyolar oluyo güzel telefon bizzat kullanıyorum. Sıkıntılı bir cihaz ilk parti ama gerçekleri söyleyene de samsungu karalıyosun diyemessin hele hele burda iphone muhabbeti yapma demeye hiç hakkın yok. İp7 forumunda da note 7 tartışılıyor yeri geldiğinde fikir alışverişi yapılıyor yaptığın yorum hiç hoş değil. bil istedim.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
size söyle acıklıyım
note 7 vs iphone 7
performans iphone 7 ama note 7 cok iyi
ekran:note 7 iyi iphone 7 yeteri kadar iyi ekrana sahib değil
pil:note 7 iyi iphone 7 de bi değişiklik yok pil yarıyolda bırakır bide note7 1.5 saate jarz oludunu düşünürsek
deneyim:fiziksel olarak deneyimler iyi kapışır ama yazılımsa iphone 7 pek bir şey yok note7 yazılım tarafında daha bi gözgür ve bol
kamera: note7 süper kameralı iphone 7 tek kameralı napabilir piyasaya çıkınca görüzcez iphone 7 12 mp note 12 mp

burda size kaldı iphone 7 daha küçük ekranlı benim size tavsiyem piyasa çıksın incemeler çekilsin iphone 7 kamerasını net bi görelim performans yönünde sıkıntı olmaz zaten burda sizin nasıl telefon istediğinize kalıyor.
ben note7 mi iyade ettim belki iphone 7 alırım diye ama iphone benim istediklerimi vermiyor benim görüşüm 720p kçük ekran pil beni memnun etmedi bana görede iphone 7 kamerası note 7 kötü olucak orada fark isteyenler direk iphone 7 plus alsın

note 7 vs iphone 7 plus bu iki cihaz birbiriyle kapışır. bunlar birbirine benzer

DSD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar Samsung Türkiye son açıklamasıyla ücret iadesini kaldırmış sanki. Siz ne anladınız. Daha önceki açıklamayı paylaşmıştım 45. sayfada mevcut. Bu da son duyuru : Note7 Duyuru

Reaksiyon puanı
10,325
Arkadaşlar Samsung Türkiye son açıklamasıyla ücret iadesini kaldırmış sanki. Siz ne anladınız. Daha önceki açıklamayı paylaşmıştım 45. sayfada mevcut. Bu da son duyuru : Note7 Duyuru

Ücret iadesini kaldırdığı falan yok. Ama şunu iyi bilin, Türkiyeye gelen note7'lerde hiçbir sorun yok. Bu kadar telefon satıldı, bir tane bile vaka yok. Göreceksiniz ihpone alanlar yarın note7'den vazgeçtiklerine çok pişman olacaklar. Ben hala Samsung'un bir suikaste uğradığına inanıyorum. Ama bu nasıl bir suikast bilemiyorum. Bunun bir suikast olduğu şurdan belli. 3-5 hata olsaydı bu normaldi, her marka için söz konusu bir durum bu. Ama 35 telefonda hata varsa bu ististai bir durum olamaz. Bu tasarlanmış bilinçli bir suikast gibi duruyor. O kadar bireysel hata olmaz çünkü. Genel bir fabrikasyon hatası olsaydı satılan bütün telefonların hepsinin patlaması gerekirdi. Neyse, bu iş zamanla açığa çıkacaktır, göreceğiz.

Ama kesin kararlıyım, yeniden satışlar başladığında mutlaka alacağım inşaallah. belki biraz ucuzlamış da olabilir. işte o zaman gel keyfim gel. :)

DSD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Ücret iadesini kaldırdığı falan yok. Ama şunu iyi bilin, Türkiyeye gelen note7'lerde hiçbir sorun yok. Bu kadar telefon satıldı, bir tane bile vaka yok. Göreceksiniz ihpone alanlar yarın note7'den vazgeçtiklerine çok pişman olacaklar. Ben hala Samsung'un bir suikaste uğradığına inanıyorum. Ama bu nasıl bir suikast bilemiyorum. Bunun bir suikast olduğu şurdan belli. 3-5 hata olsaydı bu normaldi, her marka için söz konusu bir durum bu. Ama 35 telefonda hata varsa bu ististai bir durum olamaz. Bu tasarlanmış bilinçli bir suikast gibi duruyor. O kadar bireysel hata olmaz çünkü. Genel bir fabrikasyon hatası olsaydı satılan bütün telefonların hepsinin patlaması gerekirdi. Neyse, bu iş zamanla açığa çıkacaktır, göreceğiz.

Ama kesin kararlıyım, yeniden satışlar başladığında mutlaka alacağım inşaallah. belki biraz ucuzlamış da olabilir. işte o zaman gel keyfim gel. :)
Ben de İphone 7 gördükten sonra Note 7 ile devam kararı aldım. Ama şu ücret iadesi konusu kafama takıldı. Zira eski açıklamada şöyle bir madde varken : (Ödemiş olduğunuz ücretin tamamını ürünü satın almış olduğunuz noktadan ürününüzün faturasıyla birlikte ürünü iade etmek şartıyla alabilirsiniz.) yeni açıklamada onu kaldırmışlar. Yarın arayıp öğreneceğim. Ayrıca yeni Note 7 ler gelene kadar eskisini kullanamaz mıyız onu soracağım.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
ben iphone 7 ile note 7 karşılaştırmayı yanlış buluyorum karşıtları değil bikere iphone 7 plus ile note7 karşılaştırılmalı
note 7 kötü cihaz diyen bu dediği yalana kendi bile inanmıyordur.

burda su cihaz kötü demekden ziyade tercihler ön plana çıkmalı çünkü her iki cihaz cok güçlü donanıma sahip sizin tercihiniz küçük büyük ekran spen 3d touch

Reaksiyon puanı
10,325
Ayrıca yeni Note 7 ler gelene kadar eskisini kullanamaz mıyız onu soracağım.

Yok, iade edilecek telefonu kullanmanıza müsaade etmiyorlar. Ama, yenisi gelinceye kadar sizi idare edebilecek -ikinci el veya kullanılmış- telefon verebileceklerini söylemişlerdi.

bthndmrc

Asistan
Reaksiyon puanı
111
İade hakkı kalktı mı şimdi ?

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
aslında söyle bi düşünün iphone 7 çıkacak note 7ler ekimde gelicek adamlar zarar etmemek ıcın kaldırması normal ama sanmıyorum kalktıgını