Samsung Galaxy Note 7 Kullananlar Kulübü

exclusive80

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Yapacak birşey zaten yok da buna hızlı çözüm üretmeleri gerekir koskoca amiral gemisi telefonun bu hataları asla ve asla yıllar geçse bile vermemesi lazım .

Normalde öyle olması gerekir. Benim korkum, yazılım güncellemesi yapıp geri göndermesinler telefonu

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Yapacak birşey zaten yok da buna hızlı çözüm üretmeleri gerekir koskoca amiral gemisi telefonun bu hataları asla ve asla yıllar geçse bile vermemesi lazım .
Aklimin almadigi sey su s7 edge ile ayni donanima sahip telefon nasil boyle bir sıkinti cikariyor.

exclusive80

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Aklimin almadigi sey su s7 edge ile ayni donanima sahip telefon nasil boyle bir sıkinti cikariyor.

İşte onu ben de anlamıyorum. Benim aklıma gelen tek şey, üretimden sonra kalite kontrol biriminde sıkıntılar olabileceği. Çünkü Samsung taleplere yetişemiyormuş gelişmelere bakılırsa

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Görkem beyle konuştum telefonu sıfırla bi tekrarlarsa sorun garantiye gönder değişim talep et dedi sıfırlayalı yarım saat oldu şimdilik bir sorun yok olmazda inşallah
Aslinda bir hafta boyunca safe modda kullanmak guzel bir cozum olabilir ama hic bir uygulama olmuyor heralde safe modda.

kocakaplan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Aslinda bir hafta boyunca safe modda kullanmak guzel bir cozum olabilir ama hic bir uygulama olmuyor heralde safe modda.
Sorun varsa 1 hafta garantide durmasını ve düzeltilmesini . Düzeltilemiyorsa değişim yapılmasını tercih ederim en azından ferrariye tüple binmem.

Voyager

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Bahsettiğim belirtiler Note 7'de görülüyorsa zaman geçmeden servisten değişim isteyin. Benim cihaz 7 gündür destek bilişim servisinde.
Hepimize geçmiş olsun.

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bahsettiğim belirtiler Note 7'de görülüyorsa zaman geçmeden servisten değişim isteyin. Benim cihaz destek bilişim servisinde.
Hepimize geçmiş olsun.
Cihaz degisirse ayni problem gerceklesmez mi acaba sonucta urun cikali 2-2bucuk hafta oldu hepsi ilk uretimdir ondan da korkuyorum

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bende açıkçası bundan korkuyorum o yüzden kutuyu açmadan elden çıkarmaya mı çalışsam diye düşünüyorum.
Peki yazilimsal olma durumu olamaz mi ? Sonucta yeni bir arayuz var cihazda belkide 7.0 geldiginde duzelecek bu sekilde de dusunuyorum

Voyager

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Peki yazilimsal olma durumu olamaz mi ? Sonucta yeni bir arayuz var cihazda belkide 7.0 geldiginde duzelecek bu sekilde de dusunuyorum

Yazılımsal olduğunu düşünüp yükleme yapan servisler olmuş ama cihaz iyice kitlenmiş. Herşey olabilir ama cihazı hiç açılmayanlar var. Onları söylediği bu şekilde.

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Yazılımsal olduğunu düşünüp yükleme yapan servisler olmuş ama cihaz iyice kitlenmiş. Herşey olabilir ama cihazı hiç açılmayanlar var. Onları söylediği bu şekilde.
Yani benim 4-5 gunde bir olan bu problemim zamanla dahada mi artabilir ?

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Evet öyle olduğunu söylüyorlar. En sonunda tamamen kapanıyormuş. Donanım haber forumunda çok fazla değişime giden var. Oradan okudum bu bilgileri.
Umarim komple gider benimkide degisim isi kolaylasir simdi servise biraksam sorun gozukmuyor da diyebilirler 2 gun sonra

Voyager

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Umarim komple gider benimkide degisim isi kolaylasir simdi servise biraksam sorun gozukmuyor da diyebilirler 2 gun sonra

Olur mu olur yani hiç şaşırmam. Belki de güncelleme problemindendir sizde olan, zamanla düzelir. Ancak bu kadar kişi aynı sorunu yaşıyorsa pek tesadüf olamaz.

B.H.U

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Olur mu olur yani hiç şaşırmam. Belki de güncelleme problemindendir sizde olan, zamanla düzelir. Ancak bu kadar kişi aynı sorunu yaşıyorsa pek tesadüf olamaz.
Simdi sikayet var.com sitesindende baktim aldiklari gun kapanip acilmayanlar var ama aldiklari yerden goturup degistirmisler bazilarida servise gondermis.

Voyager

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Simdi sikayet var.com sitesindende baktim aldiklari gun kapanip acilmayanlar var ama aldiklari yerden goturup degistirmisler bazilarida servise gondermis.
O yüzden teknoloji marketlerden alınması daha mantıklı. Samsung mağazadan alınca değişimi anında yapmıyor. Ben şahsen yaptıramadım. Zaten bir daha hayatta almam. 3600 Lira verip bekliyoruz. Olacak iş değil.