Samsung Galaxy Note 3 Ana Konu & İnceleme (SM - N9000Q)

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
kırılsın ve değiştirilsin amaçlı yapılıyor bence o şekilde çok yüksek satış sayılarına ulaşabiliyorlar... iyi bir kullanıcı değilseniz dikkat etmiyorsanız çerçeve olsun ekran olsun çok sorun yaşanıyor...

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
kırılsın ve değiştirilsin amaçlı yapılıyor bence o şekilde çok yüksek satış sayılarına ulaşabiliyorlar... iyi bir kullanıcı değilseniz dikkat etmiyorsanız çerçeve olsun ekran olsun çok sorun yaşanıyor...
iyi ozellikler koyup dikkat cekiyor ama keske o köseleri plastik olmasaydi en azindan..
usb 3.0 ise cok iyi dusunulmus o konuda iyiler

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
[video=youtube;6P046Q-n71A]http://www.youtube.com/watch?v=6P046Q-n71A[/video]

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Tapatalk nedense bildirim vermiyor. Yeni gördüm konuyu.

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Senin kullandığında mali t628 mi vardı?

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
T628 adreno 330u tokatlar sanıyordum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
satışa çıktığı ilk gün sipariş üzerine aldığım samsung note 3 tlfonum tam 7gün sonra ekran dokunmatiği bozuldu sadece kalemle çalışıyordu ve bu şikayeti 3,4kişiden duydum format atıldı ayarları düzeltildi yazılım yüklendi düzelmedi ve servis 2gün önce değişime karar verdi şimdi yeni cihazımı bekliyorum sanırım ilk sürümlerde sorun cıkıyor ....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bende note 3 kullanıcısıyım cihazım SM n900 modeli yurtdışı pasaport kayıtlı şöyle bi sorunum var mesela temple run u örnek olarakveriyim oyunu acıyorum sürekli soldan gidiyo bunu baska oyunlardada denedim cihaz hep sola meyilli sensörde bi sorun var sağdan gitmiyo oyun dışında ise ekran döndürmeyi acıyorum sola dönüyo düzelmiyo kapatana kadar lütfen yardımlarınızı bekliyorum format attım düzelmedi

dr_rilhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benyurtdışından note 3 n9005 getirttim bir telefoncu türkce menu atacam derken telefonum arama yapmamaya başladı programı yokmuş yanlış atmış nasıl yaptıracağım yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler Note 3 N 9005 e root yaptım kamera kötüleşti acill yardımmm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim note 3 ekran bulanık gösteriyor burda hiç kimsede yapmıyor ne yapmam lazım