Samsung Galaxy Note 2 Sürüm Yükseltme

mamiyce58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Selamlar arkadaşlar samsung galaxy note 2 telefonum var android sürümü 4.4.2 bunu en az 5.0 yapmam gerek youtube' da bir kaç video izledim fakat yabancı dilde olduğu için hiç bir şey anlamadım bilen varsa yardımcı olabilir mi böyle bir şey mümkün mü?

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
Lolipop u yüklemek için bilgisayara ihtiyacınız olacak.

wpa_supplicant

Profesör
Reaksiyon puanı
6,544
Selamlar arkadaşlar samsung galaxy note 2 telefonum var android sürümü 4.4.2 bunu en az 5.0 yapmam gerek youtube' da bir kaç video izledim fakat yabancı dilde olduğu için hiç bir şey anlamadım bilen varsa yardımcı olabilir mi böyle bir şey mümkün mü?
Bir kaç şeyi biliyor olmalısınız, hepsini yazarak anlatmaya çalışırsam çok uzun sürer, bunun bootloader açması var, özel bir kurtarma yüklemesi var, bootloop olunca kurtarması var. Siz bootloader ı açın Türkçe kaynaklar var zaten, devamını anlatırım

mamiyce58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bir kaç şeyi biliyor olmalısınız, hepsini yazarak anlatmaya çalışırsam çok uzun sürer, bunun bootloader açması var, özel bir kurtarma yüklemesi var, bootloop olunca kurtarması var. Siz bootloader ı açın Türkçe kaynaklar var zaten, devamını anlatırım
telefondaki bootloader yani yükleme menüsü dimi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Odin programı ile rom dosyasını yüklendikten sonra telefonunuza Odin yardımı ile kuracaksınız.
peki telefona bir zarar gelirmi yapsam

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
telefondaki bootloader yani yükleme menüsü dimi

peki telefona bir zarar gelirmi yapsam
Sanmam gelsede note 2 zaten. Download ekranını açın. Sonra dediğim gibi Odin üzerinden yükleme yapın.

Ama tabi bilgisayarı USB kablosu ile telefona bağlamanız gerkiyor.

mamiyce58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Sanmam gelsede note 2 zaten. Download ekranını açın. Sonra dediğim gibi Odin üzerinden yükleme yapın.

Ama tabi bilgisayarı USB kablosu ile telefona bağlamanız gerkiyor.
note 2 zaten derken elimde başka telefon yok ve bu aralar yeni telefon alacak durumum yok odin üzerinden yüklemek için hangi dosyayı indirmem lazım

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
note 2 zaten derken elimde başka telefon yok ve bu aralar yeni telefon alacak durumum yok odin üzerinden yüklemek için hangi dosyayı indirmem lazım
Hangi web sitesi bilmiyorum ama note 2 android 5.0 yazarsanız Google a çıkacağını düşünüyorum.