Samsung Galaxy J7 Prime kullanan var mı?

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
özellik olarak kağıt üzerinde güzel gözükse de sonuç A7 2016 gibi hüsran olabilir. Şahsen benimde merak ettiğim cihazlar arasındadır J7 Prime .. (J7 Prime , C7 ve A9 Pro) .. Keşke merak ile alıp kullanan birinin yorumunu alabilsek :D

Tarayıcı666

Asistan
Reaksiyon puanı
21
özellik olarak kağıt üzerinde güzel gözükse de sonuç A7 2016 gibi hüsran olabilir. Şahsen benimde merak ettiğim cihazlar arasındadır J7 Prime .. (J7 Prime , C7 ve A9 Pro) .. Keşke merak ile alıp kullanan birinin yorumunu alabilsek :D
A7 2016 gibi hüsran derken?

bekirbalta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullanan biriyle konuştum (çok fazla teknoloji meraklısı olmayan) ve memnun olduğunu söyledi ama yinede farklı kullanıcıların fikrini alabilsek iyi olacak.

Tarayıcı666

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Ben de A7 2016-ya bakiyorum,buyuk ihtimal bu cihazi alicam.2-3 yil sadece whatsapp,facebook,youtube gibi seyleri kullanmak icin.

Power02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung Galaxy J7 Prime almayı düşünüyorum sizce bu fiyata alınır mı?
Merhaba kardeşim sırf sana cevap yazayım diye üye oldum:)) zaten daha önce de takip ederdim bu fiyata göre iyi şöyle yani batarya çok iyi kamera fena değil parasının hakkını fazlası ile veriyor özellikle ön kamera tasarım iyi işlemci eski diyen arkadaşlar hayır eski değil bu işlemci 14nm finFet ile üretilmiş özel bir teknoloji barındırıyor o teknoloji ise çekirdeklerin sırayla çalışması ram yeterli bence en olumsuz tarafı ekranın amoled olamaması tft ekran fena değil ama batarya ve gündüz ışık performansı amoled gibi değil A7 2016 parasını kesinlikle hak etmiyor birkaç arkadaş ta var parmak izi çok hızlı alınca dene iphonecular dersin ekranı açmadan doğrudan okuyor parmak izini 4000 tl lik telefon açmıyor hayret yani ;) şöyle olsaydı daha iyi olurdu ama ekran amoled işlemci 7880 ram 4gb hafıza 32 usb type c 16 mp arka 8 ön arka oıs destekli olacak işte o zaman mükemmel olurdu 1799 dediğim gibi olsa bile alınırdı son olarak tasarıma değinelim metal kasa iyi duruyor ama aşırı iyi bir metal da değil şık bir görüntüsü var bu fiyat bandında alınır mı dersen alınır ama şu şekilde teknoloji meraklısı değilsen gündelik kullanım az biraz fotoğraf video nette gezinmek belli bazı oyunlar için yeterli benim sevmediğim tek nokta sar değerinin fazla olması yine sizin tercihiniz xiaomi mi5 s de düşünebilirsiniz tabi biraz fark ekleyerek iyi akşamlar aldıysanız eğer güle güle kullanın geç kalmış olabilirim ;)

Serhat İnce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende 3 aydır kullanıyom öğrenciyim baya meraklıyım teknolojiye bence al o kadar kötü değil ekran alışırsın 7870 işlemci yetiyor 830 mp2 gta sa yı kaldırıyo 3 gb ram parmak izi 5 üzerinden 4 kameraya meraklı değilim zaten şu ana kadar 5 tane fotoğraf çektim (snapchat,instagram yerine facebook twitter kullanıyom) kamera 5 üzerinden 3.5 ben gta sa yı satın aldım süper oynatıyo zaten ekran 1080p bildirim ledi var sesi 5 üzerinden 5 5.5 inch hepsi günlük kullanıma yetiyo bende 4 oyun var 2 si ağır çok güzel kaldırıyo bem normalde c7 alacaktım ithalatçı diye bunu aldım ama türkiyede en iyi samsung cihazı bu 1500 tl civarı 3300 mah pil var 1 gün her şekilde çıkıyo ısınma donma yok bunların hepsi kendi düşüncem bence al yada riske gir c7 ama buda iyi tek kötüsü ips ekran olması onuda git gsm operatörüne yada teknosaya dene beğenirsen al iyi günler