Samsung Galaxy ACE S5830i Rom yüklemek

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yaa lütfen yardım romu yükledim şebeke yerinde ( yanlızca acil aramalar ) yazdı sonra default yaptım telefon 2.3.6 ya dönmedi lütfen yardım :((((((((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
olduda sağ üst kösede saat göstermiyor o nsl olcak:glare:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
admin anlatımın için teşekkürler. forumlarda bir rom denedim ancak hiçbirini bu kadar beğenmedim. bu rom bir harika. 10 numara 5yıldız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım googleye samsung recovery from sd select indir yaz bu işe yarar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
admin ben romu kurdum . ama güncellemeyi nasıl yapacağız. telefondan güncelleme gözükmüyor. Kiese de bağlanamıyor. güncelleme olayını nasıl çözeceğiz. birde şebekeyle bağlantı zaman zaman kesiliyor. arama yapmıyor. mesaj göndermiyor. yardım?

mcbg66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende download moda giremiyorum ayrıca imei gitti ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Canavar gibi oldu gercekten senin gibi insanlara allah razi olsun butun 5830 i lerde sorunsuz çalisiyor tesekkurler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde bu modelin telefonu açıyorum kendisini tekrar kapatıp acıyor ve böyle devam ediyor
Çok teşekkür eder eline koluna sağlık dediklerini harfiyen yaptım ama yine olmadı uğraşmaya devam edecem olmadıysa sağlık olsun artık

S

SDN Okuru

SDN Okuru
saat sorunu vs diğer bazı şeyler ayarları biraz kurcalarsanız çözülüyo ben yaptım çok güzel oldu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
admin benim telefona yapıyorum odin sorunu yaşıyorum fail diyor

trtiger000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler install update from sd kart diyince hafıza kartını algılamıyor hiçbirşey çıkmıyor ne yapmalıyım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
saolasın çok işime yaradı sorunda çıkmadı ama bi tek klavye bide biraz arada kasıyor kasması sorun deil ama orta tuşa basınca hani en son girdiğimiz yerler çıkıyor ya onda tek bir tanesi nasıl kapanıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonumu bigisayara bağladım ama downloading... yazısında kaldı odinde gözükmüyor telefon

S

SDN Okuru

SDN Okuru
54 yaşında, bir özgür yazılımcıyım... telefonları pek ciddiye almazdım taki genç bir eğitimci arkadaşın telefonuna telefoncular bu bozulmuş demişler... ama baktığımda root menüsüyle açılarak donan bir kernel benim için asla bozulmuş olamazdı... orjinal kernele yüklemeyi ararken sizin reçeteye denk geldim... tek kelime ile tebrik ederim paylaşımınızı... bilgi paylaştıkça büyür.... sevgiler... kolay gelsin...

eloscan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
odin ile çalışacak programın linkigini göremiyorum yardımcı olabilecek kimse var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler bunda android yükselttikten sonra clash of clans açıyormu ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abi linki indiremiyoruz ekran a o.kadar dokunuyorum hic hareket etmiyor.bu linki nasil indircezz ?? :(

aqwawa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba,

http://forum.shiftdelete.net/samsung...-yuklemek.html Samsung Galaxy ACE S5830i Rom yüklemek

Adlı konuda bir sorunum var

Anlatıyorum;

İlk olarak telefonum rootlu bu konuda sorunumuz yok ama cmwden touchwiz zipini seçtiğimde hata alıyorum.

Hata ise; can't open .........zip diyor. Zipi açamıyor bir bilginiz varmı yardımcı olabilir misiniz?

İyi Akşamlar.

Hocam galiba sorunu buldum, veri kablosu ile sd karta atıyorum bağlantıyı kesip bir daha bağlıyorum veri kablosunu fakat touchwiz zipini açmaya çalıştığımda dosya hasarlı diyor. Bir bilginiz varmı yardımcı olabilir misiniz ?

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Öncelikle merhaba,

http://forum.shiftdelete.net/samsung...-yuklemek.html Samsung Galaxy ACE S5830i Rom yüklemek

Adlı konuda bir sorunum var

Anlatıyorum;

İlk olarak telefonum rootlu bu konuda sorunumuz yok ama cmwden touchwiz zipini seçtiğimde hata alıyorum.

Hata ise; can't open .........zip diyor. Zipi açamıyor bir bilginiz varmı yardımcı olabilir misiniz?

İyi Akşamlar.

Hocam galiba sorunu buldum, veri kablosu ile sd karta atıyorum bağlantıyı kesip bir daha bağlıyorum veri kablosunu fakat touchwiz zipini açmaya çalıştığımda dosya hasarlı diyor. Bir bilginiz varmı yardımcı olabilir misiniz ?

Maalesef o konuda bilgim yok. Belki bilen biri vadır aramızda.

aqwawa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tamamdır, sağolun hocam. [Özelden rahatsız etmeyi kesicem hocam :thumbup:]

ysr86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu konudaki işlemleri yaptım telefon 4.3 android sürümü oldu. Bunu yapma amacım bir uygulama android 4.2 ve üstü istiyordu ve sürümünüz desteklemiyor uyarısı veriyordu haliyle.

Şimdi 4.3 oldu ama halen aynı uyarı var. Acaba ne yapmalıyım?