Öneri Samsung A34 adaptör önerisi

Bu konuyu okuyanlar

darkelos

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Telefonu alırken 500 TL adaptör pahalı geldiği için bir ara alırım o sırada da evdeki eski Samsung telefonların adaptörünü kullanırım demiştim ama USB kablosunda sanırım iki ucu da Type-C o yüzden ortada kaldım biraz. Telefonu aldığım 1 gün olmuşken Samsung S4 zamanı kullandığım bir adaptör ve USB kablosunu kullanmak da istemiyorum açıkçası. Fiyatları da çok yüksek geldi, en makul fiyata bu telefona uyumlu hangi adaptörü önerirsiniz?

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Telefonu alırken 500 TL adaptör pahalı geldiği için bir ara alırım o sırada da evdeki eski Samsung telefonların adaptörünü kullanırım demiştim ama USB kablosunda sanırım iki ucu da Type-C o yüzden ortada kaldım biraz. Telefonu aldığım 1 gün olmuşken Samsung S4 zamanı kullandığım bir adaptör ve USB kablosunu kullanmak da istemiyorum açıkçası. Fiyatları da çok yüksek geldi, en makul fiyata bu telefona uyumlu hangi adaptörü önerirsiniz?
Orjinal Adaptörden şaşmamanızı öneririm. Şu zamanda kartlar maalesef ince işçiliğe bindiğinden daha narin bozulması. Size şöyle bir örnek vereyim elimdeki prizin usb çıkışı var zamanında A02S'imi onla şarj ederken şarj kartını bozmuştum. Zaten kaliteli olarak alacağınız adaptörlerin ise Samsung ile çok fiyat farkı yoktur. Adaptör istiyorsanız pahalı olmasın diyorsanız düşük wattlı ama yüksek kaliteli Samsung adaptörlerine bakabileceğiniz kanısındayım.

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
138
Bence almışken orijinalini al kafan ağrımasın, içinde bir endişeyle kullanma.

Son mesajlar