Şaçma sapan reklam yapıyorsunuz.

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Manyak mısın diyebilirsiniz ama bence bu telefonlardaki reklamlar sadece girdiklerimize göre değil bizden duyduklarına göre de çıkıyor?Annemle kaç kez başımıza geldi bir şey konuştuk diyelim o konuyla alakalı veya direk o ürün reklam olarak karşımıza çıkıyor aradık mı bir yerden hayır ? İnstagramda normalde çıkmayan şeyler falan çıkıyor değişik yani ses üzerinden de bir haltlar oluyor gibi.

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
6,100
Forumda "şimdiye kadar bir kere reklama denk geldim" dersem yalan söylemiş olurum ?
Samsung internet'ten giriyorum foruma. Adblock Fast miydi neydi o etkin. Reklam yüzü göstermedi sağolsun ?

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
Yukarıda söylenildiği gibi reklamlar sizin aram geçmişinize göre şekilleniyor.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,733
Google falan reklamları göstermek için mikrofonu dinliyor çok bu konuları konuştuysan PC yanında ondan olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Manyak mısın diyebilirsiniz ama bence bu telefonlardaki reklamlar sadece girdiklerimize göre değil bizden duyduklarına göre de çıkıyor?Annemle kaç kez başımıza geldi bir şey konuştuk diyelim o konuyla alakalı veya direk o ürün reklam olarak karşımıza çıkıyor aradık mı bir yerden hayır ? İnstagramda normalde çıkmayan şeyler falan çıkıyor değişik yani ses üzerinden de bir haltlar oluyor gibi.
Bu doğru birşey zaten denenmiş birde galiba yanlış hatırlamıyorsam hizmet şartları falan Google da ordada yazıyormuş

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,114
BU aralar sdn de Cuisine Royal diye bir oyun reklamı çıkıyor. Oyunun üsütnde +18 fln yazıyor şiimdi fesat düşünmek istemiyorum ama ne olabilirki oyunun içinde ? Reklamdaki resimde Siilah tutan bir adam var böyle şiddet içerikli oyunlarda ki yaş sınırı 15 fln diye biliyorumm. Bu reklamı size bırakıyor ve resmi de 1 dk ye gönderiyorum.
Some testosteron problems.

epsilon06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,077
Google falan reklamları göstermek için mikrofonu dinliyor çok bu konuları konuştuysan PC yanında ondan olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu doğru birşey zaten denenmiş birde galiba yanlış hatırlamıyorsam hizmet şartları falan Google da ordada yazıyormuş
Telefondan oluyor bu olay bilgisayardan pek girmiyoruz zaten sosyal medyaya.Ama cidden oluyor ya kilo konuşuyoz korse çıkıyor,bir tatlıdan bahsediyoruz o çıkıyor sinirim bozuldu artık??

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,733
Telefondan oluyor bu olay bilgisayardan pek girmiyoruz zaten sosyal medyaya.Ama cidden oluyor ya kilo konuşuyoz korse çıkıyor,bir tatlıdan bahsediyoruz o çıkıyor sinirim bozuldu artık??
Evet bende çok yaşıyorum harbi gıcık bir durum :D rahat rahat evimizde bile konuşamıyoruz

Reaksiyon puanı
3,027
SDN size absürt reklam göndermiyor arkadaşlar, size en uygun reklamlar Google tarafından gösteriliyor. Oturup telefonunuz yanınızdayken iki saat motosikletlere ilgili konuşun çoğu sitede ilgi alanında reklamlar görürsünüz.

+18 reklamlar görüyorsan bu biraz da senin konuşmalarına bağlı :)

Zlatanerra

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Konu ile bilgisi olmayanlar için küçük bir hatırlatma.
Aşağıda çıkan bir reklam örneği var. Çıkan reklamda sağ üstteki çarpı işaretine tıklayın.

Tıkladıktan sonra "Bu reklamı gösterme" seçeneğine dokunun ve karşınıza alttaki görselde gördüğünğz gibi seçenekler gelecek. Size uygun olanı işaretleyin.

Örnek veriyorum ben "Bu reklam ilgimi çekmiyor" seçeneğini seçtim ve aşağıdaki yazı geldi.

Bu şekilde size çıkan reklamları yönlendirebilirsiniz.

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Telefonumdaki mikrofonu sökcem :D

Son düzenleme: